ДРУК

Найкращі принтери для друку фотографій

Від малого до великого і на будь-який бюджет — ось найкращі принтери для створення високоякісних фотографій вдома та в дорозі.
Руки, які тримають дитину, щоб повісити фотографію в рамці на стіну.

Фотографія здатна зафіксувати мить і перетворити її на дорогоцінний спогад. Але ця сила втрачається, коли фотографія залишається на жорсткому диску або серед численних сторінок на цифрових носіях.

Друк улюблених фотографій перетворює їх на фізичні об’єкти, які можна вставити в рамку й виставити вдома, подарувати комусь на згадку, додати в альбом чи фотоальбом або навіть надрукувати у вигляді наклейок, щоб персоналізувати свої речі.

Існує ціла низка пристроїв, які дозволяють створювати власні фотовідбитки коли й де завгодно: від компактних принтерів, які можна брати із собою на вихідні, свята й різні заходи, до широкоформатних моделей для створення великих відбитків, які можна вставити в рамку й повісити на стіну.

Тож як вибрати найкращий домашній принтер для друку фотографій? Тут ми детальніше розглянемо, що може запропонувати лінійка принтерів Canon.

Найкращі універсальні фотопринтери

Жінка тримає надрукований фотоколаж біля принтера Canon PIXMA на поверхні з ефектом дерева

Принтер Canon PIXMA TS7440a може друкувати знімки з рамками або без них розміром від 91 × 55 мм, а також квадратні відбитки форматом аж до A4. Він ідеально підходить для друку фотоколажів або добірок фото різного розміру, які можна вивішувати на стінах або вставляти у великі рамки.

Руки тримають весільні фотографії над іншими знімками, розставленими на столі.

Друк знімків може допомогти вам покращити свої фотонавички, даючи змогу побачити, що вам подобається або не подобається у зображенні, а також визначити аспекти, які можна покращити.

Багатофункціональний принтер дає змогу швидко й легко перетворювати цифрові спогади на красиві відбитки, якими можна прикрасити оселю або поділитися з близькими. Роздруковані зображення набувають більшої цінності, особливо якщо підносити їх як подарунки.

Багатофункціональний принтер Canon PIXMA TS7440a простий у використанні, обладнаний вбудованим сканером та підтримує з’єднання з комп’ютером або смартфоном через Wi-Fi. Він сумісний із безкоштовною програмою Canon PRINT і може виводити повнокольорові фотознімки розміром 100 × 150 мм без полів лише за 43 с.

Зазвичай що більше чорнил використовує принтер, то кращою буде якість фотографій. Модель PIXMA TS7440a застосовує чорне пігментне чорнило для виведення чіткого та стійкого до розмивання монохромного тексту, а для фотографій використовує блакитне, пурпурове й жовте чорнила на основі барвників.

Якщо вам потрібна ще вища якість фотографій, наприклад для створення власного весільного альбому, модель Canon PIXMA TS8340a також застосовує чорне пігментне чорнило, але додає до нього чорне, блакитне, пурпурове, жовте та «фотографічне блакитне» (Photo Blue) чорнила на основі барвників, які доступні в стандартному варіанті, а також у варіантах XL та XXL. Додаткові чорнила покращують якість фотографій, розширюючи колірний простір (гаму), а також тональний діапазон для збереження більшої деталізації на затінених і яскравих ділянках. Спеціальний колір Photo Blue дає змогу відтворювати плавніші градації блакитного неба на пейзажних фотографіях.

Принтер PIXMA TS8340a забезпечує неймовірно швидкий фотодрук. Як і у випадку з моделлю PIXMA TS7440a, підтримується друк фотознімків без полів у широкому діапазоні розмірів, але цей принтер може вивести фотографію без полів розміром 100 × 150 мм лише за 17 с.

Найкращий фотопринтер для мобільного друку та скрапбукінгу

Пара рук тримає надруковану дитячу фотографію над принтером Canon SELPHY CP1500; навколо неї — інші надруковані знімки.

Компактний принтер, як-от Canon SELPHY CP1500, ідеально підходить для створення альбому, присвяченого першому року життя дитини. Почніть зі знімків на етапі вагітності, а потім додайте скани або фото свідоцтв про народження та карток, щоб відтворити всю подорож. Друкуйте зображення у різних розмірах та експериментуйте з компонуванням і послідовністю.

Жінка сидить на дивані та наклеює фотознімки з принтера Canon SELPHY Square QX10 в альбом.

