ДРУК

Виберіть найкращий домашній принтер, який відповідатиме вашим потребам

Шукаєте принтер для всієї родини, домашнього офісу чи рукоділля і друку фотографій? Незалежно від мети, компанія Canon може запропонувати вам принтер, який відповідатиме вашим потребам і бюджету.
Жінка дивиться на стос паперів, принтер Canon PIXMA та інше канцелярське приладдя на столі.

Вибір найкращого принтера для своїх потреб — доволі складне завдання. Комусь роздруківки потрібні тільки інколи, а в когось велика сім’я, і хочеться покладатися на принтер у всіх задачах: друкувати прості чорно-білі й кольорові документи, виконувати шкільні домашні завдання, працювати в домашньому офісі в гібридному режимі, а також займатися творчістю, хобі та друкувати глянцеві фотографії.

Бездротові принтери стали майже невід’ємною частиною робочого простору. Вони дають можливість сканувати та друкувати матеріали за допомогою ноутбуків, смартфонів і планшетів. Не менш важливою є можливість сканувати та друкувати безпосередньо з хмари, що відповідає зростанню обсягів гібридної роботи.

Ще один момент, про який варто пам’ятати, полягає в тому, що для періодичного друку більш вигідними можуть бути струменеві картриджні принтери, а принтери MegaTank із флаконами із чорнилом для заправки значно зменшать загальні експлуатаційні витрати для користувачів, які друкують часто у великих обсягах.

Читайте далі, щоб дізнатися, які принтери Canon підійдуть вам найкраще.

Найкращий принтер для звичайного домашнього друку

Ноутбук і принтер Canon PIXMA стоять у будинку на дерев’яному столі, а над принтером нависла чорна лампа.

Принтери Canon PIXMA TS7640i та PIXMA TS7740i пропонують можливість передплати програми PIXMA Print Plan1. Ця послуга за передплатою автоматично відстежує рівень чорнила у вашому принтері через Інтернет і гарантує доставку замінних картриджів вам додому, перш ніж у вас закінчиться чорнило.

Універсальний принтер для дітей, студентів і взагалі для сімейного життя має бути доступним за ціною і зручним у користуванні. Модель Canon PIXMA TS3440 є надзвичайно простою в налаштуванні та застосуванні, використовує лише два картриджі FINE (чорний і триколірний), а для додаткової економічності можна придбати картриджі підвищеної місткості.

PIXMA TS3440 – це компактний і легкий принтер, який має вбудований сканер для сканування та копіювання. Окрім високоякісних документів, він може друкувати фотознімки без полів розміром 6×4 дюйми, 5×5 дюймів і 7×5 дюймів. Вони також мають вбудований модуль Wi-Fi для підключення до мережі, тому ви можете друкувати з будь-якої точки оселі зі свого комп’ютера, смартфона або планшета.

Принтер PIXMA TS7640i відрізняється компактним дизайном, який підходить для дому, але має багато корисних функцій і переваг для підвищення продуктивності. Картриджі нового покоління з вбудованими друкувальними головками забезпечують високу швидкість друку близько 15 стор/хв для чорно-білих документів і 10 стор/хв для кольорових документів. У пристрої також використовується нове чорне пігментне чорнило, що робить його першим домашнім принтером Canon із стійкістю чорного тексту, яка не поступається бізнес-принтерам Canon. Функція копіювання одним дотиком є не менш швидкою, і користувач також може сканувати документи, надсилаючи їх безпосередньо на смартфон або планшет за допомогою QR-коду, який відображається на сенсорному екрані. Принтер PIXMA TS7740i оснащено автоматичним подавачем документів для легшого сканування та копіювання багатосторінкових документів. А завдяки спрощеному інтерфейсу Switch UI можна легко перемикатися між різними повсякденними, навчальними та робочими задачами.

Людина сидить за дерев’яним столом із монітором, клавіатурою та принтером Canon. На стіні над столом прикріплені різні маленькі аркуші паперу з нотатками на них.

Лінійка Canon PIXMA G2470 включає чотири моделі з надзвичайно низькими експлуатаційними витратами, що забезпечує особливо низьку загальну вартість володіння. Представлена тут серія Canon PIXMA G3470 має вбудований сканер і можливість підключення до мережі Wi-Fi. Ці пристрої прості у використанні та обслуговуванні, можуть похвалитися високою швидкістю друку документів і великим ресурсом чорнильниць MegaTank, а це означає, що вони ідеально підходять для використання як у сім’ї, так і в домашньому офісі.

