НАБОР

Чотири причини, чому з правильною камерою фотографії виходитимуть кращими

Визначні моменти заслуговують на те, щоб закарбувати їх на гарних фотографіях і відео. Проста у використанні камера EOS R100 забезпечить високу якість зображень і передасть особливу атмосферу моменту.
На дерев’яному столі лежить фотоальбом із камерою Canon EOS R100, а навколо розкладені сімейні фотографії.

Нестримна радість від зустрічі з друзями та родиною, день народження дорогої людини чи перші кроки дитини — деякі події заслуговують на більше, ніж просто знімок на смартфон.

Але ви навряд чи бажаєте витрачати весь свій час на хвилювання про якість зображень чи відео. Така камера, як Canon EOS R100, зробить усю важку роботу за вас. Її автоматизовані функції, художні фільтри й корисний режим творчої зйомки допоможуть зосередитися на події, яку ви хочете зняти, і бути впевненими в отриманні фантастичних результатів.

Це ідеальне рішення для тих, кому потрібна зручність у використанні, яку пропонує смартфон, але неперевершена якість зображення і творча гнучкість, які можливі зі спеціальною камерою. Існує кілька головних причин, чому варто придбати правильну камеру, щоб закарбувати визначні моменти життя.

1. Вражаюча якість зображення

Людина встановлює камеру Canon EOS R100 на штатив-рукоятку Canon, щоб сфотографувати дитину зі святковим тортом.

Canon EOS R100 — ідеальний інструмент для зйомки дійсно важливих випадків. Вона здатна забезпечити відмінну чіткість і приголомшливу деталізацію, необхідні для високоякісних роздруківок великого розміру. © Ґері Моррісроу (Gary Morrisroe)

Фотографія усміхненої родини, члени якої стоять навколо торта до 65-річчя зі свічками, зроблена на камеру Canon EOS R100.

Більший сенсор забезпечує кращу зйомку в умовах слабкого освітлення. Знято на камеру Canon EOS R100 з об’єктивом Canon RF 16mm F2.8 STM з витримкою 1/64 с, діафрагмою f/3,5 та ISO 1600. © Ґері Моррісроу (Gary Morrisroe)

Якість зображення — ось що дійсно має значення. 24,1-мегапіксельний сенсор APS-C камери Canon EOS R100 набагато більший за сенсор у камері смартфона. Він допоможе створити чіткіші зображення з меншим рівнем шуму, а також забезпечує велику кількість деталей для кадрування чи друку великих фотографій.

Більший сенсор здатний вбирати додаткове світло, що покращує якість зображень під час зйомки в умовах слабкого освітлення. Завдяки цьому ви зможете краще контролювати глибину різкості (рівень чіткого фокусу сцени) і отримати ефект боке (розмиття фону).

Камери смартфонів можуть відтворювати ефект невеликої глибини різкості в цифровому форматі, але обчислення часто не дають бажаних результатів у складних сценах, що часто виражається в злитті пасм волосся або країв окулярів із фоном. Сенсори смартфона з неакуратними шаблонами та розмазаними деталями просто не можуть конкурувати з більшим сенсором камери EOS R100.

Як камера зі змінними об’єктивами EOS R100 сумісна з широкою лінійкою об’єктивів Canon RF і RF-S, зокрема портретними варіантами для початківців. Оптичне масштабування, яке використовує об’єктив для фізичного, а не для електронного збільшення зображення, також забезпечить значно вищу якість зображень, якщо вам захочеться наблизити об’єкти зйомки під час таких заходів, як-от весілля, випускні або спортивні змагання.

2. Корисні технологічні й автоматичні режими

Людина тримає камеру Canon EOS R100 і збирається сфотографувати двох членів своєї родини зі спини.

Завдяки режиму творчої зйомки від Canon можна швидко налаштувати розмиття фону, яскравість і контраст, просто перемістивши повзунок. © Ґері Моррісроу (Gary Morrisroe)

Незважаючи на те, що спеціальна камера надає більше контролю, іноді приємно довіритися техніці. Тому якщо ви бажаєте повністю віддатися моменту, завдяки автоматизованим режимам камера EOS R100 зможе виконати всю важку роботу за вас.

Спеціальні сюжетні режими включають Portrait (Портрет), Landscape (Пейзаж) і Night Scene (Зйомка нічних сцен). Ще є безшумний режим для фотографування дітей під час сну або шкільних вистав. А щоб надати фотографіям різного вигляду, можете використати художні фільтри, зокрема чорно-білий ефект, ефекти «риб’ячого ока» і мініатюри.

Покращити якість зображень камери EOS R100 також можна за допомогою сітки та електронних рівнів для ідеальної композиції, а також режиму творчої зйомки з набором ефектів, фільтрів і інструментів налаштування кольорів. Завдяки цим функціям ви зможете редагувати фотографії для досягнення бажаного стилю та отримання відмінних результатів без копирсання в складних налаштуваннях камери.

Якщо ви бажаєте покращити свої навички фотографа, EOS R100 — перша камера системи EOS R, яка має біле меню з описами режимів і функцій, що містять корисну інформацію про вибраний режим або функцію.

3. Надчіткий фокус і сповільнене відео

Усміхнена дитина їздить на триколісному велосипеді біля своїх дідуся і бабусі, які сміються, сидячи біля відкритого басейну. Знято на камеру Canon EOS R100.

