ДРУК

Найкращі принтери для друку фотографій

Від малого до великого і на будь-який бюджет — ось найкращі принтери для створення високоякісних фотографій вдома та в дорозі.
A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

Фотографія здатна зафіксувати мить і перетворити її на дорогоцінний спогад. Але ця сила втрачається, коли фотографія губиться на жорсткому диску або серед численних сторінок на цифрових носіях.

Друк допомагає створити з улюблених фотографій предмети, які можна вставити в рамку та розвісити по дому, подарувати, додати до фотоальбому або зробити значок чи наклейку для своїх речей.

Існує ціла низка пристроїв, які дозволяють створювати власні фотовідбитки коли й де завгодно: від компактних принтерів, які можна брати із собою на вихідні, свята й різні заходи, до широкоформатних моделей для створення великих відбитків, які можна вставити в рамку й повісити на стіну.

Тож як вибрати найкращий домашній принтер для друку фотографій? Тут ми детальніше розглянемо, що може запропонувати лінійка принтерів Canon.

Найкращі універсальні фотопринтери

Жінка тримає надрукований фотоколаж біля принтера Canon PIXMA на поверхні з ефектом дерева

Принтер Canon PIXMA TS7440a може друкувати знімки з рамками або без них розміром від 91 × 55 мм, а також квадратні відбитки форматом аж до A4. Він ідеально підходить для друку фотоколажів або добірок фото різного розміру, які можна вивішувати на стінах або вставляти у великі рамки.

Пара сидить на дивані, дивлячись на телефони й планшети. Позаду них на серванті стоїть принтер PIXMA.

Окрім якісного друку фотографій, Canon PIXMA TS7640i – це чудовий вибір для друку документів і створення рукодільних проєктів, що робить його ідеальним пристроєм для різноманітних потреб активної родини.

Багатофункціональний принтер дає змогу швидко й легко перетворювати цифрові спогади на красиві відбитки, якими можна прикрасити оселю або поділитися з близькими. Роздруковані зображення набувають більшої цінності, особливо якщо підносити їх як подарунки.

Багатофункціональний принтер Canon PIXMA TS7440a простий у використанні, обладнаний вбудованим сканером та підтримує з’єднання з комп’ютером або смартфоном через Wi-Fi. Він сумісний із безкоштовною програмою Canon PRINT і може виводити повнокольорові фотознімки розміром 10 × 15 см без полів лише за 43 с.

У моделі високоякісного, але доступного за ціною фотопринтера PIXMA TS7440a застосовується чорне пігментне чорнило, що дозволяє друкувати чіткий та стійкий до розмивання монохромний текст, а також блакитне, пурпурове й жовте чорнила на основі барвників для друку фотографій.

Якщо ви шукаєте ще швидший пристрій для друку знімків – наприклад, для масштабних проєктів, як-от створення власного весільного альбому, зверніть увагу на модель Canon PIXMA TS7640i, яка друкує повнокольорові відбитки без полів усього за 19 секунд1.

Як і PIXMA TS7440a, модель Canon PIXMA TS7640i – це компактний, але універсальний принтер, який працює з пігментним чорним і триколірним картриджем. Він простий та інтуїтивно зрозумілий у використанні, а панель керування з кольоровим екраном піднімається вгору, щоб її було краще видно.

Коли під час друку не вистачає чорнила, це завжди прикро, але ще однією перевагою принтера Canon PIXMA TS7640i є підтримка плану PIXMA Print Plan2. За умовами цієї послуги за передплатою залишок чорнила у вашому принтері постійно відстежується, а коли чорнило закінчується, вам доставляють нові картриджі просто додому: це заощаджує вам час і сили, а також коштує дешевше (до 50 %3) порівняно зі звичайною покупкою чорнил. Така схема є вигідною, якщо ви друкуєте багато фотографій, оскільки документ і знімок вважаються однією сторінкою.