Якщо ви багато друкуєте з дому, є альтернатива, яка заощаджує час і гроші порівняно з постійною купівлею та заміною картриджів. У лінійці струменевих принтерів Canon MegaTank із перезаправленням замість картриджів використовуються чорнильниці великої місткості, яких вистачає на 6000 монохромних аркушів формату А4 або до 7700 кольорових сторінок.2

Вони трохи дорожчі за деякі картриджні принтери, але експлуатаційні витрати є значно нижчими. Заправка чорнильниць відбувається швидко, легко і без зайвих зусиль. Чорнило подається з пляшок під дією сили тяжіння без стискання, а пляшки мають спеціальні отвори, що виключає потрапляння чорнила неправильного кольору не в той резервуар

Принтери серії Canon PIXMA G2470 також можуть похвалитися високою швидкістю друку: 11 сторінок на хвилину в монохромному режимі та 6 сторінок на хвилину в кольоровому. Canon PIXMA G1430 – це однофункціональний принтер, у той час як Canon PIXMA G2470 має вбудований сканер, а принтери серії Canon PIXMA G3470 обладнані як сканером, так і модулем для підключення до мережі Wi-Fi. Canon PIXMA G4470 також має автоматичний подавач документів на 35 аркушів і функцію прямого надсилання факсів.

Найкращий принтер для дому й малих офісів

Принтер Canon MegaTank на дерев’яному столі в маленькому офісі. На задньому плані працюють кілька людей.

Canon MAXIFY GX4040 ідеально підходить як для невеликих офісів, так і для домашнього використання: цей пристрій обладнаний сенсорним екраном діагоналлю 6,9 см, підтримує Ethernet і Wi-Fi, а також має автоматичний подавач документів на 35 аркушів і потрійну систему подавання паперу, завдяки чому різні лотки можна використовувати для виконання різних завдань. Роботу також спрощує функція автоматичного двостороннього друку.

Багато людей принаймні частину часу працюють удома, і їм потрібен орієнтований на бізнесові потреби принтер, здатний виконувати різні завдання в режимі багатозадачності. Для цього ідеально підходить лінійка принтерів Canon MAXIFY, призначена для швидкого та якісного друку документів, яка також є чудовим вибором для малих офісів. Принтери Canon MAXIFY GX – це моделі з технологією MegaTank зі ще нижчими експлуатаційними витратами завдяки продуктивнішому друку кольорових сторінок.

Canon MAXIFY GX3040 – це розумний і бюджетний вибір. Це швидкісний принтер 3-в-1, який ідеально підходить для друку офісних документів, виводячи монохромні роздруківки зі швидкістю до 19 сторінок на хвилину та кольорові роздруківки зі швидкістю до 13 сторінок на хвилину. За допомогою РК-дисплея з діагоналлю 3,4 см і простого кнопкового інтерфейсу можна відстежувати хід друку, виконувати окремі завдання копіювання й перевіряти стан принтера. Принтер має вхідну касету на 250 аркушів спереду, додатковий лоток подавання на 100 аркушів ззаду і плоский лоток для щільних носіїв. Він також підтримує функцію автоматичного двостороннього друку та підключення до мережі Wi-Fi.

Модель Canon MAXIFY GX4040 має все це й навіть більше – кольоровий сенсорний екран діагоналлю 6,9 см та автоматичний подавач документів на 35 аркушів для легкого сканування та копіювання багатосторінкових документів. Вона також підтримує функцію повністю автономного факсу та Ethernet для легкого підключення до мережі на додаток до Wi-Fi та USB.

Жінка сидить за ноутбуком за дерев’яним столом. Поруч із нею на столі стоїть принтер Canon MAXIFY.

Принтери Canon MAXIFY GX1040 та MAXIFY GX2040 глибоко орієнтовані на потреби бізнесу. Як і моделі PIXMA TS7640i та PIXMA TS7740i, вони мають змінний резервуар для технічного обслуговування, який можна швидко й легко замінити. Якщо резервуар для технічного обслуговування заповнюється, ви зможете уникнути витрат і простою, пов’язаних із надсиланням принтера в сервісний центр.

Якщо простір обмежений, варто обрати принтер Canon MAXIFY GX1040. Незважаючи на відносну компактність і легкість, цей принтер має багато функцій та створений спеціально для задоволення і перевершення потреб людей, які працюють у гібридному режимі. Використовуючи кольоровий сенсорний екран, що налаштовується, ви зможете призначати складні, але часто повторювані завдання для досконалого об’єднання робочого місця вдома й в офісі. Усі елементи керування принтера MAXIFY GX1040 винесено на передню панель, тож його можна використовувати в невеликих приміщеннях біля стіни чи шафи. Дуже високою та особливо надійною є якість друку, що стане в нагоді й для бізнесу. Цю якість забезпечують чотири пігментних чорнила, які є стійкими до розмазування та впливу маркерів. Принтер MAXIFY GX2040 оснащено АПД і факсом для сканування, копіювання та надсилання факсом багатосторінкових документів.

