The International Broadcasting Convention

IBC Canon Stand

Canon withdraws from IBC 2021

After careful consideration, Canon has made the difficult decision not to exhibit at IBC 2021.

As a normal course of business, we always fully evaluate the viability of our participation at major trade shows and events. Given the ongoing uncertainty caused by COVID-19 and the understandable concerns that people have around travelling to the Netherlands, which is facing stricter restrictions, it seems inappropriate to continue with our plans to exhibit.

IBC has been and will continue to be, a hugely valuable event for our business and we remain totally committed to the broadcast and professional video industry, supporting our customers and partners' demands, today, and over the long term.

 • PTZ-камери

  CR-N700

  Виняткова професійна PTZ-камера, що знімає у форматі 4K 60 кадр/c з підключенням через інтерфейс 12G-SDI і найкращим у своєму класі автоматичним фокусуванням з інтелектуальною функцією автоматичного відстеження Auto Tracking.
  Докладніше CR-N700
 • Кінооб’єктиви

  CN8x15 IAS S E1/P1

  Ширококутний об’єктив Cine-Servo забезпечує приголомшливу якість 4K із 8-кратним збільшенням і вбудованим 15-кратним екстендером.
 • Повнокадровий кінооб’єктив зі змінною фокусною відстанню

  CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

  Повнокадровий об’єктив зі змінною фокусною відстанню преміум-класу з підтримкою значення T2.4 в діапазоні 45–135 мм розроблений для зйомок контенту високої якості. Доступно з кріпленням EF/PL.
 • Відеокамери

  XA65

  Професійна відеокамера 4K із 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором. З вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним збільшенням, 5-ступеневою стабілізацією, 3G-SDI, виходом HDMI та підтримкою UVC.
 • Професійні дисплеї

  DP-V2730

  27-дюймовий контрольний дисплей 4K HDR із широкими функціональними можливостями, що ідеально підходить для професійних прямих трансляцій та етапів постпродукції.
  Докладніше DP-V2730
 • PTZ-камери

  CR-N500

  Завдяки 15-кратному оптичному збільшенню, можливостям зйомки у форматі 4K UHD, технології автофокусування Dual Pixel з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking камера CR-N500 забезпечує точне управління і плавну потокову IP-передачу для отримання неперевершених результатів.
  Докладніше CR-N500
 • Відеокамери

  XA75

  Професійна відеокамера з CMOS-сенсором 4K розміром 1,0 дюйма. Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS, 15-кратному оптичному збільшенню, 5-ступеневій стабілізації, 3G-SDI, виходу HDMI і UVC.
 • Система Cinema EOS

  EOS R5 C

  Знімайте захоплюючі відео у форматі 8K та робіть фотографії з роздільною здатністю 45 Мп за допомогою нашої найменшої камери Cinema EOS, яка готова до будь-яких завдань.
  Докладніше EOS R5 C
 • Повнокадровий кінооб’єктив зі змінною фокусною відстанню

  CN-E20-50mm T2.4 L F / FP

  Повнокадровий об’єктив зі змінною фокусною відстанню преміум-класу з підтримкою значення T2.4 в діапазоні 20–50 мм розроблений для зйомок контенту високої якості. Доступно з кріпленням EF/PL.
 • Професійні відеокамери

  XF605

  Універсальна відеокамера для трансляцій у якості 4K із підтримкою розширених функцій АФ, можливостей підключення і потокового передавання для складних творчих процесів.
 • PTZ-камери

  CR-X300

  Компактна PTZ-камера з класом захисту IP65, яка підтримує знімання у форматі 4K, 20-кратне оптичне збільшення та потокову IP-передачу даних та керування нею, завдяки чому вона підходить для широкого спектра застосувань.
  Докладніше CR-X300
 • Broadcast Lenses

  CJ20ex5B IASE S

  Компактний 4K-об’єктив для телетрансляцій формату 2/3 дюйми з 20-кратним збільшенням і гнучкою гібридною конфігурацією
 • Професійні дисплеї

  DP-V3120

  31-дюймовий професійний дисплей 4K HDR з одним з найвищих у галузі значень яскравості у 2000 кд/м2, що підвищує гнучкість робочих процесів з використанням формату HDR.
 • PTZ-камери

  CR-N300

  З підтримкою формату 4K UHD, 20-кратним оптичним збільшенням, системою гібридного автофокусування з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking, численними протоколами для потокової IP-передачі даних і керування нею ви можете здивувати свою аудиторію чимось новим.
  Докладніше CR-N300
 • Бездзеркальні камери

  EOS R7

  Досліджуйте дику природу з камерою, яка поєднує неймовірну швидкість і якість зображення в портативному корпусі формату APS-C, призначеному для майбутнього.
 • PTZ-камери

  CR-X500

  Завдяки надійному та водонепроникному корпусу, роздільній здатності 4K UHD, 15-кратному оптичному збільшенню, інтерфейсу 12G-SDI та технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF, CR-X500 є ідеальною PTZ-камерою для дистанційно керованої зйомки та спостереження.
 • Об’єктив RF VR

  RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

  Знімайте світ у приголомшливій віртуальній реальності за допомогою цього інноваційного об’єктива серії L, створеного для того, щоб зробити вашу подорож до VR максимально комфортною.