ДРУК

Як вибрати принтер Canon, що відповідає вашим потребам

Для чого потрібен принтер? Знайдіть за допомогою нашого корисного посібника ідеальний пристрій для своїх потреб – чи то універсальні завдання, робота в домашньому офісі або рукоділля.
Жінка сидить за столом домашнього офісу, на якому стоять ноутбук, монітор і принтер Canon MegaTank, а також чотири пляшки з чорнилом.

Якщо у вас велика сім’я, яка любить подорожувати разом, покупка двомісного спортивного автомобіля – не дуже практичне рішення. Те ж саме стосується і принтерів. Вибір такого пристрою залежить від ваших потреб у друці.

Багатьом людям в основному потрібно друкувати кольорові або монохромні документи – від домашніх завдань і навчальних проектів для дітей до ділових документів для домашнього офісу. Декому може стати в нагоді можливість виготовляти глянцеві фотознімки в домашніх умовах або паперові моделі для рукоділля та інших хобі. Можливо, ви друкуватимете лише зрідка або вам потрібен принтер, здатний виконувати великі обсяги робіт. Крім того, для багатьох дедалі важливим фактором стає бездротовий зв’язок для додаткової зручності.

На ринку широкий вибір рішень – від недорогих однофункціональних струменевих принтерів до високопродуктивних багатофункціональних лазерних моделей. Тут ми розглянемо лінійку струменевих принтерів Canon, які підходять для найпоширеніших потреб друку. У кожній категорії є моделі зі звичайними картриджами, що полегшують життя в певних ситуаціях, тоді як принтери MegaTank з місткими багаторазовими чорнильницями та низькими експлуатаційними витратами є кращим вибором для інших сценаріїв.

Читайте далі, щоб дізнатися, які принтери Canon підійдуть вам найкраще.

Найкращий принтер для звичайного домашнього друку

Вид згори на темно-сірий принтер, що стоїть на столі. Його оточують різноманітні роздруківки, а рука тримає смартфон і роздруковує з нього веб-сторінку.

Серія Canon PIXMA TS3440 початкового рівня – це доступні універсальні пристрої для дому. Пристрій обладнаний вбудованим сканером, що підвищує універсальність, має зручний інтерфейс на РК-екрані з діагоналлю 3,8 см і може підключатися до мережі Wi-Fi, що дозволяє друкувати з мобільного пристрою звідки завгодно в домашній мережі.

Універсальний принтер для дітей, студентів і взагалі для сімейного життя має бути доступним за ціною і зручним у користуванні. Модель Canon PIXMA TS3440 є надзвичайно простою в налаштуванні та застосуванні, використовує лише два картриджі FINE (чорний і триколірний), а для додаткової економічності можна придбати картриджі підвищеної місткості.

PIXMA TS3440 – це компактний і легкий принтер, який має вбудований сканер для сканування та копіювання. Окрім високоякісних документів, він може друкувати фотознімки без полів розміром 6×4 дюйми, 5×5 дюймів і 7×5 дюймів. Він також має вбудований модуль Wi-Fi для підключення до мережі в один дотик, тому ви можете друкувати з будь-якої точки оселі зі свого комп’ютера, смартфона або планшета.

Людина сидить за дерев’яним столом із монітором, клавіатурою та принтером Canon. На стіні над столом прикріплені різні маленькі аркуші паперу з нотатками на них.

Лінійка Canon PIXMA G2470 включає чотири моделі з надзвичайно низькими експлуатаційними витратами, що забезпечує особливо низьку загальну вартість володіння. Представлена тут серія Canon PIXMA G3470 має вбудований сканер і можливість підключення до мережі Wi-Fi. Ці пристрої прості у використанні та обслуговуванні, можуть похвалитися високою швидкістю друку документів і великим ресурсом чорнильниць MegaTank, а це означає, що вони ідеально підходять для використання як у сім’ї, так і в домашньому офісі.

Якщо ви багато друкуєте з дому, є альтернатива, яка заощаджує час і гроші порівняно з постійною купівлею та заміною картриджів. Лінійка струменевих принтерів Canon MegaTank з перезаправленням замість картриджів використовує чорнильниці великої місткості, яких вистачає на 6000 монохромних аркушів формату А4 або до 7700 кольорових сторінок1.