Найкращий фотопринтер для мобільного друку та скрапбукінгу

Пара рук тримає надруковану дитячу фотографію над принтером Canon SELPHY CP1500; навколо неї — інші надруковані знімки.

Компактний принтер, як-от Canon SELPHY CP1500, ідеально підходить для створення альбому, присвяченого першому року життя дитини. Почніть зі знімків на етапі вагітності, а потім додайте скани або фото свідоцтв про народження та карток, щоб відтворити всю подорож. Друкуйте зображення у різних розмірах та експериментуйте з компонуванням і послідовністю.

Жінка сидить на дивані та наклеює фотознімки з принтера Canon SELPHY Square QX10 в альбом.

Canon SELPHY Square QX10 із живленням від акумулятора дозволяє друкувати фотографії будь-де й будь-коли. Функція Wi-Fi Direct полегшує підключення до смартфона, планшета або сумісної камери, а самоклейка основа означає, що відбитки ідеально підходять для скрапбукінгу або для наклеювання практично на все, що завгодно.

Принтери, про які ми розповіли вище, — це настільні/стаціонарні моделі з вбудованим модулем Wi-Fi, тому їх можна поставити в будь-якому місці оселі. Але якщо ви хочете друкувати деінде, вам підійде компактний мобільний принтер Canon, який можна взяти із собою, куди б ви не пішли, щоб створювати відбитки безпосередньо зі смартфона або сумісної камери. За допомогою цих принтерів можна робити сувеніри для рідних і друзів, робити листівки під час подорожей та надсилати їх додому.

Компактна модель Canon SELPHY CP1500 підтримує різні типи паперу, починаючи від формату листівки (RP-108 та KP-36IP) і закінчуючи мініатюрними наклейками (KC-18IL), а також папір формату кредитної картки (KC-36IP та KC-18IF) і папір квадратної форми (KC-18IS). Кожна пачка паперу продається із чорнильним картриджем, заправленим необхідною кількістю чорнила. Швидкість друку фотографій становить близько 41 с для листівки розміром 10 × 15 см.

Canon SELPHY Square QX10 — це автономний мобільний принтер, який має внутрішній акумулятор і друкує фотографії розміром 68 мм на трохи більшому папері для наклейок розміром 72 × 85 мм, дозволяючи вам додавати власні підписи внизу. Як і у випадку з більшою моделлю Canon SELPHY CP1500, ви можете використовувати різні макети й додавати декоративні штампи, рамки та спеціальні ефекти за допомогою програми Canon SELPHY Photo Layout.

Ще менший за розміром портативний принтер Canon Zoemini 2 є достатньо малим, щоб його можна було покласти в кишеню: це робить його ідеальним супутником для скрапбукінгу у подорожах або на фестивалях для миттєвого друку селфі.

Дізнайтеся більше в нашому посібнику про творчість з використанням компактного фотопринтера.

Найкращий фотопринтер для великих проєктів

Принтер Canon PIXMA в оточенні кольорових фотографій, одна з яких лежить у лотку.

Модель Canon PIXMA G640 має шість чорнильниць із блакитним, пурпуровим, жовтим, червоним, чорним і сірим барвниками, що забезпечують широкий колірний простір і тональний діапазон, а також покращують якість чорно-білого фотодруку.

Чорнильниці MegaTank установлюються в принтер Canon PIXMA.

Чорнильниці великої місткості в принтері PIXMA G640 мають прозорі віконця спереду, що дає змогу легко відстежувати рівень чорнила.

Якщо ви працюєте над довгостроковим проєктом, що вимагає багатьох фотографій, особливо великого розміру, потреба регулярно замінювати картриджі може швидко набриднути. Принтери Canon MegaTank мають чорнильниці відносно великої місткості, які дозволяють позбутися цієї необхідності.

