ТВОРЧИЙ ДРУК

Втілюйте свої творчі проекти в життя із програмою компонування фотографій SELPHY

Майстер і блогер Емма Джюел (Emma Jewell) демонструє, як створювати проекти, що вражають, за допомоги програми компонування фотографій Canon SELPHY.
Рука людини, що бере аркуш із друкованими яскравими зображеннями з принтера Canon SELPHY CP1300, а поруч — намистини, намисто та кольорова діаграма.

Майстер і художник Емма Джюел (Emma Jewell) робить усе просто блискуче — це частина її натури. На її сторінці в Instagram завжди розмаїтті кольорів і море натхнення: у своєму клубі Craft and Cocktail Club Емма кожного місяця ділиться пристрастю до виготовлення речей — особливо блискучих.

«Я переконана, що талант є в кожного — людина просто має відкрити його в собі», — каже Емма, яка володіє власним брендом Sassy Crafting і стала майстром-фрилансером п’ять років тому.

Емма, яка, за її власними словами, любить барви, блискітки й райдужні кольори, вирішила продемонструвати, скільки радощів може принести програма компонування фотографій Canon SELPHY. Вона не лише дозволяє створювати цікаві фотомакети, але й може бути використана як інструмент для творчості й креативного дизайну з можливістю додавати фільтри, текст, штампи й графічні об’єкти — ідеальний варіант для скрапбукінгу й персональних фотопроектів. А коли композиція вас задовольнить, ви можете миттєво надрукувати її для натхнення за допомогою портативного фотопринтера Canon SELPHY CP1300 через Wi-Fi.

Емма показує нам, чому безкоштовна програма Canon SELPHY для створення фотоколажів і мініатюрний фотопринтер Canon SELPHY CP1300 є ідеальним поєднанням для творчих проектів.

1. Пошук ідей

Намистини та намисто поруч із папером із зображеннями намиста та браслетів.

Емма займається блогінгом із 2014 р. та створює контент для таких брендів, як Hobbycraft, Cricut і Trimcraft. Вона любить робити власні унікальні вироби, а не купувати загальнодоступні речі в магазинах.

«Мені подобається скрапбукінг, і я люблю робити одяг індивідуальнішим — каже Емма, яка за допомогою програми компонування фотографій SELPHY збирає ідеї для своїх проектів. — Я набралася натхнення — різних візерунків і кольорів — для пари джинсів, які хотіла персоналізувати, для барвистих малюнків на стінах, вишитої суми з блискітками, а також біжутерії в стилі 90-х років із пластмасовим намистом і ланцюжком».

«Я шукаю ідеї всюди, у тому числі на Pinterest. Мені дуже хотілося зробити щось із джинсами й квітковими візерунками, тому я звернула увагу на маргаритки. І створила колаж у програмі й побачила, що всі елементи дизайну чудово поєднуються».

2. Коригування та індивідуалізація

Маргаритки, вироблені з тканини, аркуш паперу із зображеннями маргариток та зображення джинсів із маргаритками на білій поверхні.

Програма для компонування дозволяє упорядковувати фотографії різного розміру, і Емма скористалися цією можливістю для створення колажу з маргариток для джинсів, дизайн яких вона планувала змінити.

Маргаритки, вироблені з тканини, аркуш паперу із зображеннями маргариток та зображення джинсів із маргаритками на фіолетовій поверхні біля принтера Canon SELPHY CP1300.

У програмі компонування фотографій SELPHY є безліч опцій для додавання фільтрів, штампів, тексту та графіки, що дозволяє створювати власні цікаві колажі.

У програмі компонування фотографій SELPHY шість варіантів макету.

Вибрати й друкувати: у цьому випадку створюється єдине зображення.

Декілька: у цьому випадку на аркуші рівномірно розміщуються дві, чотири або вісім фотографій.

Добір: у цьому випадку програма автоматично перемішує кілька фото з різним співвідношенням сторін для створення готового колажу.

Закладка: у цьому випадку зображення розташовуються у дві подовжні лінії.

Комбінація: фотографії різних розмірів поєднуються разом, а після друку їх можна розрізати.

Етикетка: за допомогою цього варіанта можна створювати з фотографій квадратні або мініатюрні етикетки-наклейки.


