ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРИНТЕРІВ

Оригінальні витратні матеріали Canon

Стабільна якість і бездоганна продуктивність принтера Canon, що гарантують плавне відтворення кольорів і високу деталізацію чорно-білих зображень.
На столі стоїть принтер, навколо нього лежать фотопапір, зображення та упаковки чорнил, а також дошка з різними надрукованими виробами на ній.

Оригінальні витратні матеріали Canon

Оптимальна стабільність

Деякі речі стають краще, коли використовуються разом. Принтери Canon разом з оригінальними чорнильними картриджами та фотопапером Canon забезпечують оптимальну ефективність і незрівнянну якість друку.

Оригінальні чорнило, тонер і папір Canon

Чому оригінальні витратні матеріали?

 • Сім’я з трьох людей сидить за столом, розглядаючи різні роздруковані фотографії, а на задньому плані стоїть чорний принтер.

  ДОВГОВІЧНІСТЬ

  Друкуйте більше

  Ресурс оригінального чорнила Canon в середньому на 35 % більший у порівнянні з неоригінальними *.

 • Рука тримає квадратний знімок обличчя нареченої з традиційними прикрасами та одягом. На задньому плані на столі розкладені інші зображення.

  СТІЙКІСТЬ

  Надійний друк

  Справжній чорнила Canon — 100% надійні, щоб ви могли надрукувати з меншим стресом *.

 • Принтер та камера Canon стоять на білому столі з розкладеними навколо них фотографіями. Дві руки тримають однакові відбитки червоної троянди.

  НЕПЕРЕВЕРШЕНА ЯКІСТЬ

  Стала якість друку

  Оригінальні чорнила Canon, забезпечують сталу якість друку впродовж всього ресурсу *.

 • Лазерний принтер Canon з відкритим відсіком для тонера та вставленим чорним тонером.

  ВИКОРИСТОВУЙТЕ МАТЕРІАЛИ CANON

  Відмінна якість друку

  Якщо ви замінюєте універсальний картридж із тонером на оригінальний картридж Canon, ваш пристрій практично нічим не відрізнятиметься від нового.

Створений бути кращим

Оригінальні чорнило, тонер і папір Canon ідеально підходять для використання разом із вашим принтером Canon, щоразу забезпечуючи стабільно високу якість, надійність і відмінну економічність.
Різні види чорнила і фотопапір стоять на полиці.

Допомогти вибрати потрібні чорнила?

Дізнайтесь більше про найкращі чорнила, тонер і папір для вашого принтера Canon.

Тонер

Тонер Canon ідеально працює з принтерами i-SENSYS, забезпечуючи високі показники продуктивності та якості друку.

Лазерний принтер Canon з відкритим збоку відсіком, усередині видно картриджі з тонером.

Програма переробки картриджів Canon

Чи знаєте ви, що Canon була першою компанією, яка запустила програму переробки картриджів із тонером ще в 1990 році?
Зелені гірські пагорби, що відбиваються на поверхні води.

Програма переробки картриджів Canon — це безкоштовний, простий і екологічно безпечний варіант переробки порожніх картриджів Canon.

Компанія Canon дотримується політики заборони вивезення відходів на звалища. Кожен елемент кожного повернутого картриджа використовується повторно або переробляється; жодна частина картриджа не вивозиться на звалище.

Знімок крупним планом голок дерева з крапельками води.

Як розпізнати фірмові чорнила?

Шукайте голографічний знак. Унікальна кольорова голограма Canon містить на упаковці всіх оригінальних чорнильних картриджів Canon. Ця голограма у вертикальному положенні переливається золотистим кольором, а якщо її перевернути горизонтально — яскраво-зеленим.
Паперова упаковка для чорнил блакитного кольору.

Паперова упаковка для чорнил

Підроблені голограми не змінюють колір або змінюють лише трохи при перегляді з різних кутів. Вони часто виводяться на упаковці неправильним кольором, розміром або непомітним способом, а також можуть бути пошкодженими або розмитими.

Пластикова упаковка для чорнил

Пластмасові упаковки картриджів для струминних принтерів і блістерні мультикомплекти у країнах Європи можуть не мати унікальної голограми. Тому зверніть увагу на логотипи Canon, чи мають вони розмитість або неправильний колір, шрифт або розмір не притаманні для оригінальних продуктів. Також можуть біти граматичні помилки у тексті, а упаковка неоригінальної продукції іноді має такий вигляд, ніби її було повторно наклеєно чи використано або проводили з нею якісь маніпуляції.

Пластикова упаковка чорнил для чорного та кольорового чорнильних картриджів FINE.
Паперова упаковка блакитного тонера.

Упаковка картриджів із тонером

Купуючи картридж Canon, завжди шукайте голограму з переливними кольорами та логотип зі словом «Genuine» на зовнішньому боці упаковки. Фраза «для використання в продуктах Canon» не означає, що це фірмовий картридж Canon.

ТЕСТУВАННЯ

Тестування, проведене компанією Buyers Lab

Ознайомтеся з повним звітом про тестування покупців щодо використання оригінальних чорнил Canon (доступно лише англійською мовою).
* За основу взяті дані з 2018 Keypoint Intelligence — Buyers Lab проведений Canon, який порівнює картриджі Canon з картриджами інших виробників.

Вас також можуть зацікавити…