Довершене рішення для невеликого офісу

Принтер MAXIFY MB5440 — оптимальний вибір для ефективного друку в невеликому офісі: ви отримаєте високу продуктивність, якість і надійність одночасно. Ви зможете друкувати великі обсяги документів швидше, ніж будь-коли, завдяки високій якості друку, стійким до забруднення чорнилам, підключенню до мереж Wi-Fi і Ethernet, а також можливості сканувати двосторонні документи за один прохід.

Переконайтеся в перевагах MAXIFY MB5440, побачивши їх на власні очі

Швидкий друк і сканування

Canon MB5440-quick first print

Швидкий друк і сканування

Функція Quick First Print забезпечує дуже малий час друку першої сторінки (FPOT) — приблизно 6 секунд у монохромному режимі. Ви також можете швидко сканувати обидві сторони документа за допомогою однопрохідного двостороннього автоматичного подавача документів (АПД).

Перегляд відео

Можливість підключення

Printer connectivity

Можливість підключення

Програма Canon PRINT для платформ iOS і Android дає змогу друкувати й сканувати документи через мережу Wi-Fi. Крім того, за допомогою функції MAXIFY Cloud Link можна друкувати й сканувати документи в популярних хмарних службах, як-от Google Диск, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive і Concur.

Перегляд відео

Підвищена продуктивність

Printers productivity

Підвищена продуктивність

Завдяки місткості 500 аркушів і можливості бронювати завдання із Somers 2 Mk II можуть одночасно працювати багато користувачів, що дуже зручно, коли в офісі кипить робота.

Перегляд відео

Економічність

MB5440 economical printing

Економічність

Завдяки низькому енергоспоживанню, невисокій вартості друку однієї сторінки, високопродуктивним чорнильницям (2500 сторінок для монохромного й 1500 сторінок для кольорового друку) і мультикомплекту чорнил ви зможете заощадити чимало коштів.

Перегляд відео

Дистанційне керування

Remote management

Дистанційне керування

Завдяки можливостям дистанційного керування можна легко здійснювати моніторинг для технічного обслуговування, наприклад настроїти сповіщення про рівень чорнила, щоб забезпечити безперебійну роботу бізнесу.

Перегляд відео
Dual resistant high density ink

Завжди висока якість друку

Чорнило з високою щільністю та подвоєною стійкістю розроблено спеціально для комерційного друку. Висока якість чорнила гарантує яскраві кольори, глибокий чорний колір і чіткий текст без забруднень.

Зручно користуватися — легко працювати

Великий кольоровий сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см забезпечує легкий доступ до всіх функцій принтера MAXIFY MB5440. Принтер MAXIFY MB5440 має місткий подавач на 500 аркушів і автоматичний подавач документів на 50 аркушів, а також функцію двостороннього друку. Крім того, він підтримує різні розміри та типи паперу (від друку на звичайних аркушах A4, етикетках, конвертах і фотопапері до копіювання двосторонніх ідентифікаційних карток), тож ви легко впораєтеся з усіма типовими завданнями друку в офісі.

Низькі експлуатаційні витрати

Принтер Canon MAXIFY MB5440 забезпечує неперевершену якість друку й не вимагає надвеликих витрат. Він вирізняється низьким енергоспоживанням і не потребує частої заміни чорнил завдяки містким чорнильницям, яких вистачає на 2500 сторінок (для монохромного друку) і 1500 сторінок (для кольорового друку).

Canon xl ink

Просте керування й обслуговування

Simple network management protocol

Завдяки підтримці протоколу SNMP цей принтер можна легко інтегрувати в робочий простір і зробити невід’ємною частиною завантаженого офісного середовища. Обравши MAXIFY MB5440, ви зможете відстежувати записи про використання, рівень чорнила, стан помилки та кількість сторінок для всіх принтерів у мережі. Крім того, можна фільтрувати користувачів за IP-адресою, щоб обмежити доступ до друку та безпечно надсилати скановані документи в електронних листах.

Технічні характеристики

Друк першої сторінки (монохромний) за 6 секунд

Сканування документа з обох сторін

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

Ефективна обробка документів.

Зручний сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см (3,5”)

Вивантаження документів у хмарні служби

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Комплектація

Аксесуари

Вам також може сподобатися...