A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

Творчий друк

'Це сезон для творчості — шість порад, які допоможуть зробити це Різдво особливим, використовуючи тільки ваш принтер.

Для багатьох із нас, пора свят пов'язана з різними паперовими виробами, і незалежно від віку, робити домашні різдвяні подарунки та прикраси — це веселий і спокійний спосіб провести час із близькими, а також можливість створити справді особисті подарунки для рідних та близьких. Створення паперових фігурок, також є спокійним способом проведення часу, коли приготування їжі з Різдвом стає вже надто напруженим.

Коли ви запрошуєте родину на вечерю, або займаєтеся творчістю, безкоштовна онлайн-служба Canon Creative Park має широкий спектр шаблонів, які можна легко роздрукувати та об'єднати, щоб створювати якусь із великої кількості подарункових коробок, календарів або дитячих іграшок. Все, що вам потрібно, це принтер, папір та деякі основні інструменти для роботи з папером (див. нижче). Отже, приготуйте печиво, зробіть паузу — настав час для творчості!

Вам знадобиться:

1. Створіть власний різдвяний орнамент

Two homemade cardboard snowman decorations, one with a blue scarf and one with red.

Прикрась зали зірками, дзвонами, шкарпетками для подарунків або Сантою — такі моделі ви знайдете в Creative Park розділ «Домашнє життя» має великий вибір різдвяних прикрас, які легко друкувати, вирізати і збирати. А ці чарівні сніговики будуть виглядати однаково святковими на різдвяній ялинці або біля каміну. Роздрукуйте шаблон й робіть все за інструкцією.

Порада: перед склеюванням складіть і промажте клеєм уздовж ліній складання та додайте криві там, де це потрібно.

2. Слідкуйте скільки залишилось днів до Різдва

A homemade advent calendar shaped like a Christmas house.

В магазинах є безліч календарів, але жоден з них не буде таким особистим, як той, який ви зробите власноруч. Незалежно від того, чи ви подаруєте його своїм близьким, будете Секретним Сантою на роботі, одержувач буде вражений, побачивши унікальний календар, створений власноруч, наповнений солодощами.

Поради: пронумеруйте елементи перед склеюванням.

3. Створюйте персоналізовані подарунки, за допомогою подарункових коробок

Схожі статті
Christmas card printing

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Друк різдвяної листівки

Зробіть власне святкове фото й надрукуйте персоналізовані листівки на Різдво.

How to shoot festive pet portraits

ПОРТРЕТИ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

Як робити чудові портрети домашніх улюбленців?

Навчіться знімати неймовірні фотографії домашніх тварин і робити святкові різдвяні портери із цими порадами.

Lena Petrova's top 10 Christmas photography tips

СІМЕЙНА ФОТОГРАФІЯ

10 порад щодо створення різдвяних фото від Лєни Петрової (Lena Petrova)

Передайте дух Різдва у сімейних фото за допомогою 10 порад — як створити веселі та природні фотографії, які доступні на нашому порталі.

Three homemade decorative gift boxes in different shapes.

Подарункові коробки ручної роботи не тільки весело і легко створювати, вони також роблять ваші подарунки особливими і коштують набагато дешевше. У Creative Park ви знайдете подарункові коробки у формі новорічної ялинки, або подарункові коробки з святковими привітаннями, а також безліч веселих і декоративних коробок, які можна використовувати цілий рік. Ви навіть можете надрукувати власні подарункові теги або створити власні новорічні листівки.

Поради: склеюйте деталі в порядку, вказаному цифрами.

4. Створіть веселий настрій за допомогою домашніх ігор

A homemade block puzzle depicting Santa on his sleigh being drawn by two reindeer in a winter scene.

Під час вільного часу у святкові підготуйте заняття для всіх, щоб об'єднати родину. На Creative Park ви знайдете безліч ігор які ви можете підготувати самостійно, а потім грати разом зі своєю родиною. А також пазли на Різдвяні теми, для маленьких діточок є спеціальний блок-головоломок, пазли зображень для дітей старшого віку та ігри, як от бінго і рулетка, в які може грати вся родина.

Поради: використовуйте пінцет, підчас збирання та кріплення невеликих деталей.

5. Прикрасьте дитячу кімнату з різдвяними мобілями

A variety of homemade Christmas decorations including Santa, a reindeer, and a mobile with a twirling Christmas tree and snowflakes.

Іграшки для новонароджених не обов’язково купувати тільки в магазині. Ці милі мобілі з ялинкою та сніжинками особливий спосіб передати дух Різдва в дитячий садочок ваших дітей чи дітей ваших близьких, а на Creative Park ви також можете знайти мобілі з іншими темами, включаючи слонів, птахів, повітряних куль і космос.

Поради: Проведіть лінію вздовж складок лінійкою або гострим предметом, наприклад, старою кульковою ручкою без чорнил, щоб отримати чіткішу лінію згинання.

6. Зробіть іграшки ручної роботи для юного дослідника

A papercraft model stegosaurus.

Щоб це не було: динозаври, кити, птахи, літаки чи потяги, або ще щось, чим захоплюється ваша дитина — на Creative Park є безліч іграшкових фігурок для юного дослідника, щоб задовільнити їх інтерес. Ви можете самостійно роздруковувати та збирати іграшки, організувати це як святковий захід для вашої дитини, або надрукувати набір шаблонів для подарунка та зробити творчий подарунок дитині разом із набором інструментів, як от клей та ножиці.

Поради: накладайте клей за допомогою зубочистки. Тонкий шар клею дає гарантує більш акуратну збірку.

Підготувала Катерин Анкер (Kathrine Anker)

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів