MAXIFY MB2140

Винятковий багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копір і факс) з підтримкою сканування та друку з мобільних пристроїв і хмарних служб, монохромним друком зі швидкістю 19 зобр/хв й низкою мережевих функцій.

MAXIFY MB2140

Переваги

 • Швидкий друк: 19 зобр/хв (монохромний) і 13 зобр/хв (кольоровий)
 • Використання Wi-Fi для прямого друку з мобільних пристроїв
 • Друк із хмарних служб і сканування в них
 • Ресурс чорнильниць: 1200 сторінок (чорне чорнило) та 900 сторінок (кольорове)
 • Незмінна продуктивність: касета на 250 аркушів і АПД на 50 аркушів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon MAXIFY MB2140

Висока продуктивність, відмінна якість


Універсальний принтер, сканер, копіювальний апарат і факс для домашніх офісів, де економічний високоякісний монохромний і кольоровий друк має вирішальне значення. Принтер Canon MAXIFY MB2140 із місткою касетою на 250 аркушів і автоматичним подавачем документів на 50 аркушів забезпечує високоякісні роздруківки з яскравими кольорами й чітким текстом завдяки пігментним чорнилам DRHD, стійким до пошкоджень у разі використання гумки або маркера. Принтер Canon MAXIFY MB2140 вирізняється швидким монохромним (19 зобр/хв) і кольоровим (13 зобр/хв) друком документів у форматі A4, а час виведення першої сторінки (FPOT) складає лише 6 секунд.

Економічна експлуатація


Цей принтер не обтяжить ваш бюджет, адже витрачає всього 0,2 кВт⋅год (звичайне споживання електроенергії), а його кольорові чорнильниці, які мають великий ресурс, можна замінювати окремо. Ресурс чорних чорнил за стандартом ISO складає 1200 сторінок, а кольорових — 900, тож ви можете зосередитися на роботі. Щоб зробити друк ще економічнішим, можна додатково придбати чотириколірний мультикомплект.

Продуктивність і зручність використання


Завдяки двосторонньому друку й підтримці різноманітних форматів і типів паперу: від звичайного паперу A4 до етикеток, конвертів і фотопаперу, — а також двосторонньому копіюванню ідентифікаційних карток ви швидко впораєтеся з усіма робочими завданнями друку. Продуктивний принтер Canon MAXIFY MB2140 дуже зручний у використанні: функції друку, копіювання, сканування та передавання факсів доступні просто з кольорового TFT-екрана з діагоналлю 6,2 см (2,5").

Друк зі смартфонів, планшетів і хмарних служб


Ви можете використовувати служби Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria та програму Canon PRINT, а також друкувати з хмари й навіть сканувати в популярні хмарні сховища, як-от Google Диск, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive і Concur. У режимі точки доступу можна підключитися до принтера зі смартфона або планшета навіть за відсутності мережі Wi-Fi.

Відстежування й обслуговування


Фільтрування IP-адрес дає змогу надавати доступ тільки певним користувачам, а протокол SMTP підтримує захищене надсилання сканованих документів електронною поштою в межах офісної мережі. Системні адміністратори можуть швидко й легко настроїти принтер і обмежити певні операції, наприклад сканування на USB-носій.

Проста інтеграція в мережу


Системним адміністраторам неодмінно сподобається підтримка принтером Canon MAXIFY MB2140 простого протоколу керування поштою (SNMP) — стандарту, що спрощує керування пристроєм і його інтеграцію в наявну офісну мережу. Протокол SNMP передбачає цілу низку функцій обслуговування й відстежування, зокрема надання відомостей про рівні чорнил, стан помилок і кількість сторінок.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon MAXIFY MB2140, функції та можливості цієї БФП.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 6 с

50-sheet ADF

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Connectivity (Wi-Fi)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

250 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

6.2 cm (2.5”) easy-to-use screen

Зручний екран із діагоналлю 6,2 см (2,5")

Scan to Cloud

Вивантаження документів у хмарні служби*

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

High Page Yield

Ефективні чорнила XL

 • MAXIFY MB2140
 • Силовий кабель
 • Встановлення чорнильниць
 • Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
 • Посібники
 • Кабель факсу/телефонної лінії