Принтери для невеликого офісу

Canon MAXIFY MB5440

Довершене рішення для невеликого офісу.

Довершене рішення для невеликого офісу

Принтер MAXIFY MB5440 — оптимальний вибір для ефективного друку в невеликому офісі: ви отримаєте високу продуктивність, якість і надійність одночасно. Ви зможете друкувати великі обсяги документів швидше, ніж будь-коли, завдяки високій якості друку, стійким до забруднення чорнилам, підключенню до мереж Wi-Fi і Ethernet, а також можливості сканувати двосторонні документи за один прохід.
Canon Camera

Завжди висока якість друку

Чорнило з високою щільністю та подвоєною стійкістю розроблено спеціально для комерційного друку. Висока якість чорнила гарантує яскраві кольори, глибокий чорний колір і чіткий текст без забруднень.

Зручно користуватися — легко працювати

Великий кольоровий сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см забезпечує легкий доступ до всіх функцій принтера MAXIFY MB5440. Принтер MAXIFY MB5440 має місткий подавач на 500 аркушів і автоматичний подавач документів на 50 аркушів, а також функцію двостороннього друку. Крім того, він підтримує різні розміри та типи паперу (від друку на звичайних аркушах A4, етикетках, конвертах і фотопапері до копіювання двосторонніх ідентифікаційних карток), тож ви легко впораєтеся з усіма типовими завданнями друку в офісі.

Низькі експлуатаційні витрати

Принтер Canon MAXIFY MB5440 забезпечує неперевершену якість друку й не вимагає надвеликих витрат. Він вирізняється низьким енергоспоживанням і не потребує частої заміни чорнил завдяки містким чорнильницям, яких вистачає на 2500 сторінок (для монохромного друку) і 1500 сторінок (для кольорового друку).

Canon Camera

Просте керування й обслуговування

Canon Camera

Завдяки підтримці протоколу SNMP цей принтер можна легко інтегрувати в робочий простір і зробити невід’ємною частиною завантаженого офісного середовища. Обравши MAXIFY MB5440, ви зможете відстежувати записи про використання, рівень чорнила, стан помилки та кількість сторінок для всіх принтерів у мережі. Крім того, можна фільтрувати користувачів за IP-адресою, щоб обмежити доступ до друку та безпечно надсилати скановані документи в електронних листах.

Технічні характеристики

  • Виведення першої сторінки за 6 с

  • Сканування документа з обох сторін

  • Автоматичне копіювання багатосторінкових документів

  • Робота в бездротовій мережі та спільне використання

  • Ефективна обробка документів

  • Зручний сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см (3,5”)

  • Вивантаження документів у хмарні служби

  • Підтримка планшетів і смартфонів

Вам також може сподобатися...