Creative Park
alt text goes here

Творчий Park APP

Отримайте стильні прикраси ручної роботи, персоналізовані вітальні листівки, вироби з паперу та інше — все безкоштовно.

Завантажити на iOS
Завантажити на Android

Вчись. Створюй. Презентуй.

Від прикрас для домашніх вечірок до елементів повсякденних інтер’єрів, від легких ремісничих ідей до 3D-моделей у стилі орігамі — додайте паперові моделі до повсякденного життя з родиною та друзями.

Огляд

Незалежно від того, чи шукаєте ви джерело натхнення для прикрас для вечірок або просто хочете повеселитися зі паперовими моделями, ми точно маємо те, що ви шукаєте в додатку Creative Park.

Explore
Try something new

Спробуйте щось нове

Нудьга у минулому, завдяки легкій функції перегляду, щойно доданим креативним дизайном паперових виробів та свіжим ідеям для ремесла. Слідкуйте за оновленнями та спеціальними пропозиціями!

Створіть щось власне

Додайте особистості до своїх робіт за допомогою функції редагування. Налаштуйте шаблони паперових виробів, додайте фотографіям текст, щоб зробити їх особливими. Збережіть улюблені моменти та відтворіть їх.

Make it your own
Create with ease

Майстерність, доступна кожному

Переходьте безпосередньо від редагування до друку, не виходячи з програми. Все, що вам потрібно, - це сумісний принтер Canon InkJet та додаток Creative Park. Просто завершіть простий процес реєстрації *, і ви зможете створювати свої власні проекти, коли і де завгодно.

Створити обліковий запис Canon

Сумісність програми Creative Park

Щоб отримати інформацію про підтримувані моделі принтерів Canon InkJet, перегляньте цю веб-сторінку: https://ij.start.canon/cpapp-model

Ця програма доступна для пристроїв з iOS та Android і сумісна з операційними системами iOS версій 12.0 та новіших версій та Android версій 5.0 та новіших версій.

Мови
Англійська, арабська, голландська, датська, іспанська, італійська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, словацька, турецька, фінська, французька, чеська, угорська, шведська.

*Creative Park - це безкоштовна послуга вмісту, доступна виключно для власників принтерів Canon. Створіть або увійдіть у свій обліковий запис Canon ID , зареєструйте принтер Canon та завантажте додаток Creative Park, щоб використовувати функції редагування та друку.

Створити обліковий запис Canon

ID Canon — це ваш особистий обліковий запис, який використовується для доступу до служб і програм Canon, а також на який зареєстровано всі ваші продукти Canon. Отримайте нагороди Print Rewards, зберігайте Canon та насолоджуйтесь вмістом, що використовую ID Canon.

Створити обліковий запис Canon

Схожі статті

Поради щодо смарт-друку, веселі проекти та ідеї для всієї родини та цікаві способи якнайкраще використати улюблені фотографії.

Переглянути всі статті

Вас також можуть зацікавити