Canon SELPHY Square QX10 із живленням від акумулятора дозволяє друкувати фотографії будь-де й будь-коли. Функція Wi-Fi Direct полегшує підключення до смартфона, планшета або сумісної камери, а самоклейка основа означає, що відбитки ідеально підходять для скрапбукінгу або для наклеювання практично на все, що завгодно.

Принтери, про які ми розповіли вище, — це настільні/стаціонарні моделі з вбудованим модулем Wi-Fi, тому їх можна поставити в будь-якому місці оселі. Але якщо ви хочете друкувати деінде, вам підійде компактний мобільний принтер Canon, який можна взяти із собою, куди б ви не пішли, щоб створювати відбитки безпосередньо зі смартфона або сумісної камери. Він дозволяє дарувати сувеніри рідним і друзям або навіть створювати власні листівки з подорожей, щоб надіслати їх додому.

Компактна модель Canon SELPHY CP1500 підтримує різні типи паперу, починаючи від формату листівки (RP-108 та KP-36IP) і закінчуючи мініатюрними наклейками (KC-18IL), а також папір формату кредитної картки (KC-36IP та KC-18IF) і папір квадратної форми (KC-18IS). Кожна пачка паперу продається із чорнильним картриджем, заправленим необхідною кількістю чорнила. Швидкість друку фотографій становить близько 41 с для листівки розміром 100 × 150 мм.

Canon SELPHY Square QX10 — це автономний мобільний принтер, який має внутрішній акумулятор і друкує фотографії розміром 68 мм на трохи більшому папері для наклейок розміром 72 × 85 мм, дозволяючи вам додавати власні підписи внизу. Як і у випадку з більшою моделлю Canon SELPHY CP1500, ви можете використовувати різні макети й додавати декоративні штампи, рамки та спеціальні ефекти за допомогою програми Canon SELPHY Photo Layout.

Ще менший за розміром портативний принтер Canon Zoemini 2 є достатньо малим, щоб його можна було покласти в кишеню: це робить його ідеальним супутником для скрапбукінгу у подорожах або на фестивалях для миттєвого друку селфі.

Дізнайтеся більше в нашому посібнику про творчість з використанням компактного фотопринтера.

Найкращий фотопринтер для великих проєктів

Принтер Canon PIXMA в оточенні кольорових фотографій, одна з яких лежить у лотку.

Модель Canon PIXMA G640 має шість чорнильниць із блакитним, пурпуровим, жовтим, червоним, чорним і сірим барвниками, що забезпечують широкий колірний простір і тональний діапазон, а також покращують якість чорно-білого фотодруку.

Чорнильниці MegaTank установлюються в принтер Canon PIXMA.

Чорнильниці MegaTank великої місткості в принтері PIXMA G640 мають прозорі віконця спереду, що дає змогу легко відстежувати рівень чорнила.

Якщо ви працюєте над довгостроковим проєктом, що вимагає багатьох фотографій, особливо великого розміру, потреба регулярно замінювати картриджі може швидко набриднути. Принтери Canon MegaTank мають чорнильниці відносно великої місткості, які дозволяють позбутися цієї необхідності.

Принтер Canon PIXMA G640 — дуже конкурентноспроможна модель, яка забезпечує неймовірну якість фотографій завдяки використанню шести чорнил на основі барвників. Кожного набору недорогих чорнильниць вистачить для створення до 3800 кольорових знімків розміром 100 × 150 мм, а друк без полів підтримується аж до повнорозмірного формату А4/Letter. Заправлення чорнильниць — проста процедура, яка не вимагає майже жодних зусиль.

Як і інші моделі PIXMA, про які ми вже згадували, принтер G640 має вбудований модуль Wi-Fi і підтримує сканування та друк у хмарі, а вбудований сканер високої роздільної здатності також полегшує сканування та копіювання фотографій.

Найкращий принтер для друку фотографій професійної якості

Жінка стоїть біля принтера Canon PIXMA, який поставлений на стіл біля комп’ютерного монітора. На стіні позаду висять надруковані фотографії у рамках.

Спеціалізований фотопринтер на основі барвників Canon PIXMA PRO-200 не має собі рівних завдяки професійній якості кольорового та чорно-білого друку. Ця модель ідеально підходить для використання глянсового та блискучого фотопаперу, а також забезпечує чудовий друк на матових і художніх носіях.

Якщо ви хочете друкувати фотографії на геть новому рівні, модель Canon PIXMA PRO-200 виводить знімки без полів формату А3+ (329 × 483 мм) лише за 90 с. Вона також може створювати панорамні фотознімки довжиною до 990 мм, які демонструють повнішу картину та ідеально підходять для пейзажної фотографії.

