eum-emb-lifestyle

Принтери MegaTank

Canon MAXIFY GX5540

Задовольняйте потреби свого бізнесу та насолоджуйтеся розширеними можливостями використання носіїв, низькими експлуатаційними витратами та розширеними функціями безпеки, і усе це в компактному та зручному дизайні. Жодної метушні — лише друк високої якості.

 • eum-emb-lifestyle

  Задовольняйте всі потреби свого бізнесу

  Ідеально підходить для сфер роздрібної торгівлі, логістики й фармації, дозволяє друкувати на папері різної щільності, глянцевих етикетках, конвертах, накладних та інших матеріалах завдяки підтримці різних типів носіїв.

 • ambient_key-benefits

  Низькі витрати залишаються низькими

  Знизьте витрати на друк завдяки величезному ресурсу друку: 14 000 сторінок із набору чорнильниць із кольоровим чорнилом або 6000 сторінок з однієї чорнильниці чорного чорнила3. Щоб заощадити ще більше, просто перемкніться в економний режим4.

 • -emb-lifestyle_key

  Довговічність документів збільшено у два рази

  Друкуйте довговічні документи з надзвичайно високою деталізацією зі швидкістю 24 зобр/хв в монохромному режимі та 15,5 зобр/хв в кольоровому режимі2. Пігментні чорнила дозволяють друкувати документи, стійкі до пошкоджень у разі використання маркера або гумки чи впливу води.

 • eum-emb-beauty_key

  Висока продуктивність у компактному корпусі

  Досягніть високої продуктивності, не використовуючи багато місця, завдяки компактному дизайну з двома касетами місткістю 250 аркушів кожна та заднім лотком на 100 аркушів.

 • um-emb-beauty_key-benefits

  Безпроблемне користування

  Мінімізуйте час простою завдяки змінним картриджам і чорнильницям, а також миттєво перевіряйте стан принтера завдяки вдосконаленому інтерфейсу користувача.

 • ambient_key-benefits

  Надійне збереження документів

  Покращена безпека мережі для простого друку конфіденційних документів, як-от етикетки з адресою та етикетки з інструкцією із застосування.

 • Технічні характеристики

  • Робота з різними типами носіїв

   Підтримка широкого спектра носіїв — від тонкого до щільного паперу, фотопаперу, конвертів, етикеток і банерів

  • Високопродуктивні чорнильниці

   6000 сторінок із чорнильниці чорного чорнила або 14 000 сторінок із набору кольорових чорнил3.

  • Швидкий друк

   Підвищена продуктивність завдяки монохромному друку зі швидкістю 24 зобр/хв і кольоровому — 15,5 зобр/хв2.

  • Безпечне підключення

   Підключення до локальної та бездротової мереж із підвищеною безпекою для захисту документів

  • Кольоровий сенсорний РК-екран на 2,7 дюйма

   Інтуїтивно зрозуміле керування без зусиль

  • Ресурс паперу — 600 аркушів звичайного паперу

   Друкуйте без перерв завдяки задньому лотку на 100 аркушів і двом переднім касетам на 250 аркушів

  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача

   Світлодіодна панель стану та напівпрозорий вивідний лоток для перевірки поточного стану принтера, а також сервісні картриджі й чорнильниці, що легко замінюються

  • Сумісність із Mac і Windows

   Просте використання з операційною системою чи смартфоном або планшетом із допомогою програми Canon PRINT

  vista eum-emb

  Комплектація

  • MAXIFY GX5540

  • Кабель живлення

  • GI-46 PGBK x 1

  • GI-46 C x 1

  • GI-46 M x 1

  • GI-46 Y x 1

  • Компакт-диск із програмою установки (лише для Windows)

  • Посібник користувача та інші документи

  eum-emb-pharmaceutical_lifestyle

  Досконалість за будь-яких умов

  Фармація

  Друкуйте великі обсяги інформаційних листівок, етикеток з інструкцією із застосування і навіть безпосередньо на конвертах, не турбуючись про те, що чорнило закінчиться, чи про безпеку вашої мережі.

  Торгівля

  Легко друкуйте рахунки-фактури та поштові листівки на тонкому папері завдяки незмінній надійності, високій швидкості й компактності. Створюйте високоякісні й довговічні матеріали для точок продажів, рекламні банери й таблички та етикетки — і все це власними силами.

  -emb-retail_lifestyle
  eum-emb-logistics_lifestyle

  Логістика

  Друкуйте етикетки PD, етикетки для пакування та накладні з мінімальним втручанням завдяки кільком касетам, що підтримують різноманітні носії.