Принтер Canon PIXMA G640 — дуже конкурентноспроможна модель, яка забезпечує неймовірну якість фотографій завдяки використанню шести чорнил на основі барвників. Кожного набору недорогих чорнильниць вистачить для створення до 3800 кольорових знімків розміром 10 × 15 см, а друк без полів підтримується аж до повнорозмірного формату А4/Letter. Заправлення чорнильниць — проста процедура, яка не вимагає майже жодних зусиль.

Як і інші моделі PIXMA, про які ми вже згадували, принтер G640 має вбудований модуль Wi-Fi і підтримує сканування та друк у хмарі, а вбудований сканер високої роздільної здатності також полегшує сканування та копіювання фотографій.

Найкращий принтер для друку фотографій професійної якості

Жінка стоїть біля принтера Canon PIXMA, який поставлений на стіл біля комп’ютерного монітора. На стіні позаду висять надруковані фотографії у рамках.

Спеціалізований фотопринтер на основі барвників Canon PIXMA PRO-200 не має собі рівних завдяки професійній якості кольорового та чорно-білого друку. Ця модель ідеально підходить для використання глянсового та блискучого фотопаперу, а також забезпечує чудовий друк на матових і художніх носіях.

Якщо ви хочете друкувати фотографії на геть новому рівні, модель Canon PIXMA PRO-200 виводить знімки без полів формату А3+ (329 × 483 мм) лише за 90 с. Вона також може створювати панорамні фотознімки довжиною до 990 мм, які демонструють повнішу картину та ідеально підходять для пейзажної фотографії.

PIXMA PRO-200 працює з вісьмома окремими картриджами із чорнилом на основі барвників, що спеціально призначені для фотодруку професійної якості. Тому це ідеальний принтер для найвимогливіших творчих фотографів, яким потрібні найвища якість і великий розмір відбитків.

Кілька вхідних лотків забезпечують сумісність із відносно товстими носіями для художнього друку, а також зі звичайним фотопапером, тож ви можете експериментувати з виглядом і форматом своїх фотовідбитків. Безкоштовна програма Canon Professional Print & Layout спрощує створення дизайну сторінок із кількома зображеннями, а також дає змогу легко налаштовувати відтворення кольору, яскравість і контрастність.

Як зробити так, щоб хороші фотографії радували.

Людина сидить перед принтером Canon PIXMA й переглядає добірку фотографій

Canon PIXMA TS7640i має подвійну систему подавання паперу, тому можна завантажувати звичайний папір у внутрішню касету спереду, а фотопапір або інші спеціальні носії – у вертикальний лоток ззаду.

Знімок наречених у день весілля біля озера до й після редагування в Digital Photo Professional: темний до редагування ліворуч, світліший після редагування праворуч.

Дуже корисно вміти редагувати фотографії, щоб виправити помилки, покращити композицію або налаштувати параметри. Дізнайтеся, як обробляти зображення в таких програмах, як-от Digital Photo Professional, з нашого простого посібника з редагування фотографій.

Для створення високоякісних і довговічних фотографій вибір паперу так само важливий, як і вибір чорнила. Розмаїття профілів у драйверах принтерів Canon гарантує найточніше налаштування для максимальної точності відтворення кольорів, яскравості та контрастності, а також високу стійкість відбитків до розмивання та вицвітання із часом.

Для створення яскравих і насичених кольорових фотографій чудово підходить глянсовий папір. Матовий папір, що не відбиває світло, краще підходить для друку чорно-білих знімків, а також для точнішої передачі кольору — наприклад, для портретів і весільних фото.

Доступний широкий асортимент фотопаперу Canon, зокрема економічний глянсовий фотопапір для щоденного використання Glossy Photo Paper Everyday Use, щільніший і більш насичений глянсовий Photo Paper Plus Glossy II, напівглянсовий Photo Paper Plus Semi-Gloss з розкішним сатиновим покриттям, а також матовий Matte Photo Paper, який чудово підходить для друку не лише матових знімків, але й для вітальних листівок і рукоділля. Усі ці види фотопаперу доступні в широкому асортименті розмірів. Варто протестувати кілька різних варіантів, щоб визначити той, якому ви віддасте перевагу.