Вони трохи дорожчі, ніж деякі принтери з картриджами, але експлуатаційні витрати набагато нижчі, що може знизити загальну вартість володіння на 80 %. Заправка чорнильниць відбувається швидко, легко і без зайвих зусиль. Чорнило подається з пляшок під дією сили тяжіння без стискання, а пляшки мають спеціальні отвори, що виключає потрапляння чорнила неправильного кольору не в той резервуар

Принтери серії Canon PIXMA G2470 також можуть похвалитися високою швидкістю друку: 11 сторінок на хвилину в монохромному режимі та 6 сторінок на хвилину в кольоровому. Canon PIXMA G1430 – це однофункціональний принтер, у той час як Canon PIXMA G2470 має вбудований сканер, а принтери серії Canon PIXMA G3470 обладнані як сканером, так і модулем для підключення до мережі Wi-Fi. Canon PIXMA G4470 також має автоматичний подавач документів на 35 аркушів і функцію прямого надсилання факсів.

Найкращий принтер для дому й малих офісів

Принтер Canon MegaTank на дерев’яному столі в маленькому офісі. На задньому плані працюють кілька людей.

Canon MAXIFY GX4040 ідеально підходить як для невеликих офісів, так і для домашнього використання: цей пристрій обладнаний сенсорним екраном діагоналлю 6,9 см, підтримує Ethernet і Wi-Fi, а також має автоматичний подавач документів на 35 аркушів і потрійну систему подавання паперу, завдяки чому різні лотки можна використовувати для виконання різних завдань. Роботу також спрощує функція автоматичного двостороннього друку.

Багато людей принаймні частину часу працюють вдома, і їм потрібен орієнтований на бізнесові потреби принтер, здатний виконувати різні завдання в режимі багатозадачності. Для цього ідеально підходить лінійка Canon MAXIFY, призначена для швидкого та якісного друку документів, яка також є чудовим вибором для невеликого офісу. Як і пристрої лінійки Canon PIXMA G2470, принтери Canon MAXIFY GX – це моделі з технологією MegaTank зі ще нижчими експлуатаційними витратами завдяки продуктивнішому друку кольорових сторінок.

Canon MAXIFY GX3040 – це розумний і бюджетний вибір. Це швидкісний принтер 3-в-1, який ідеально підходить для друку офісних документів, виводячи монохромні роздруківки зі швидкістю до 19 сторінок на хвилину та кольорові роздруківки зі швидкістю до 13 сторінок на хвилину. За допомогою РК-дисплея з діагоналлю 3,4 см і простого кнопкового інтерфейсу можна відстежувати хід друку, виконувати окремі завдання копіювання й перевіряти стан принтера. Принтер має вхідну касету на 250 аркушів спереду, додатковий лоток подавання на 100 аркушів ззаду і плоский лоток для щільних носіїв. Він також підтримує функцію автоматичного двостороннього друку та підключення до мережі Wi-Fi.

Модель Canon MAXIFY GX4040 має все це й навіть більше – кольоровий сенсорний екран діагоналлю 6,9 см та автоматичний подавач документів на 35 аркушів для легкого сканування та копіювання багатосторінкових документів. Вона також підтримує функцію повністю автономного факсу та Ethernet для легкого підключення до мережі на додаток до Wi-Fi та USB.

Комп’ютерний монітор та офісний принтер стоять на офісному столі, перед монітором – стілець.

Принтер Canon MAXIFY GX7040 пропонує все необхідне для друку великих обсягів документів ділової якості. Повного комплекту чорнильниць вистачає на 6000 монохромних або до 14 000 кольорових сторінок2, а в економічному режимі – до 9000 і 21 000 відповідно3. Час друку першої сторінки становить лише сім секунд, принтер обладнаний автоматичним подавачем документів на 50 аркушів і двома вхідними лотками на 250 аркушів, а також лотком на 100 аркушів ззаду. Значно заощадити час може здатність сканувати двосторонні документи за один прохід.

Якщо ваша робота вимагає високоякісного друку, причому у великому обсязі, чудовим вибором стане преміальний пристрій, як-от Canon MAXIFY GX6040 або MAXIFY GX7040. Обидві моделі спрощують друк, сканування та фотокопіювання, обладнані поворотними кольоровими сенсорними екранами з діагоналлю 6,9 см, а також автоматичним подавачем документів на 50 аркушів. MAXIFY GX7040 також може похвалитися додатковим вхідним лотком, що збільшує загальну місткість до 600 аркушів, і функціями прямого надсилання факсів та двостороннього сканування.