  Подібна продукція

 • Принтери MegaTank

  MAXIFY GX4040

  Невеликий принтер «4-в-1» для малого бізнесу, який дозволяє заощадити чимало коштів
 • MAXIFY GX

  Принтери MegaTank

  MAXIFY GX5040

  Друкуйте документи бізнес-якості щодня за допомогою цього компактного та високопродуктивного принтера MegaTank із багаторазовими чорнильницями.
 • MAXIFY GX6050

  Принтери MegaTank

  MAXIFY GX6040

  Із цими надійними принтерами MegaTank із багаторазовими чорнильницями, що здатні щодня друкувати документи бізнесової якості, середня економія становитиме 90 % від загальної вартості володіння (порівняно з 10 кращими лазерними та струменевими принтерами).
 • MAXIFY GX7050

  Принтери MegaTank

  MAXIFY GX7040

  Із цими надійними принтерами MegaTank із багаторазовими чорнильницями, що здатні щодня друкувати документи бізнесової якості, середня економія становитиме 90 % від загальної вартості володіння (порівняно з 10 кращими лазерними та струменевими принтерами).
  1. Загальні експлуатаційні витрати розраховані на основі первісної вартості обладнання, а також витрат на чорнило або тонер за певний період (умови див. нижче). Зауважте, що на загальні експлуатаційні витрати можуть вплинути додаткові змінні витрати, у тому числі на інші витратні матеріали, набори чорнил і тонера, комплекти з чорнильницями з підвищеним ресурсом і відповідним тонером, технічне обслуговування, електрику та заміну компонентів.

   Зазначена частка заощадження на експлуатаційних витратах є оцінкою загальних експлуатаційних заощаджень за умови друку 1000 сторінок на місяць (50 % кольорових і 50 % монохромних) за період 60 місяців (5 років).

   Загальні експлуатаційні витрати розраховані за такою формулою: [середня вартість друку кольорової сторінки x обсяг кольорового друку — кількість сторінок на чорнилах/тонері з комплекту] + [середня вартість друку монохромної сторінки x обсяг монохромного друку — кількість сторінок на чорнилах/тонері з комплекту] + [вартість обладнання] + [вартість картриджа технічного обслуговування лише для моделей MAXIFY GX].

   Моделі для порівняння по показнику зниження сукупної вартості володіння включають 10 найбільш продаваних кольорових лазерних принтерів і 10 найбільш продаваних струменевих принтерів за даними IDC EMEA Hardcopy Tracker (дані за 1-й квартал 2020 р.–3-й квартал 2020 р.). Середня ціна продажу принтерів у євро (€) була отримана за даними IDC EMEA Hardcopy Tracker (показники за 1–3 квартали 2020 р.) і ціновими даними витратні матеріали з офіційних веб-сайтів виробників.

   Обладнання і витратні матеріали для серій Canon MAXIFY GX7000, Canon MAXIFY GX6000 та Canon MAXIFY GX5000 були включені в цей розрахунок загальних експлуатаційних витрат із використанням рекомендованої роздрібної ціни включно з ПДВ.

   У розрахунок ціни включено ПДВ, але не включено витрати на доставку. Ціну можуть змінюватися залежно від зміни ринкових умов. Витрати на друк розраховані для стандартних налаштувань для принтерів Canon і конкурентів. Це відповідає умовам тестування, що використовуються у випробуваннях ISO/IEC для визначення ресурсу друку у відповідних категоріях обладнання.

   Вартість сторінки розрахована на основі ціни продажу витратних матеріалів згідно з веб-сайтами виробників, поділеної на офіційно опубліковані виробниками показники ресурсу для відповідних витратних матеріалів. Вартість сторінки розрахована на основі моделювання друку тестових зображень згідно зі стандартами ISO/IEC24712 для струминних принтерів та ISO/IEC 19798 для кольорових лазерних принтерів. Усі технічні характеристики й показники продуктивності взято з офіційних джерел виробників, у тому числі, серед іншого, з їхніх буклетів і веб-сайтів. Показники ресурсу для тонера й чорнил Canon і конкурентів взяті з опублікованих технічних характеристик виробників.

   З метою справедливого порівняння й точності даних показники ресурсу для витратних матеріалів визначені за найвищими показниками ресурсу стандартних тонерів і чорнил, доступних на момент публікації, відповідно до стандартів ISO. З порівняння виключені комбіновані набори, комплекти XL і мультикомплекти. Ці дані є офіційно опублікованими.
  2. Швидкість друку документів формату A4 на звичайному папері визначено на основі середніх показників тестування ESAT у категорії офісного обладнання відповідно до стандарту ISO/IEC 24734.
  3. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
  4. Економічний режим зменшує витрату фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 50 % більше сторінок, ніж у стандартному режимі.
  5. Усі наведені дані отримано із застосуванням стандартних методик Canon для випробувань, окрім випадків, де це окремо зазначено.
   Характеристики може бути змінено без повідомлення.