Принтери для невеликого офісу

Canon MAXIFY MB5440

Довершене рішення для невеликого офісу.

Довершене рішення для невеликого офісу

Принтер MAXIFY MB5440 — оптимальний вибір для ефективного друку в невеликому офісі: ви отримаєте високу продуктивність, якість і надійність одночасно. Ви зможете друкувати великі обсяги документів швидше, ніж будь-коли, завдяки високій якості друку, стійким до забруднення чорнилам, підключенню до мереж Wi-Fi і Ethernet, а також можливості сканувати двосторонні документи за один прохід.
Canon Camera

Завжди висока якість друку

Чорнило з високою щільністю та подвоєною стійкістю розроблено спеціально для комерційного друку. Висока якість чорнила гарантує яскраві кольори, глибокий чорний колір і чіткий текст без забруднень.

Зручно користуватися — легко працювати

Великий кольоровий сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см забезпечує легкий доступ до всіх функцій принтера MAXIFY MB5440. Принтер MAXIFY MB5440 має місткий подавач на 500 аркушів і автоматичний подавач документів на 50 аркушів, а також функцію двостороннього друку. Крім того, він підтримує різні розміри та типи паперу (від друку на звичайних аркушах A4, етикетках, конвертах і фотопапері до копіювання двосторонніх ідентифікаційних карток), тож ви легко впораєтеся з усіма типовими завданнями друку в офісі.

Низькі експлуатаційні витрати

Принтер Canon MAXIFY MB5440 забезпечує неперевершену якість друку й не вимагає надвеликих витрат. Він вирізняється низьким енергоспоживанням і не потребує частої заміни чорнил завдяки містким чорнильницям, яких вистачає на 2500 сторінок (для монохромного друку) і 1500 сторінок (для кольорового друку).

Canon Camera

Просте керування й обслуговування

Canon Camera

Завдяки підтримці протоколу SNMP цей принтер можна легко інтегрувати в робочий простір і зробити невід’ємною частиною завантаженого офісного середовища. Обравши MAXIFY MB5440, ви зможете відстежувати записи про використання, рівень чорнила, стан помилки та кількість сторінок для всіх принтерів у мережі. Крім того, можна фільтрувати користувачів за IP-адресою, щоб обмежити доступ до друку та безпечно надсилати скановані документи в електронних листах.

Технічні характеристики

 • Виведення першої сторінки за 6 с

 • Сканування документа з обох сторін

 • Автоматичне копіювання багатосторінкових документів

 • Робота в бездротовій мережі та спільне використання

 • Ефективна обробка документів

 • Зручний сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см (3,5”)

 • Вивантаження документів у хмарні служби

 • Підтримка планшетів і смартфонів

Вам також може сподобатися...

 • Принтери для невеликого офісу

  MAXIFY MB5140

  Потужний багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копіювальний апарат і факс) з підтримкою мобільних пристроїв і хмарних служб, швидким друком (24 зобр/хв в монохромному режимі) і простою інтеграцією в мережу.
 • Принтери для невеликого офісу

  MAXIFY iB4140

  Швидкий економний кольоровий струминний принтер із Wi-Fi, чорнильницею на 2500 сторінок і швидкістю друку 15,5 зобр/хв.
 • Принтери MegaTank

  MAXIFY MB2740

  Багатофункціональний пристрій із кольоровим струменевим друком для домашніх офісів. Canon MAXIFY MB2740 забезпечує друк із мобільних пристроїв та інтеграцію з хмарою, а також високу продуктивність завдяки місткій касеті на 500 аркушів і швидкості монохромного друку 24 зобр/хв.
 • Принтери MegaTank

  MAXIFY MB2140

  Винятковий багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копір і факс) з підтримкою сканування та друку з мобільних пристроїв і хмарних служб, монохромним друком зі швидкістю 19 зобр/хв й низкою мережевих функцій.