Image of the PIXMA TS8150 representing how the series prints more than its nearest rivals with a fan of images coming out of the printer
alt text goes here

РЕСУРСУ КАРТРИДЖА CANON ВИСТАЧАЄ НА БІЛЬШЕ СТОРІНОК
У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ПРИНТЕРАМИ

За умови використання чорнил, які входять в комплект поставки*.

Із Canon ви виконаєте більше роботи

Коли ви купуєте наш принтер, будьте певні, що чорнил, які входять в комплект поставки, вистачить на довше, ніж чорнил інших принтерів, це доведено незалежними випробуваннями. Ознайомтеся з моделями, наведеними нижче.

Серія PIXMA TS8140

Друкує до 170 сторінок більше.

Завдяки чорнилу, що входить у комплект постачання, на принтері Canon PIXMA TS8140 Series ви зможете надрукувати більше сторінок, ніж на будь-якому іншому пристрої з аналогічними характеристиками.

Докладніше

Image of the PIXMA TS8150 representing how the series prints more than its nearest rivals with a fan of images coming out of the printer

Серія PIXMA G

Друкує до 380 сторінок більше.

Завдяки багаторазовим картриджам, які входить у комплект постачання, на принтері Canon серії PIXMA G ви зможете надрукувати більше сторінок, ніж на будь-якому іншому пристрою з аналогічними характеристиками.

Докладніше

Image of the PIXMA G Series with a stack of image prints show in a array near the printer

Серія MAXIFY MB5140

Друкує до 700 сторінок більше.

Завдяки чорнилу, що входить у комплект постачання, на принтері Canon серії PIXMA MB5140 ви зможете надрукувати більше сторінок, ніж на будь-якому іншому пристрої з аналогічними характеристиками.

Докладніше

Image of the MAXIFY MB5150 Series showing a crescent shapes stack of imagery for a birds eye view to represent how much this printer can print

Серія PIXMA TS3140

Друкує до 120 сторінок більше.

Завдяки чорнилам, які входить у комплект постачання, на принтері Canon PIXMA TS3140 Series ви зможете надрукувати більше сторінок, ніж на будь-якому іншому пристрої з аналогічними характеристиками.

Докладніше

Image of the PIXMA TS3150 Series showing a neat straight line of prints

Серія PIXMA TS5140

Друкує до 120 сторінок більше.

Завдяки чорнилу, що входить у комплект постачання, на принтері Canon PIXMA TS5140 Series ви зможете надрукувати більше сторінок, ніж на будь-якому іншому пристрої з аналогічними характеристиками.

Докладніше

Image of the PIXMA TS5150 Series showing a neat straight line of prints

Серія PIXMA TS5040

Друкує до 430 сторінок більше.

Завдяки чорнилу, що входить у комплект постачання, на принтері Canon PIXMA TS5040 Series ви зможете надрукувати більше сторінок, ніж на будь-якому іншому пристрої з аналогічними характеристиками.

Докладніше

Image of the PIXMA TS5050 Series showing a spiral of prints coming from the printer

Відмова від зобов’язань

Наведені дані ґрунтуються на звіті з тестування компанії BLI (Buyers Laboratory Inc.) від лютого 2018 р., в якому принтери Canon порівнювалися з найближчими за ціною конкурентами, що використовують подібні чорнильні системи.

Тестування проводилося у грудні 2017 р.; у порівнянні брали участь вироби поточного асортименту, доступного на час тестування.

За даними тестування, проведеного компанією Buyers Lab. Конкурентні моделі для цього випробування були відібрані Canon із запропонованого компанією BLI списку моделей із подібним функціоналом; критерії відбору включали зокрема ціну, максимальний розмір паперу, аналогічне робоче навантаження/рекомендований об’єм і цільовий ринок.

Завантажте звіти з тестування BLI (лише англійською мовою)
  • Canon
  • Заяви щодо друку і застереження