Якщо ваша робота вимагає високоякісного друку, причому у великому обсязі, чудовим вибором стане преміальний пристрій, як-от Canon MAXIFY GX6040 або MAXIFY GX7040. Обидві моделі спрощують друк, сканування та фотокопіювання, обладнані поворотними кольоровими сенсорними екранами з діагоналлю 6,9 см, а також автоматичним подавачем документів на 50 аркушів. MAXIFY GX7040 також може похвалитися додатковим вхідним лотком, що збільшує загальну місткість до 600 аркушів, і функціями прямого надсилання факсів та двостороннього сканування.

Найкращий принтер для сімей і студентів

Чоловік сидить за столом і працює за ноутбуком. Поруч стоїть принтер Canon із аркушем паперу у вихідному лотку.

Принтер серії Canon PIXMA TR4640 ідеально підходить для зайнятих сімей з дітьми шкільного віку, а також студентів. Він пропонує повний набір функцій, зокрема сканер та автоматичний подавач документів, а також автономний факс та автоматичний двосторонній друк.

Якщо у вашій родині є діти шкільного віку, вам знадобиться принтер, який буде простим у використанні для регулярного друку домашніх завдань, але також пропонуватиме безліч творчих можливостей. Вбудований сканер дозволить студентам і дітям молодшого віку, а також іншим членам сім’ї легко копіювати документи та малюнки, а також за потреби завантажувати їх на мобільні пристрої або в хмару.

Доступний за ціною принтер Canon PIXMA TR4640 обладнаний автоматичний подавачем документів на 20 аркушів для простішого сканування та копіювання, а також має функцію автоматичного двостороннього друку. Він сумісний з економними картриджами XL – ідеальний варіант для студентів з обмеженим бюджетом, яким потрібно друкувати великі обсяги документів (наприклад, для курсових проектів).

Для додаткового зниження експлуатаційних витрат моделі преміум-класу Canon PIXMA G3460 та Canon PIXMA G2470 використовують багаторазові та місткі чорнильниці Canon MegaTank для ефективного друку й меншого часу простоювання.

Найкращий принтер для друку фотографій

Погляд на принтер і фотокамеру Canon згори вниз в оточенні кольорових пейзажних, туристичних і портретних знімків.

Canon PIXMA G640 – ідеальний принтер із багаторазовими чорнильницями MegaTank для друку великих обсягів фотографій із форматом сторінок до A4 без полів. Шість чорнил на основі барвників – блакитні, пурпурні, жовті та чорні, а також червоні й сірі – розширюють колірну гамму та забезпечують чудову якість чорно-білих знімків.

Принтер і монітор Canon на дерев’яному столі. На стіні над ним – 11 кольорових фотографій у рамках із зображенням їжі.

Завдяки неперевершеній якості фотографій на глянцевому та матовому фотопапері принтер Canon PIXMA PRO-200 є мрією фотографа. Він має вісім різних чорнил на основі барвників, що забезпечують бездоганну передачу кольору й чудовий діапазон відтінків, а також створюють вражаючі чорно-білі фотознімки.

Якщо ви вивчаєте фотографію або є палким фотолюбителем, немає нічого кращого, ніж живі роздруківки замість знімків лише на екрані. Фотодрук дозволяє зберегти особливі події та спогади у довговічній формі, а роздруковані фото є чудовим подарунком для друзів і коханих. Навіть якщо ви плануєте друкувати фотографії лише зрідка, наявність принтера, здатного створювати глянцеві відбитки, – це завжди швидший результат, ніж замовлення друку через Інтернет, а також повніший творчий контроль над процесом.

Обладнаний чорнильницям MegaTank, що значно знижують загальні витрати на фотодрук, принтер Canon PIXMA G640 типу 3-в-1 використовує розширену лінійку з шести чорнил на основі барвників для кращого колірного й відтінкового діапазону. Одного набору чорнил достатньо для друку до 3800 кольорових знімків лабораторної якості розміром 6×4 дюйми без полів формату до А4. У разі друку документів комплекту чорнил вистачає на 3700 монохромних або до 8000 кольорових сторінок формату А4.3

Якщо ви плануєте друкувати фотографії великого формату, створюючи знімки без полів формату А3+ (33×43 см) для демонстрації та продажу на виставках і в галереях, модель Canon PIXMA PRO-200 забезпечить вам неперевершену якість друку на глянцевому й матовому фотопапері завдяки восьми чорнилам на основі барвників. Для друку на матовому фотопапері та носіях для художнього друку ідеально підходить Canon imagePROGRAF PRO-300 – найкращий у своєму класі професійний фотопринтер формату А3+, який використовує 10 пігментних чорнил для відтворення максимальної глибоких і точних кольорів. Обидва ці фотопринтери також можуть друкувати банери й панорамні відбитки довжиною до 99 см.

