ТВОРЧИЙ ДРУК

Прикрасьте свій дім простими у виготовленні елементами декору

Покроковий посібник із друку й створення домашнього декору на принтері Canon PIXMA G6040.
Принтер Canon PIXMA G6040 і магнітний фотопапір Canon на столі поруч із виробами з паперу, серед яких мобіль із динозавром, голова єдинорога та наклейки з кішками.

Дім — там, де серце. Це місце, де багато хто з нас проводить усе більше й більше часу. Температура за вікном падає, а ночі стають довшими, тому ми все частіше замислюємося над створенням затишного місця, наповненого особистими речами. Ви можете піти до магазинів і купити незвичні прикраси або декор, щоб привнести щось унікальне й особисте в оформлення інтер’єру своєї оселі, але чому б не спробувати створити такі прикраси своїми руками?

Завдяки величезній кількості шаблонів, доступних у програмі Creative Park і на веб-сайті Creative Park, а також продуманій технології лінійки бездротових принтерів Canon PIXMA ви зможете створювати власні недорогі аксесуари для дому. У цьому уроці ми використовували принтер Canon PIXMA G6040. Його часто вибирають для домашніх офісів, але він також може використовуватися для друку всіма членами родини й ідеально підходить для створення високоякісних шаблонів для паперових виробів.

Програма Creative Park, як і відповідний веб-сайт, стануть для вас джерелом ідей практичних і красивих прикрас для кожної кімнати в домі. Чому б не роздрукувати й не скласти своїми руками фоторамку або ж зробити вазу чи коробку для дрібничок для порожньої полки або підвіконня? Ви можете прикрасити кімнату дитини 3D-головою єдинорога, барвистим мобілем із динозавром або роздрукувати діаграму розвитку тварин, щоб відстежувати ріст дитини — тут є багато цікавих варіантів, які дозволять вам продемонструвати свої творчі таланти.

Настінна скульптура єдинорога з паперу в дитячій кімнаті.

Поєднання друку та рукоділля — це відмінний спосіб прикрасити дім предметами, які вам подобаються.

Ось що вам знадобиться.

1. Ознайомтеся із шаблонами дизайнів

Принтер PIXMA G6040 та магнітний фотопапір поруч з обробною дошкою, а також шаблони для паперового мобіля з динозавром.

Шаблони з програми Creative Park мають надихнути вас.

У каталозі Creative Park ви знайдете безліч ідей декору для вашого дому: ви також можете завантажити зручну програму Creative Park з App Store або Google Play. Вам знадобляться лише обліковий запис Canon ID і сумісний принтер Canon.

Шаблони у програмі систематизовані по категоріях, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко орієнтуватися в потрібному розділі. У розділі Room décor (Декор для дому) в підрозділі категорій можна знайти рослини, гірлянди, банери та інші цікаві речі. Не веб-сайті Creative Park є розділ Home and Living (Домашнє життя) з категоріями Plants (Рослини), Ornaments/Accessories (Орнаменти/аксесуари) та Hanging decoration (Підвісні прикраси). Щоб знайти те, що вам потрібно, спробуйте скористатися функцією пошуку.

2. Завантажте свій шаблон

Чоловік використовує свій телефон для бездротового друку на принтері PIXMA G6040.

Підключивши програму Creative Park до принтера Canon PIXMA, ви можете вибрати дизайн і роздрукувати його зі свого телефону.

Знайшовши шаблон, який вам подобається, натисніть зірочку, щоб додати його до улюблених, або вкладку Edit (Редагувати), щоб завантажити його. Під час завантаження вам буде запропоновано вказати розмір. Ви можете зберігати проекти в процесі роботи [вони відображається в меню Your Items (Ваші елементи)].

Кожен шаблон супроводжується чітким і зрозумілим набором інструкцій, які можна виконати просто з екрана або надрукувати на папері.

3. Виберіть свій папір

Чоловік завантажує папір у принтер Canon PIXMA G6040 на кухонній стільниці.

Високоякісний і міцний матовий фотопапір Matte Photo Paper або двосторонній матовий фотопапір Double-sided Matte Paper ідеально підходять для таких виробів. Часто для робіт із шаблонами потрібно більше одного аркуша — особливо для більш складних дизайнів. Із заднього лотка для паперу Canon PIXMA G6040 можна подавати різні носії для творчих робіт.

Ознайомтеся з опцією Recommendations by paper type (Рекомендації за типом паперу) на вкладці Category (Категорія) у програмі Creative Park, щоб дізнатися про існуючі варіанти.

4. Перевірте рівень чорнила в принтері

Багаторазова чорнильниця принтера Canon PIXMA G6040.

Прості у використаній й обслуговуванні флакони — це гарантія відсутності жодних проблем із заправлянням чорнильниць MegaTank у принтері Canon PIXMA G6040.