Найкращий принтер для сімей і студентів

Чоловік сидить за столом і працює за ноутбуком. Поруч стоїть принтер Canon із аркушем паперу у вихідному лотку.

Принтер серії Canon PIXMA TR4640 ідеально підходить для зайнятих сімей з дітьми шкільного віку, а також студентів. Він пропонує повний набір функцій, зокрема сканер та автоматичний подавач документів, а також автономний факс та автоматичний двосторонній друк.

Якщо у вашій родині є діти шкільного віку, вам знадобиться принтер, який буде простим у використанні для регулярного друку домашніх завдань, але також пропонуватиме безліч творчих можливостей. Вбудований сканер дозволить студентам і дітям молодшого віку, а також іншим членам сім’ї легко копіювати документи та малюнки, а також за потреби завантажувати їх на мобільні пристрої або в хмару.

Доступний за ціною принтер Canon PIXMA TR4640 обладнаний автоматичний подавачем документів на 20 аркушів для простішого сканування та копіювання, а також має функцію автоматичного двостороннього друку. Він сумісний з економними картриджами XL – ідеальний варіант для студентів з обмеженим бюджетом, яким потрібно друкувати великі обсяги документів (наприклад, для курсових проектів).

Для додаткового зниження експлуатаційних витрат моделі преміум-класу Canon PIXMA G3460 та Canon PIXMA G2470 використовують багаторазові та місткі чорнильниці Canon MegaTank для ефективного друку й меншого часу простоювання.

Найкращий принтер для друку фотографій

Принтер Canon PIXMA й різноманітні кольорові роздруківки на дерев’яному столі.

Завдяки пігментному чорному чорнилу та чорнилам на основі п’яти барвників для насиченої передачі кольору принтер серії Canon PIXMA TS8340a створює документи з бездоганною точністю тексту й графіки, а також фотороздруківки неймовірної якості. Це чудовий універсальний і дуже інтуїтивно зрозумілий у використанні пристрій із кольоровим сенсорним екраном діагоналлю 10,8 см.

Якщо ви вивчаєте фотографію або є палким фотолюбителем, немає нічого кращого, ніж живі роздруківки замість знімків лише на екрані. Фотодрук дозволяє зберегти особливі події та спогади у довговічній формі, а роздруковані фото є чудовим подарунком для друзів і коханих. Навіть якщо ви плануєте друкувати фотографії лише зрідка, наявність принтера, здатного створювати глянцеві відбитки, – це завжди швидший результат, ніж замовлення друку через Інтернет, а також повніший творчий контроль над процесом.

Стильний принтер Canon PIXMA TS8340a типу 3-в-1 із підтримкою Wi-Fi використовує шість окремих чорнил для створення барвистих високоякісних фотографій, а також чудових монохромних і кольорових документів, що робить його універсальним пристроєм. Він може друкувати високоякісні зображення без полів розміром до A4, щоб ви могли по-справжньому оцінити всі деталі.

Погляд на принтер і фотокамеру Canon згори вниз в оточенні кольорових пейзажних, туристичних і портретних знімків.

Canon PIXMA G640 – ідеальний принтер із багаторазовими чорнильницями MegaTank для друку великих обсягів фотографій із форматом сторінок до A4 без полів. Шість чорнил на основі барвників – блакитні, пурпурні, жовті та чорні, а також червоні й сірі – розширюють колірну гамму та забезпечують чудову якість чорно-білих знімків.

Принтер і монітор Canon на дерев’яному столі. На стіні над ним – 11 кольорових фотографій у рамках із зображенням їжі.

Завдяки неперевершеній якості фотографій на глянцевому та матовому фотопапері принтер Canon PIXMA PRO-200 є мрією фотографа. Він має вісім різних чорнил на основі барвників, що забезпечують бездоганну передачу кольору й чудовий діапазон відтінків, а також створюють вражаючі чорно-білі фотознімки.

Обладнаний чорнильницям MegaTank, що значно знижують загальні витрати на фотодрук, принтер Canon PIXMA G640 типу 3-в-1 використовує розширену лінійку з шести чорнил на основі барвників для кращого колірного й відтінкового діапазону. Одного набору чорнил достатньо для друку до 3800 кольорових знімків лабораторної якості розміром 6×4 дюйми без полів формату до А4. У разі друку документів комплекту чорнил вистачає на 3700 монохромних або до 8000 кольорових сторінок формату А42.

