ТВОРЧИЙ ДРУК

Безмежний світ проєктів до ваших послуг: створення паперових моделей

Перевірте свої творчі здібності й відтворіть міста, які мають для вас особливе значення, за допомогою принтера Canon PIXMA та програми Creative Park.
Майстриня Паула Мілнер і її чоловік Ден тримають у руках моделі японського замку та Біг-Бена, зроблені із шаблонів Canon Creative Park.

Які неповторні моменти під час подорожі наповнюють вас радістю? Від закордонних стажувань та пригод із друзями в осередках культурної спадщини до веселих сімейних свят і турів вихідного дня поодинці — спогади, що виникають під час відвідування красивих куточків світу приносять нам задоволення. Але враження не закінчуються після повернення додому.

Можливо, ви думали, що створення паперових моделей — це дитяче заняття, але в програмі Canon Creative Park є безліч складніших шаблонів, серед яких найвідоміші пам’ятки світу.

Ці будівлі з паперу ідеально підійдуть для тематичної вечірки чи свята, для яких потрібні унікальні декорації, або їх можна виставити вдома як нагадування про важливу​подорож. Вирізання та рукоділля є чудовим заняттям для розвитку уважності. Якщо поєднати це заняття з традиційними святкуваннями та місцевою музикою, то можна надати йому нового життя.

Творче завдання для пари

Майстриня Паула Мілнер та її чоловік Ден створюють паперові вироби за шаблонами з програми Canon Creative Park.

Майстриня Паула Мілнер та її чоловік Ден виявили, що спільні заняття творчістю — чудовий спосіб розслабитися.

Професійна майстриня Паула Мілнер, відома як The Crafty Lass, і її чоловік Ден, інженер Формули-1, вирішили відтворити улюблені архітектурні пам’ятки за допомогою принтера Canon PIXMA TS7440a. Паулу приваблювали заняття творчістю з дитинства, але саме їхнє весілля зміцнило її пристрасть до творчості. Протягом року вона вручну виготовляла всі прикраси для цієї події, починаючи з тримачів для серветок та стрічок і завершуючи сотнями квітів із тканини для оформлення доріжки до вівтаря та прикрашання столів. Зараз вона займається дизайном тканин і проводить майстер-класи та заняття з рукоділля.

«Ден теж дуже творча людина, і якщо дати йому якийсь проєкт, він із задоволенням над ним працюватиме», — каже Паула.

«Життя може бути надзвичайно активним, — додає Ден. — Буває важко знайти час, щоб відволіктися, особливо з двома дітьми. Це творче заняття дало нам можливість зробити саме це».

Якщо ви хочете кинути собі виклик і створити власні архітектурні дива, у цій статті ви знайдете все необхідне, а також кілька порад і рекомендацій від Паули та Дена.

Монітор з інструкціями зі створення макета японського замку за шаблоном із програми Canon Creative Park.

У програмі Canon Creative Park представлені не лише шаблони паперових виробів, а й об’ємні листівки, вітальні листівки, календарі та настінні прикраси. Кожен шаблон, від простого до більш складного, має власний набір інструкцій, щоб ви могли створити щось прекрасне незалежно від рівня майстерності.

Виберіть свій улюблений момент з подорожі

На екрані ноутбука відкритий шаблон голландського вітряка, який можна завантажити на вебсайті Canon Creative Park.

Крім Біг-Бена Паула також вирішила обрати голландський вітряк у пам’ять про свої подорожі. «Я прожила в Амстердамі зовсім недовго, але цього часу вистачило, щоб ця країна зачепила мене, — згадує вона. — Я просто обожнюю культуру цієї країни. Моя мати теж жила в Амстердамі, коли була молодшою, тому для мене цей вітряк мав дуже важливе значення».

Чоловік тримає зібраний макет замку Нагоя з Японії з програми Canon Creative Park і милується ним.

Ден обрав історичний замок Нагоя, але є і інші японські пам’ятки, серед яких замок Мацуяма, замок Мацумото, замок Сюрі та навіть мініверсія Національного музею західноєвропейського мистецтва.

Паула та Ден вирішили відтворити архітектурні пам’ятки, з якими їх поєднувало багато особистого. Паула обрала лондонський Біг-Бен та вітряк, який уособлює Нідерланди, оскільки вона колись жила в Амстердамі. «Біг-Бен — це відома пам’ятка в суто британському стилі, а нещодавно я возила нашого сина Фредді подивитися на нього, і це був ще особливіший момент — відвідати разом таку гарну споруду. Коли я створила його, він зрозумів, що це таке, і це нагадало йому про нашу веселу одноденну поїздку до Лондона», — каже Паула.

Ден обрав японський замок адже він працював у цій країні в той час, як Паула жила в Амстердамі. «Японія займає особливе місце у моєму серці», — пояснює він. «На початку моєї кар’єри мені пощастило двічі побувати там по роботі, і я закохався у культуру та атмосферу цієї країни, — каже він. — Прогулянки парками в сезон цвітіння сакури й відвідування історичних місць, як-от Нікко, — це спогади, які залишаться зі мною назавжди».

Виберіть свою архітектурну пам’ятку

Принтер Canon PIXMA друкує шаблон Біг-Бена з програми Canon Creative Park.

Біг-Бен — не єдина архітектурна пам’ятка Лондона в програмі Creative Park. Там також можна знайти й Тауерський міст. Щоб вдихнути життя в макет вибраної вами країни за допомогою простіших шаблонів, спробуйте використовувати квіти чи тварин, які також є притаманними для цієї місцевості.