Лінійка принтерів і паперу Canon дозволяє фотографам зі впевненістю створювати якісні відбитки незалежно від того, як і де вони їх демонструватимуть. Доступні як портативні моделі, що дарують задоволення від друку з родиною та друзями на спеціальних заходах, так і настільні принтери, що однаково добре друкують документи й фотографії, а також принтери MegaTank — зручні та економічні моделі для великих проєктів. А принтер Canon PIXMA PRO-200 дає змогу гучно заявити про себе завдяки широкоформатному друку професійної якості за відносно доступною ціною.

Matthew Richards

Пов’язана продукція

 • PIXMA TS7640i

  Домашні принтери

  PIXMA TS7640i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • Домашні принтери

  PIXMA TS7440a

  Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.
 • PIXMA G640

  Домашні принтери

  PIXMA G640

  PIXMA G640 — перший багатофункціональний принтер у лінійці PIXMA G із шістьма чорнильницями із чорнилом на основі барвників — поєднує в собі можливості для друку фотографій неперевершеної якості у великих обсягах за надзвичайно низьких витрат.
 • Фронтальний знімок Canon Pixma Pro-200

  Професійні фотопринтери

  PIXMA PRO-200

  Принтер PIXMA PRO-200, орієнтований на яскравий кольоровий друк фотографій, універсальність і зручність використання, є ідеальним вибором для ентузіастів фотографування та фотографів-початківців.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Опис типів паперу

  Дізнайтеся про різні типи паперу Canon за допомогою цього зручного посібника покупця.

 • ОСНОВИ РЕДАГУВАННЯ

  Як редагувати фото з особливих подій

  Ці прості поради з редагування допоможуть вам зробити фотографії ваших визначних подій виразнішими.

 • ДРУК

  Редагування ваших фотографій для друку

  Зробіть друковані фотографії максимально якісними за допомогою нашого покрокового посібника з редагування фотографій для друку й найкращих настройок друку.

 • ОСНОВИ

  Зйомка для друку

  Сім головних порад, як закарбувати спогади в друкованому вигляді.

  1. Швидкість друку фотографій визначено для параметрів за замовчуванням із використанням стандарту ISO/JIS-SCID N2 на фотопапері Plus Glossy II без урахування часу обробки на комп’ютері.
  2. Програма PIXMA Print Plan доступна лише для мешканців Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Республіки Ірландія, Сполученого Королівства, Фінляндії, Франції, Швейцарії та Швеції.
  3. На основі середньої економії витрат на друк сторінки порівняно з оригінальними стандартними чорнилами, що продаються для 20 провідних струменевих універсальних принтерів у Західній Європі (дослідження Key Point Intelligence, січень 2022 р.). Вартість друку сторінки за умовами щомісячної передплати Canon PIXMA Print Plan (план на 200 сторінок) без додаткових сторінок порівняно з вартістю друку сторінки ISO/IEC 24711 на 20 провідних струменевих універсальних кольорових картриджних принтерах вартістю до 200 євро в Західній Європі з використанням картриджів стандартного об’єму. Середній показник вартості друку сторінки, використаний для визначення відсотка економії порівняно з вартості друку сторінки для програми Canon PIXMA Print Plan (план на 200 сторінок). Ресурс чорнила й ціни наведено на основі інформації з вебсайтів виробників у Німеччині. У цьому дослідженні не враховуються ціни продажу чорнил. Дослідження Keypoint Intelligence за січень 2022 року, проведене на замовлення Canon, на основі загальнодоступної інформації станом на січень 2022 року. Принтери були відібрані за обсягом продажів згідно із щоквартальним звітом IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker (остаточні історичні дані за 4 кв. 2021 р., Західна Європа).