MAXIFY iB4140

Швидкість, продуктивність і надійність. Монохромний друк зі швидкістю 24 зобр/хв й кольоровий друк зі швидкістю 15,5 зобр/хв, ресурс чорнильниць до 2500 сторінок, низькі експлуатаційні витрати та Wi-Fi — ідеальний вибір для невеликих офісів.

iB4040_Detail

Переваги

 • Швидкий друк: 24 зобр/хв (монохромний) і 15,5 зобр/хв (кольоровий)
 • Функція підключення до Wi-Fi і локальної мережі
 • Друк з улюблених хмарних служб
 • Великий ресурс чорнил: 2500 (монохромний друк) і 1500 (кольоровий друк)
 • Містка касета на 500 аркушів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon MAXIFY iB4140

Потужний принтер для офісів із великим обсягом друку


Кольоровий струменевий принтер, який забезпечує належну швидкість, продуктивність і економність друку для невеликих офісів. Принтер Canon MAXIFY iB4140 із місткою касетою для паперу на 500 аркушів дає змогу отримувати високоякісні роздруківки з яскравими кольорами й чітким текстом завдяки пігментним чорнилам DRHD, стійким до пошкоджень у разі використання гумки або маркера. Принтер Canon MAXIFY iB4140 вирізняється надшвидким монохромним (24 зобр/хв) і кольоровим (15,5 зобр/хв) друком документів у форматі A4, а час виведення першої сторінки (FPOT) складає лише 6 секунд.

Надзвичайна економія


З принтером Canon MAXIFY iB4140 ваші експлуатаційні витрати зменшаться, адже він споживає мало електроенергії та має чорнильниці з великим ресурсом, які можна замінювати окремо.
Ресурс чорних чорнил за стандартом ISO складає 2500 сторінок, а кольорових — 1500, тож вам не доведеться часто відволікатися на заміну чорнильниць. Крім того, можна придбати чотириколірний мультикомплект, щоб зробити друк ще економічнішим.

Гнучкі можливості офісного друку


З принтером Canon MAXIFY iB4140 можна працювати ефективніше. Завдяки двосторонньому друку й підтримці різноманітних форматів і типів паперу: від звичайного паперу A4 до етикеток, конвертів і фотопаперу — ви швидко впораєтеся з усіма робочими завданнями друку. Принтер Canon MAXIFY iB4140 зі зручним керуванням надасть вам усі можливості для друку, необхідні в типовому офісному середовищі.

Друк із хмари або мобільних пристроїв


Підтримка служб Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria та програми Canon PRINT забезпечує швидкий і простий друк із мобільних пристроїв. Ви можете навіть друкувати документи з улюблених хмарних служб, зокрема Google Диск, Dropbox, Evernote, OneNote і OneDrive. Вбудований режим точки доступу надає можливість підключитися до принтера зі смартфона або планшета за відсутності мережі Wi-Fi.

Просте керування й відстежування


Принтер Canon MAXIFY iB4140 забезпечує виняткову якість друку та підвищує продуктивність невеликих офісних середовищ, а також надає розширені можливості адміністрування, що спрощує керування завданнями друку та контроль за їх виконанням. За допомогою низки додаткових параметрів системні адміністратори можуть швидко й легко настроїти принтер і обмежити певні операції.

Інтеграція в мережу за протоколом SNMP


Принтер Canon MAXIFY iB4140 підтримує простий протокол керування мережею (SNMP), що полегшує інтеграцію пристрою в наявну офісну мережу. Протокол SNMP передбачає цілу низку функцій обслуговування й відстежування, зокрема надання відомостей про рівні чорнил, стан помилок і кількість сторінок.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon MAXIFY iB4140, функції та можливості цієї БФП.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 6 с

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

Auto 2-sided Print

Автоматичний двосторонній друк

500 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

MAXIFY Cloud Link

Друк із хмарних служб

Smartphone and Tablet print

Програма Canon PRINT

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

High Page Yield

Ефективні чорнила XL

 • MAXIFY iB4140
 • Силовий кабель
 • Встановлення чорнильниць
 • Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
 • Посібники
 • Кабель факсу/телефонної лінії