Якщо ви користуєтеся принтером уперше, перевірте, чи є в ньому чорнило. Система Canon MegaTank, якою обладнані всі принтери серії PIXMA G, може похвалитися вражаючою продуктивністю й низькою вартістю друку однієї сторінки, завдяки чому ви зможете на повну розкрити свій творчий потенціал, не хвилюючись про те, що у вас скінчиться чорнило. Фронтальне розташування вбудованих чорнильниць дає змогу без зайвих зусиль відстежувати рівень чорнил. Щоб заповнити чорнильницю, відкрийте клапан на лицьовій панелі принтера і вставте у гніздо відповідну ємність: процес автоматично зупиниться, коли її буде заповнено. Ви можете заповнювати чорнильниці, щойно бачитимете, що рівень чорнила падає.

Якщо у вас струменевий принтер Canon PIXMA іншого типу, вставте відповідний чорнильний картридж у ході налаштування.

Щоб підключити програму Creative Park до сумісного принтера Canon PIXMA, відкрийте головне меню й виберіть Add Printer (Додати принтер) в розділі налаштувань. Перевіривши рівень чорнил и завантаживши потрібний папір, можна натискати кнопку «Друк».

5. Виріжте і складіть фігуру

Чоловік вирізає зображення помаранчевого динозавра для підвісного мобіля.

Для друку цього зображення динозавра використовувалося безліч яскравих кольорів. Щоб ваші творіння залишалися яскравими й кольоровими протягом довгого часу, зберігайте їх подалі від прямих сонячних променів.

Чоловік прикріплює ноги помаранчевого динозавра з паперу.

Використовуючи килимок для різання, ножиці або ніж для оздоблювальних робіт, акуратно виріжте різні форми, а потім складіть їх відповідно до інструкцій.

На цьому етапі вам знадобиться тверда рука й трошки терпіння, особливо для деяких складніших шаблонів. Для простих моделей буде достатньо пари гострих ножиць, але в інших випадках вам знадобляться килимок для різання й ніж для оздоблювальних робіт. Дотримуйтеся інструкцій до шаблона, щоб зігнути папір у правильному напрямку.

6. Склейте або скріпіть елементи

Людина, що тримає динозавра з паперу, поруч із принтером Canon PIXMA G6040.

Деякі шаблони можна просто скласти, а для інших потрібно використовувати клей для паперу.

Якщо прикраси потребують склеювання, а не згортання, вам знадобиться лише міцний клей для паперу. Перш ніж наносити клей, згорніть і зігніть модель по лініях, щоб результат був красивіший. Для скріплення елементів паперу на час, який потрібен для того, щоб клей висохнув, стануть в нагоді скріпки.

7. Знайдіть найкраще місце в своєму домі

Чоловік вішає в дитячій кімнаті мобіль із динозавром із паперу.

Коли ваш проєкт виробу з паперу буде завершено, ви можете похвалитися своєю роботою і виставити його в себе вдома.

Тепер ви можете повісити прикрасу або розмістити її на видному місці в домі. Ви можете використовувати шпильки, щоб прикріпити прикраси до стелі, або якщо прикраса мало важить, скористатися багаторазовими клейкими наліпками. Щоб кольори залишалися яскравими й чіткими, тримайте зроблені прикраси подалі від яскравого сонячного світла.

Надихнулися цим проектом? Можливості зі створення домашнього декору на цьому не закінчуються. Від листівок і календарів до роздруківок і плакатів — цікава та інтуїтивно зрозуміла програма Easy-PhotoPrint Editor дозволить вам проявити творчий підхід до обробки улюблених фотографій.

Canon PIXMA G6040

Canon PIXMA G6040 — це доступний за ціною та ефективний принтер. Він оснащений системою друку Canon MegaTank — системою багаторазових чорнильниць, які легко дозаповнювати й недорого використовувати. Під час друку зображень фотографічної якості чорнильниця для кольорового чорнила в PIXMA G6040 дозволяє друкувати до 2200** фотографій високої якості. Принтер Canon PIXMA G6040 сумісний із безліччю програм для творчості Canon, серед яких Creative Park, Canon PRINT і Canon Easy-PhotoPrint Editor. Ви також можете використовувати PIXMA Cloud Link для друку зображень зі своїх хмарних облікових записів, таких як Google Фото, Facebook і Instagram.

Підготували: Клер Гільо (Claire Gillo) та Андреа Бол (Andrea Ball)

* Якщо ваш принтер не підтримується, відвідайте веб-сайт Creative Park.
Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 29103 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового налаштування.

Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прикраси для столу з паперу

  Створіть красиві прикраси для столу на всі випадки життя за допомогою Creative Park.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прості прикраси в біофільному стилі

  Поєднуйте природу та дизайн для створення заспокійливої атмосфери у своїй оселі.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Кращі поради щодо демонстрації надрукованих фото

  Дізнайтеся, як перетворити свій будинок за допомогою красивих сімейних фотографій у галерейному стилі.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Твори мистецтва з паперу

  Художник Зак МакЛафлін (Zack McLaughlin) надихнувся шаблоном зимородка із Canon Creative Park.