З такою кількістю безкоштовних шаблонів ви обов’язково знайдете пам’ятку, яка має для вас особливе значення. Від Колізею в Римі та Ейфелевої вежі в Парижі до Саграда Фамілія в Барселоні та Пізанської вежі — ви знайдете велику кількість паперових моделей на вибір.

Паула пропонує пов’язати обраний вами шаблон із ідеями для вечірок із нагоди дня народження, пам’ятними речами з весілля, дівич-вечора тощо. «Це чудова ідея для вечірок. Навіть для весілля можна створити прикраси у вигляді різних визначних місць або додати місце, де ви збираєтесь провести медовий місяць. Це дійсно приємне заняття для пари, також можна покликати друзів допомогти вам», — каже вона.

Світові пам’ятки з паперу також можуть стати чудовим вибором для вечірки з нагоди від’їзду, святкування річниці весілля або зустрічі того, хто повертається додому з подорожі.

Вирізайте, складайте та створюйте

Руки, що за допомогою лінійки та ножиць вирізають деталі із шаблону Canon Creative Park.

Паула та Ден із задоволенням створювали архітектурні пам’ятки з паперу. На створення цих складних виробів може піти кілька годин, а зосередженість на завданні допомагає підняти настрій і зменшити стрес та занепокоєння.

Руки, які тримають ножиці та вирізають деталі із шаблону Біг-Бена з програми Canon Creative Park, надрукованого на матовому фотопапері Canon.

Паула була вражена матовим фотопапером Canon. «Якість друку приголомшлива, — каже вона. — Рівень деталізації неймовірний. Якби ви спробували роздрукувати цей проєкт на папері для ксерокопіювання, то конструкція не трималася б».

Після завантаження шаблону переконайтеся, що ви використовуєте правильний носій, наприклад рекомендований матовий фотопапір Canon, що може вплинути на стійкість кінцевої конструкції.

«Я щиро рекомендую використовувати матовий фотопапір Canon, — додає Пола, — тому що він легше складається і добре тримає форму. Я б також порадила витратити час на складання та переконатися, що краї вийшли чіткими та акуратними, щоб, коли ви будете збирати виріб, він би сам набув потрібної форми, а вам не довелося б докладати додаткових зусиль».

Ден погоджується з тим, що якщо приділяти достатньо часу поставленому завданню, виконувати його стане приємніше, особливо якщо займатися творчістю з сім’єю та друзями. «Виділіть на це заняття більше часу, ніж пропонується, — каже він. — Це дозволить вам не відчувати тиск, щоб закінчити роботу, і в результаті — не поспішати та не робити помилки. Не поспішайте, і ви будете вражені готовим результатом».

Чому б не роздрукувати інструкції і не розподілити роботу над проєктом на кілька вечорів — кинувши собі виклик, ви зможете створити найкращу будівлю, на яку здатні, а потім побачивши, як усе складається разом, ви відчуєте справжнє задоволення.

Продемонструйте свій витвір

Вітряк із паперу, зроблений за шаблоном Creative Park, виставлений поруч із прапором Нідерландів, маленьким велосипедом і парою кломпів.

Ваш виріб із паперу може стати частиною тематичної експозиції, його можна виставити поряд із сувенірами та пам’ятними речами про вашу подорож.

Паперова модель Біг-Бена стоїть на прапорі Великобританії.

Паула вважає, що створення паперових моделей може стати чудовим способом розповісти дітям про різні країни та культури. «Я справді вважаю, що такі заняття в школах будуть дуже корисними, — каже вона. — Минулого навчального року клас мого сина робив проєкт під назвою "Полюби свій край". Він був присвячений Британії, Лондону та нашому селищу. Модель Біг-Бена чудово підійшла би для навчання дітей».

Після того як ви проробили важку роботу та зібрали надруковану архітектурну пам’ятку, саме час помилуватися своїм творінням. Незалежно від того, чи плануєте ви повісити свій архітектурний шедевр на стіну або використовувати його як прикрасу для столу, існує безліч ідей для демонстрації паперових виробів.

«У нас є сервант, у якому стоять книги та пам’ятні речі, тому ми плануємо покласти туди кілька речей Дена з Японії, щоб створити тематичну інсталяцію», — каже Паула.

Ден та Паула вважають, що це заняття — чудовий спосіб вивчення інших культур, а також цікавий засіб для творчості. «У різних людей можна стільки всьому навчитися, — захоплено каже Ден. — У світі є стільки чудових речей, які милують очі та вуха, і щоразу вони посилюють відчуття, що ми всі живемо в дуже особливому місці, яке ми маємо поважати та захищати».

Бажаєте спробувати самі? Перегляньте результати за хештегом #MadeWithPixma, щоб знайти більше творчих ідей, а потім поділіться власними творчими проєктами, додавши мітку @canonemea.

Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  PIXMA TS7440a

  Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.

Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створення моделі Сонячної системи

  Знайдіть час, щоб побути з рідними, дізнатися нове та поекспериментувати з колекцією паперових моделей на космічну тематику від Creative Park.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Подорожній щоденник, як у професіонала

  Перетворіть зроблені на камеру Canon Zoemini S2 знімки з відпустки на власний стильний щоденник.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для дизайнерів

  Принтери — важливий інструмент для будь-якого дизайнера, і ми допоможемо вам підібрати модель для ваших потреб.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Поради та рекомендації для особливих подарунків із паперу

  Дізнайтеся, як за допомогою Creative Park від Canon і принтера PIXMA можна створювати змістовні подарунки.