Якщо ви завантажили останню версію програми, ви зможете створювати макети типу «Закладка» з двома різними розташуваннями замість двох однакових. Майстрам також стане доступним покращений спектр кольорів для тексту й графічних елементів з функцією «налаштовуваного накладання» для створення унікального точкового УФ-ефекту, через який деякі частини зображення виглядають світлішими за інші, що відкриває цікаві творчі можливості.

Емма використала кілька макетів, щоб втілити свої ідеї. «У деяких місцях я додала текст і кілька наліпок, — каже вона. — Я розташувала квіткові наліпки на джинсах, щоб побачити, як це виглядатиме. Я також змогла додати в програмі точковий фон в один із розділів». «Я використала три зображення та область із точок, яка означає, що я можу за потреби додати примітки».

3. Друк

Широкий вибір кольорових матеріалів для виготовлення та роздруківок навколо принтера Canon SELPHY CP1300.

Емма любить кольори та блиск, а її барвисті композиції ідеально підходять для друку на Canon SELPHY CP1300, який робить роздруківки розміром із картку та підтримує широкий асортимент типів покриття.

Аркуш паперу із чотирма різними блискучими візерунками, який друкується на принтері Canon SELPHY CP1300.

Принтер Canon SELPHY CP1300, сумісний з Apple AirPrint, дозволяє легко роздруковувати знімки, які можна повісити на дошках і стінах.

Роздруківки Емми, які вона легко й швидко створила завдяки портативному принтеру Canon SELPHY CP1300, відповідають її фірмовому яскравому стилю. «Кольори були дуже яскравими й містили всі відтінки, які я хотіла продемонструвати. Я навіть надрукувала невеличку кольорову схему і побачила, що кольори відтворюються саме так, як і на екрані», — каже Емма.

«Мені подобається, як швидко друкує SELPHY CP1300. Я можу легко й швидко надсилати зображення з програми просто на принтер. Також можна швидко коригувати щось, що мені не зовсім подобається, або повертатися до попередньої версії — можна просто взяти й надрукувати її. Мені дуже подобається формат паперу 6 × 4, тому що можна розмістити кілька зображень на одному аркуші».

Програма компонування фотографій SELPHY також сумісна з портативним принтером Canon SELPHY Square QX10.

4. Пошук натхнення для власного творчого проекту

Косметичка з блискучою тканиною, ниткою та блискітками біля зображення пари білих чобіт із блискучим голографічним ефектом.

Створення надихаючої роздруківки — наприклад, роздруківки цієї пари голографічних чобіт — це чудовий спосіб почати працювати над власним творчим проєктом. «Чоботи з голографічним ефектом були відправною точкою, — пояснює Емма. — Приклад елементу гардеробу, з яким може поєднуватися ця косметичка».

Головна порада Емми для майстрів-початківців — знайти цікаву тему й взяти її за основу, а потім дозволити проекту розвиватися. «Знайдіть якомога більше ідей для натхнення, — каже вона. — Потім виберіть зображення, з якого почнете — колір, предмет, який ви хочете персоналізувати, або навіть зображення якогось взуття — і нехай воно стане вашою відправною точкою».

Ідеї в Емми зазвичай виникають, коли вона стикається з якоюсь проблемою чи завданням і не хоче прямувати в магазин для пошуку рішення. «У мене є записна книжка спеціально для ідей, які виникають в мене протягом дня, — розповідає вона. — Я думаю, що хотіла б носити сама або чим бажала б користуватися вдома. Замість того, щоб це купувати, я думаю — як зробити таку річ?»

Програма компонування фотографій SELPHY допоможе вам продемонструвати свій творчий потенціал за допомогою фотоколажів, який би інструмент для пошуку ідей — Canon SELPHY CP1300 або SELPHY Square QX10 — ви не використовували.

Більше натхненних ідей — від паперових метеликів до дошок настрою — можна знайти тут.

Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Займайтеся творчістю цілий рік

  Перегляньте надихаючі ідеї для вашого SELPHY Square QX10 від Жезус Соваж.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Зробіть коробку-сюрприз

  Ліні Трін розповідає про свою коробку-сюрприз, виготовлену за допомогою принтера Canon SELPHY CP1500.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Створіть святковий настрій за допомогою фотоприкрас

  У другому проєкті SELPHY Craft Club Дуйгу Тургут Гокпінар (Duygu Turgut Gokpinar) ділиться досвідом використання принтера Canon SELPHY Square QX10.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Дошка візуалізації вашого життя

  Облаштуйте простір відповідно до свого стилю з принтером Canon SELPHY Square QX10.