Якщо ви плануєте друкувати фотографії великого формату, створюючи знімки без полів формату А3+ (33×43 см) для демонстрації та продажу на виставках і в галереях, модель Canon PIXMA PRO-200 забезпечить вам неперевершену якість друку на глянцевому й матовому фотопапері завдяки восьми чорнилам на основі барвників. Для друку на матовому фотопапері та носіях для художнього друку ідеально підходить Canon imagePROGRAF PRO-300 – найкращий у своєму класі професійний фотопринтер формату А3+, який використовує 10 пігментних чорнил для відтворення максимальної глибоких і точних кольорів. Обидва ці фотопринтери також можуть друкувати банери й панорамні відбитки довжиною до 99 см.

Найкращий принтер для декоративно-прикладного мистецтва

На столі стоїть принтер, який друкує стилізоване зображення метелика, а руки готові взяти його з лотка. Поруч лежать кілька пачок паперу для принтера й різнокольорові вирізки метеликів.

Використовуйте всі переваги магнітного паперу й двостороннього матового фотопаперу з принтерами серії Canon PIXMA TS5340a. Це потужний пристрій для створення творчих проектів, який пропонує повну креативну свободу людям будь-якого віку.

Із принтером Canon у вас буде справжнє свято творчості для будь-якого віку: від дитячих проектів до індивідуальних вітальних листівок, запрошень на вечірки, листівок із подякою та багато чого іншого. У розділі для дітей додатку Creative Park від Canon ви знайдете безкоштовні розмальовки, лабіринти та інші друковані матеріали для ігор. Ви можете навіть змінювати шаблони для друку відповідно до власних бажань, використовуючи функцію редагування.

Крім того, на веб-сайті Canon Creative Park представлено широкий вибір ігор для друку, таких як лото, кидання кілець і власний набір шахів. Їх можна легко роздрукувати в домашніх умовах, і цей процес буде таким же веселим, як і сама гра. Там також є великий вибір паперових виробів і 3D-моделей для друку, у тому числі іграшки й тварини.

Принтери Canon PIXMA TS5340a і Canon PIXMA TS7440 ідеально підходять для художніх проектів, оскільки можуть друкувати на різних носіях – від магнітного паперу до двостороннього матового фотопаперу.
Принтер Canon PIXMA G640 із шістьма чорнилами на основі барвників і системою чорнильниць багаторазового використання MegaTank підходить як для декоративно-прикладного мистецтва, так і для високоякісного фотодруку.

У лінійці струменевих принтерів Canon знайдеться модель для кожного. Чи то ви молода (або молода душею) людина, студент, турботливий батько або зайнятий професіонал – ви обов’язково знайдете принтер Canon, який ідеально відповідає вашим потребам.

Щоб отримати додаткові вказівки стосовно вибору принтера, який підійде саме вам, ви також можете скористатися засобом вибору принтера Canon.


Автори: Метью Річардс (Matthew Richards) і Алекс Саммерсбі (Alex Summersby)

 1. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 29103 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 2. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 3. Економічний режим зменшує витрату фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 50 % більше сторінок, ніж у стандартному режимі.

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • Рівні чорнила відображаються на панелі налаштувань принтера Canon.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

  Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

 • Чорний Canon SELPHY CP1500, зелений Canon SELPHY Square QX10, бірюзовий Canon Zoemini S2 та рожево-золотистий Canon Zoemini 2 розставлено на сірому фоні в оточенні відбитків, наклейок та аксесуарів.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Найкращі портативні принтери Canon

  Ознайомтеся з асортиментом компактних принтерів Canon, щоб знайти модель, яка підійде саме вам.

 • Руки, які тримають дитину, щоб повісити фотографію в рамці на стіну.

  ДРУК

  Найкращі принтери Canon для друку фотографій

  Чи то плануєте ви демонструвати свої фотографії в рамці, в альбомі або на наклейці, ви можете знайти найкращий принтер, який задовольнить усі ваші творчі потреби.

 • Найкращі принтери для студентів

  ДРУК

  Найкращі принтери для студентів

  Кожному студенту потрібен принтер — дізнайтеся про найкращі варіанти, що відповідають вашим потребам.