ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Створюйте та друкуйте персоналізовані святкові листівки цього Різдва

Зробіть святкове фото, а потім за допомогою наших простих покрокових інструкцій створіть власні різдвяні листівки.
Різдвяна листівка, надрукована в домашніх умовах, разом із прикрасами та двостороннім матовим папером Canon, розміщені на тканині із зображенням різдвяної ялинки.

Персоналізована листівка на Різдво — ознака уваги та особливого ставлення, і зробити її значно цікавіше, ніж купити листівку в магазині. Створити власну листівку дуже просто: достатньо фотографії, якою ви хочете поділитися, принтера Canon PIXMA (наприклад, моделі Canon PIXMA TS5340a) і пачки двостороннього матового паперу Canon.

Якщо у вас уже є фотографія, завантажте її в програму Easy-PhotoPrint Editor, де її можна додатки до шаблону й прикрасити текстом і графікою. Якщо ви хочете зробити нове фото, на ньому можуть бути, наприклад, ваші друзі й родичі у святковому одязі. Або ж, як ми зробили тут, це можуть бути спеціальні різдвяні портрети з домашнім улюбленцем. Що б ви не вибрали, ось сім простих кроків, що дозволяють легко створити й надрукувати власну персоналізовану листівку на Різдво.

Роздрукована на принтері вдома різдвяна листівка разом із виготовленими вручну прикрасами та різдвяним орнаментом із ялинкою.

Принтер Canon PIXMA може використовуватися не тільки для друку індивідуалізованих різдвяних листівок, а й для виготовлення прикрас і аксесуарів для святкової фотосесії.

1. Створіть власне фото

Якщо ви вирішили зробити нове фото, чому б не підготувати святковий фон? У каталозі Creative Park — безліч шаблонів із різдвяними прикрасами, які можна завантажити. Там є все — від гірлянд і банерів до сніжинок та узорів. Ви також знайдете неймовірну кількість ідей щодо святкового оформлення в програмі Creative Park для iOS та Android: просто завантажте її з App Store або Google Play. Для друку з програми Creative Park вам потрібно під’єднати сумісний струминний принтер Canon PIXMA — переглянути перелік моделей, що підтримуються, можна тут*.

2. Виберіть шаблон для листівки

Жінка переглядає шаблони різдвяних листівок у програмі Easy-PhotoPrint Editor на своєму смартфоні.

У програмі Easy-PhotoPrint Editor ви знайдете безліч дизайнів різдвяних листівок.

У програмі Easy-PhotoPrint Editor доступна ціла низка шаблонів для різдвяних листівок. Просто відкрийте її та виберіть Cards (Листівки) на головному екрані, щоб побачити варіанти. Якщо ви хочете звузити пошук до шаблонів, що були створені спеціально для двостороннього матового паперу, який складається удвічі, натисніть кнопку Filter (Фільтр) у лівому верхньому куті й виберіть Half-fold (Фальцювання навпіл) у розділі Card Format (Формат листівки). Прокрутіть список шаблонів до різдвяних листівок або сезонних вітань. Знайшовши варіант, що вам подобається, натисніть на нього, щоб завантажити, і виберіть у розділі Paper Size (Розмір паперу) розмір 7 x 10 дюймів.

3. Імпортуйте знімок

У програмі Easy-PhotoPrint Editor можна вибрати фотографію з різних джерел, у тому числі з галереї на телефоні або із сервісу image.canon, Dropbox, Facebook, Google Диск, Instagram, OneDrive чи Google Фото, тож ви легко знайдете потрібний знімок. Якщо ви вперше підключаєтеся до хмарного сховища із цієї програми, вам знадобиться ввести облікові дані. Перегляньте знімки, виберіть один чи кілька, що вам подобаються, і натисніть Next (Далі), щоб відкрити їх на екрані з шаблоном.

4. Відредагуйте листівку

Людина, що використовує смартфон для редагування дизайну різдвяної листівки в програмі Easy-PhotoPrint Editor.

Ви можете змінювати зовнішній вигляд листівки в програмі Easy-PhotoPrint Editor — без зусиль додавайте кумедні штампи, додаткові зображення або особисті повідомлення.

Унизу екрана є кілька зручних інструментів, що дозволяють додати інші зображення або змінити шаблон. Ви також можете доповнити листівку різними елементами, такими як мовні хмари, зірочки або ж, оскільки це святковий подарунок, сніжинки чи гірлянду. Також можна додати текст — персональне вітання друзям чи родичам.

5. Завантажте носій у принтер

Жінка в різдвяному джемпері кладе папір у принтер Canon PIXMA.

Коли ви будете готові надрукувати дизайн, завантажте в принтер двосторонній матовий папір.

Вибравши оформлення для листівки, завантажте у принтер подвійний матовий папір. Ви помітите, що на аркушах уже є акуратна лінія для фальцювання. У пачці також є конверти для готових листівок.

6. Надрукуйте листівку

Саморобна різдвяна листівка, що друкується на принтері Canon PIXMA TS5340.

Принтер Canon PIXMA TS5340a — ідеальний інструмент для рукоділля та творчості, і ви можете друкувати безпосередньо зі свого смартфона.

Жінка складає саморобну різдвяну листівку.

Двосторонній матовий папір Canon надає вашій листівці професійного вигляду та має лінію вигину для зручного згинання.

Коли результат буде готовий до друку, натисніть кнопку Next (Далі) у правому верхньому куті. Якщо ви вперше використовуєте програму Easy-PhotoPrint Editor із принтером Canon PIXMA TS5340a, підключіть їх із допомогою інструкцій на екрані. Коли програма знайте принтер і підключиться до нього, натисніть Print (Друк).

7. Згорніть і надішліть

Жінка кладе надруковану вдома листівку в білий конверт.

Двосторонній матовий папір включає конверти, так що ваша роздрукована вдома листівка одразу буде готова до надсилання.

Обережно згорніть листівку по лінії згину, напишіть всередині своє вітання, покладіть у конверт, що був у пачці, і надішліть поштою. Час розслабитися і поміркувати про новий творчий проект на свята.

Автор Анжела Ніколсон (Angela Nicholson)

* Якщо ваш принтер не підтримується, відвідайте веб-сайт Creative Park.

Подібна продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.

Схожі статті

 • ПОРТРЕТИ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

  Цікаві та святкові портрети домашніх улюбленців

  Прості поради, підказки й прийоми для створення виразних фотографій домашніх улюбленців на це Різдво.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Поради та рекомендації для особливих подарунків із паперу

  Дізнайтеся, як за допомогою Creative Park від Canon і принтера PIXMA можна створювати змістовні подарунки.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Завдання зі створення паперових виробів на зимову тематику

  Створюйте святковий різдвяний декор на ялинку з паперу — від верхівок до сніжинок і кульок — за допомогою принтера PIXMA та програми Creative Park.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прикраси для столу з паперу

  Створіть красиві прикраси для столу на всі випадки життя за допомогою Creative Park.