MAXIFY MB5140

Потужний багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копіювальний апарат і факс) з підтримкою мобільних пристроїв і хмарних служб, швидким друком (24 зобр/хв в монохромному режимі) і простою інтеграцією в мережу.

MAXIFY MB5140

Переваги

 • Висока продуктивність: 24 зобр/хв (монохромний друк) і 15,5 зобр/хв (кольоровий друк)
 • Друк зі смартфонів і планшетів через бездротову мережу
 • Підключення до хмари: надсилання сканованих матеріалів у хмарне сховище або електронною поштою
 • Великий ресурс чорнил: 2500 (монохромний друк) і 1500 (кольоровий друк)
 • Містка касета на 250 аркушів і двосторонній АПД на 50 аркушів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту MAXIFY MB5140

Висока продуктивність у малому офісі


Повнофункціональний пристрій (принтер, сканер, копіювальний апарат і факс) для невеликих офісів, яким потрібна висока якість монохромного й кольорового друку без надмірних витрат. Пігментні чорнила DRHD, стійкі до пошкоджень у разі використання гумки або маркера, гарантують насичений чорний, глибокі кольори та чіткий текст. Принтер Canon MAXIFY MB5140 вирізняється надшвидким монохромним (24 зобр/хв) і кольоровим (15,5 зобр/хв) друком документів у форматі A4, має показник FPOT лише 6 секунд і дає змогу сканувати двосторонні документи за один прохід із дивовижною швидкістю.

Надзвичайно економічний друк


Цей принтер не обтяжить ваш бюджет, адже витрачає всього 0,2 кВт⋅год (звичайне споживання електроенергії), а його кольорові чорнильниці можна замінювати окремо. Ресурс чорних чорнил за стандартом ISO складає 2500 сторінок, а кольорових — 1500, тож тепер у вашому офісі буде значно менше перерв у роботі. Щоб зробити друк ще економічнішим, можна додатково придбати чотириколірний мультикомплект.

Висока продуктивність і зручність використання


З багатофункціональним пристроєм Canon MAXIFY MB5140 друк, копіювання, сканування та передавання факсів значно спрощуються завдяки кольоровому сенсорному TFT-екрану з діагоналлю 8,8 см (3,5”) і вдосконаленому інтерфейсу користувача. Містка касета на 250 аркушів і автоматичний подавач документів на 50 аркушів у поєднанні з функцією двостороннього друку та підтримкою різних розмірів і типів паперу (від друку на звичайних аркушах A4, етикетках, конвертах і фотопапері до копіювання двосторонніх ідентифікаційних карток) дають змогу легко впоратися з типовими завданнями друку в офісі.

Підтримка мобільних пристроїв і хмарних служб і бездротове підключення


Підтримка служб Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria та програми Canon PRINT забезпечує швидкий і простий друк і сканування з мобільних пристроїв. Ви можете друкувати документи з хмари, а також сканувати й зберігати зображення в популярних хмарних службах, як-от Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive і Concur. У режимі точки доступу можна підключитися до принтера з мобільного пристрою за відсутності мережі Wi-Fi.

Функції комплексного відстежування й обслуговування


Фільтрація за IP-адресою означає, що доступ до принтера матимуть лише певні користувачі, а підтримка протоколу SMTP для електронної пошти дає змогу безпечно надсилати скановані документи в електронних листах. Системні адміністратори можуть швидко й легко настроїти принтер і обмежити певні операції, наприклад сканування на USB-носій.

Максимально зручна інтеграція в мережу


Сумісність із протоколом SNMP полегшує інтеграцію принтера в наявну офісну мережу. Стандарт SNMP передбачає цілу низку функцій обслуговування й відстежування, зокрема надання відомостей про рівні чорнил, стан помилок і кількість сторінок.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про MAXIFY MB5140, функції та можливості цієї БФП.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 6 с

Single Pass 2-sided Scan

Сканування документа з обох сторін

50-sheet 2-sided ADF

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

250 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

Touch Screen

Зручний сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см (3,5”)

Scan to Cloud

Вивантаження документів у хмарні служби

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

 • MAXIFY MB5140
 • Силовий кабель
 • Встановлення чорнильниць
 • Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
 • Посібники
 • Кабель факсу/телефонної лінії
MAXIFY-AirPrint-Printers

Бездротовий друк

Завдяки з’єднанню Wi-Fi і підтримці технології AirPrint можна виконувати друк зі смартфонів, планшетних ПК та пристроїв Apple

Друк із хмари

Можливість вільного друку файлів безпосередньо з хмарних служб і сканування документів у хмару або на електронну пошту*

MAXIFY-Cloud-Printers
MAXIFY MB5150 series

Друкує до 700 сторінок більше

Завдяки чорнилу, що входить у комплект постачання, на принтері Canon серії PIXMA MB5140 ви зможете надрукувати більше сторінок, ніж на будь-якому іншому пристрої з аналогічними характеристиками.