PIXMA PRO-200 працює з вісьмома окремими картриджами із чорнилом на основі барвників, що спеціально призначені для фотодруку професійної якості. Тому це ідеальний принтер для найвимогливіших творчих фотографів, яким потрібні найвища якість і великий розмір відбитків.

Кілька вхідних лотків забезпечують сумісність із відносно товстими носіями для художнього друку, а також зі звичайним фотопапером, тож ви можете експериментувати з виглядом і форматом своїх фотовідбитків. Безкоштовна програма Canon Professional Print & Layout спрощує створення дизайну сторінок із кількома зображеннями, а також дає змогу легко налаштовувати відтворення кольору, яскравість і контрастність.

Як зробити так, щоб хороші фотографії чудово виглядали

Рука вкладає весільну фотографію в рамку на дерев’яній поверхні.

Canon пропонує низку різних видів паперу для друку, і кожен із них може додати до кінцевого результату щось своє. Для весільних фотографій найкраще підійде матовий папір — наприклад, Matte Photo Paper для тонкого відтворення кольорів або романтичних чорно-білих знімків.

Знімок наречених у день весілля біля озера до й після редагування в Digital Photo Professional: темний до редагування ліворуч, світліший після редагування праворуч.

Дуже корисно вміти редагувати фотографії, щоб виправити помилки, покращити композицію або налаштувати параметри. Дізнайтеся, як обробляти зображення в таких програмах, як-от Digital Photo Professional, з нашого простого посібника з редагування фотографій.

Для створення високоякісних і довговічних фотографій вибір паперу так само важливий, як і вибір чорнила. Розмаїття профілів у драйверах принтерів Canon гарантує найточніше налаштування для максимальної точності відтворення кольорів, яскравості та контрастності, а також високу стійкість відбитків до розмивання та вицвітання із часом.

Для створення яскравих і насичених кольорових фотографій чудово підходить глянсовий папір. Матовий папір, що не відбиває світло, краще підходить для друку чорно-білих знімків, а також для точнішої передачі кольору — наприклад, для портретів і весільних фото.

Доступний широкий асортимент фотопаперу Canon, зокрема економічний глянсовий фотопапір для щоденного використання Glossy Photo Paper Everyday Use, щільніший і більш насичений глянсовий Photo Paper Plus Glossy II, напівглянсовий Photo Paper Plus Semi-Gloss з розкішним сатиновим покриттям, а також матовий Matte Photo Paper, який чудово підходить для друку не лише матових знімків, але й для вітальних листівок і рукоділля. Усі ці види фотопаперу доступні в широкому асортименті розмірів. Варто протестувати кілька різних варіантів, щоб визначити той, якому ви віддасте перевагу.

Лінійка принтерів і паперу Canon дозволяє фотографам зі впевненістю створювати якісні відбитки незалежно від того, як і де вони їх демонструватимуть. Доступні як портативні моделі, що дарують задоволення від друку з родиною та друзями на спеціальних заходах, так і настільні принтери, що однаково добре друкують документи й фотографії, а також принтери MegaTank — зручні та економічні моделі для великих проєктів. А принтер Canon PIXMA PRO-200 дає змогу гучно заявити про себе завдяки широкоформатному друку професійної якості за відносно доступною ціною.

Автор Matthew Richards


Пов’язана продукція

Схожі статті

 • Чорний Canon SELPHY CP1500, зелений Canon SELPHY Square QX10, бірюзовий Canon Zoemini S2 та рожево-золотистий Canon Zoemini 2 розставлено на сірому фоні в оточенні відбитків, наклейок та аксесуарів.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Найкращі портативні принтери Canon

  Ознайомтеся з асортиментом компактних принтерів Canon, щоб знайти модель, яка підійде саме вам.

 • Знімок наречених у день весілля біля озера до й після редагування в DPP: темний до редагування ліворуч, світліший після редагування праворуч.

  ОСНОВИ РЕДАГУВАННЯ

  Як редагувати фото з особливих подій

  Ці прості поради з редагування допоможуть вам зробити фотографії ваших визначних подій виразнішими.

 • ВЕСІЛЬНЕ ФОТОГРАФУВАННЯ

  Створіть свій власний весільний альбом

  Створення власного весільного альбому — корисна річ. Дізнайтеся, як це зробити, скориставшись порадами наших експертів.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Роздруковані знімки мого першого року життя

  Портретний фотограф Джемелла Біннс ділиться найкращими порадами, які допоможуть закарбувати та зберегти моменти першого року життя малюка.