Найкращий принтер для декоративно-прикладного мистецтва

На столі стоїть принтер, який друкує стилізоване зображення метелика, а руки готові взяти його з лотка. Поруч лежать кілька пачок паперу для принтера й різнокольорові вирізки метеликів.

Використовуйте всі переваги магнітного паперу й двостороннього матового фотопаперу з принтерами серії Canon PIXMA TS5340a. Це потужний пристрій для створення творчих проєктів, який пропонує повну креативну свободу людям будь-якого віку.

Із принтером Canon у вас буде справжнє свято творчості для будь-якого віку: від дитячих проектів до індивідуальних вітальних листівок, запрошень на вечірки, листівок із подякою та багато чого іншого. У розділі для дітей додатку Creative Park від Canon ви знайдете безкоштовні розмальовки, лабіринти та інші друковані матеріали для ігор.

Принтери Canon PIXMA TS5340a і Canon PIXMA TS7440 ідеально підходять для художніх проектів, оскільки можуть друкувати на різних носіях – від магнітного паперу до двостороннього матового фотопаперу. Те саме стосується принтерів PIXMA TS7640i та PIXMA TS7740i, у яких стійке до розмазування пігментне чорне чорнило поєдналося з трьома чорнилами (блакитне, пурпурове та жовте) на основі барвників.

Принтер Canon PIXMA G640 із шістьма чорнилами на основі барвників і системою чорнильниць багаторазового використання MegaTank підходить як для декоративно-прикладного мистецтва, так і для високоякісного фотодруку.

У лінійці струменевих принтерів Canon знайдеться модель для кожного. Чи то ви молода (або молода душею) людина, студент, турботливий батько або зайнятий професіонал – ви обов’язково знайдете принтер Canon, який ідеально відповідає вашим потребам.

Щоб отримати додаткові вказівки стосовно вибору принтера, який підійде саме вам, ви також можете скористатися засобом вибору принтера Canon.


Автори: Метью Річардс (Matthew Richards) і Алекс Саммерсбі (Alex Summersby)

 1. Програма PIXMA Print Plan доступна лише для мешканців Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Республіки Ірландія, Сполученого Королівства, Фінляндії, Франції, Швейцарії та Швеції.
 2. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 29103 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 3. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.

Пов’язана продукція

 • PIXMA TS7640i

  Домашні принтери

  PIXMA TS7640i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • PIXMA TS7740i

  Домашні принтери

  PIXMA TS7740i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • Принтери для невеликого офісу

  MAXIFY GX1040

  Продуктивно працюйте вдома з цим швидким, компактним, зручним та економічним принтером «3-в-1» з багаторазовими чорнильницями.
 • Принтери для невеликого офісу

  MAXIFY GX2040

  Продуктивно працюйте вдома із цим швидким, компактним та економічним принтером «4-в-1» з АПД на 35 аркушів.
 • PIXMA G640

  Домашні принтери

  PIXMA G640

  PIXMA G640 — перший багатофункціональний принтер у лінійці PIXMA G із шістьма чорнильницями із чорнилом на основі барвників — поєднує в собі можливості для друку фотографій неперевершеної якості у великих обсягах за надзвичайно низьких витрат.
 • Canon PIXMA G3470

  Принтери MegaTank

  Серія PIXMA G3470

  Друкуйте, скануйте та копіюйте документи вдома за допомогою цього швидкого принтера з підтримкою Wi-Fi з багаторазовими чорнильницями
 • PIXMA TR4640

  Струминні принтери

  PIXMA TR4640

  Друк, копіювання, сканування та факс — за допомогою цього компактного та простого у використанні універсального пристрою, призначеного для тих, хто працює вдома, робити все це дуже просто.
 • Принтери MegaTank

  MAXIFY GX3040

  Невеликий принтер «3-в-1» для малого бізнесу, який дозволяє заощадити чимало коштів

Схожі статті

 • ДРУК

  Найкращі принтери для студентів

  Кожному студенту потрібен принтер — дізнайтеся про найкращі варіанти, що відповідають вашим потребам.

 • ПОРАДИ З ДРУКУ

  Кращий принтер для домашнього офісу

  З принтерами Canon PIXMA та MAXIFY працювати з дому дуже легко.

 • ДРУК

  Найкращі принтери Canon для друку фотографій

  Чи то плануєте ви демонструвати свої фотографії в рамці, в альбомі або на наклейці, ви можете знайти найкращий принтер, який задовольнить усі ваші творчі потреби.

 • ПОРАДИ З ДРУКУ

  Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

  Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.