Завдяки процесору DIGIC 8 від Canon камера EOS R100 має безліч корисних функцій, зокрема функцію зйомки відео у форматі 4K та серійної зйомки зі швидкістю 6,5 кадр/с. Знято на камеру Canon EOS R100 з об’єктивом Canon RF 50mm F1.8 STM з витримкою 1/1300 с, діафрагмою f/3,5 та ISO 400. © Ґері Моррісроу (Gary Morrisroe)

Камера Canon EOS R100 в руках у людини, сфокусована на дитині, яка рухається в напрямку до неї.

У режимі виявлення та відстеження облич камера автоматично фокусуватиметься на найближчому до неї оці. Завдяки системі автофокусування, яка дуже легко виявляє та відстежує людей у кадрі, можна просто знімати, не хвилюючись про фокус, який може зникнути в найвідповідальніший момент. © Ґері Моррісроу (Gary Morrisroe)

Завдяки процесору DIGIC 8 від Canon у камері EOS R100 є багато вражаючих функцій. Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS забезпечить чітке фокусування, а режими автофокусування з визначенням очей і виявлення та відстеження облич можуть інтелектуально визначати обличчя або найближче око до камери в кадрі й фокусуватися менш ніж за секунду. Камера EOS R100 здатна робити все це за рівня освітлення до –4 EV — ніби в місячну ніч.

Окрім можливості знімати відео у форматі 4K, камера EOS R100 може знімати відео у форматі Full HD зі швидкістю 60 кадр/с (чи HD зі швидкістю 120 кадр/с). Можливість запису з такою високою частотою кадрів означає, що ви зможете уповільнювати відзнятий матеріал для створення сповільнених відео, які підкреслять особливі моменти.

4. Можливість підключення до смартфона й хмари

Людина тримає камеру Canon EOS R100 поруч зі смартфоном, а на екрані камери та в програмі Canon Camera Connect на телефоні видно те саме зображення.

За допомогою програми Canon Camera Connect можна швидко й легко відправити фотографії та відео на смартфон або планшет, а потім поділитися ними з родиною і друзями.

Перевага камери Canon EOS R100 полягає в тому, що її можна комбінувати зі смартфоном, використовуючи найкращі можливості обох пристроїв. Можна робити більш професійні зображення та відео за допомогою камери EOS R100, а потім, скориставшись безкоштовною програмою Canon Camera Connect, завантажити їх на смартфон, щоб поділитися з друзями та родиною або в соціальних мережах.

Програма Canon Camera Connect також дозволяє дистанційно керувати камерою EOS R100 за допомогою смартфона, що дуже зручно, якщо ви бажаєте зробити груповий знімок.

Камера Canon EOS R100 важить лише 356 г, тобто вона досить легка й маленька, щоб завжди брати її із собою. Проста та інтуїтивно зрозуміла у використанні камера — кардинально новий рівень у порівнянні зі смартфоном, що дозволить ідеально закарбувати моменти із життя з винятковою якістю. Тож, якщо бажаєте зберегти особливі спогади, робіть знімки не на смартфон, а на камеру.


Автори: Джефф Майер (Jeff Meyer) і Сара Баккланд (Sarah Bakkland)

Пов’язана продукція

 • Бездзеркальні камери

  EOS R100

  Створюйте ідеальні спогади в чудовій якості за допомогою цієї інтуїтивно зрозумілої камери EOS R, яка завжди готова до роботи.
 • Об’єктиви RF-S

  RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

  Стандартний об’єктив APS-C для камер серії EOS R ідеально підходить для зйомки повсякденних ситуацій, як-от сімейна зйомка, зйомка сцен із життя, портретів і святкувань.
 • Об’єктиви RF-S

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  Об’єктив APS-C серії EOS R, кут огляду якого варіюється від широкого кута до кута огляду, як у телеоб’єктивів, ідеально підходить для зйомки подорожей, дикої природи, спорту та сцен із життя.
 • Об’єктиви RF-S

  Об’єктив RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM

  Наблизьтеся до об’єкта за допомогою цього легкого універсального телеоб’єктива APS-C з підтримкою масштабування і віднайдіть новий вимір зйомки під час подорожей, зйомки спортивних заходів, родинної зйомки та зйомки домашніх тварин.
 • Стандартний об’єктив

  RF 50mm F1.8 STM

  Компактний, тихий і легкий 50-міліметровий RF-об’єктив із фіксованою фокусною відстанню з широкою діафрагмою f/1,8 ідеально підходить для втілення вашого творчого бачення.
 • Об’єктиви RF

  RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM

  Невеликий і надзвичайно легкий об’єктив зі змінною фокусною відстанню 24–50 мм серії RF, який можна використовувати щодня для зйомки подорожей, пейзажів тощо.

Схожі статті

 • ОСНОВИ ФОТОГРАФІЇ

  Як опанувати основи фотографування

  Бажаєте перейти зі смартфона на камеру? У нашому посібнику з фотографування для початківців є все, що потрібно для того, щоб почати знімати.

 • ОСНОВИ ФОТОГРАФІЇ

  Як вибрати об’єктив

  Все, що потрібно знати про об’єктиви: від типів до характеристик, на які слід звернути увагу.

 • ОСНОВИ ФОТОГРАФІЇ

  Як створити вражаючий ефект боке?

  Ці поради й рекомендації допоможуть вам створювати прекрасне фонове розмиття.

 • ОСНОВИ

  Зйомка для друку

  Сім головних порад, як закарбувати спогади в друкованому вигляді.