ТВОРЧИЙ ДРУК

Жодних меж із веселковими моделями

Дізнайтеся, як створювати веселкові вироби за допомогою принтера Canon PIXMA та програми Canon Creative Park, щоб додати яскравості своїй оселі.
Пласке зображення дерев’яного столу, на якому лежать барвистий вітряк, виготовлений із паперу, та повітряна куля, а також пачка фотопаперу Canon.

Веселка є потужним символом надії, удачі та краси, що розцвітають після грози. І коли бачиш її вдалині, іноді хочеться взяти її із собою та забрати додому, чи не так? Тепер у вас є така можливість.

Зроблені власноруч моделі веселкової тематики прикрасять будь-яку кімнату та стануть ідеальними декораціями для вечірки, які можна виготовити заздалегідь разом із друзями. Але ви не повинні вірити нам на слово: просто послухайте людину, яка любить усе яскраве й барвисте — Хелен Кук (Helen Cooke), британську майстриню і ювеліра, яка веде свій блог @CraftyCooke.

Мені подобаються кольори. Я завжди була доволі енергійною людиною, тому одягаюся відповідно до своєї індивідуальності, — розповідає Хелен. — Мені подобається бачити, що можна зробити з кольором, і я люблю йти проти правил. Особливо в рукоділлі, де можна експериментувати з різними відтінками й змінювати індивідуальність виробу залежно від того, як вони поєднуються».

Для початку вам знадобиться принтер Canon PIXMA та вебсайт або програма Canon Creative Park. Тут Хелен розповідає, як за допомогою принтера Canon PIXMA TS5340a, каталогу Creative Park та інструментів для рукоділля вона створила веселковий вітряк і повітряну кулю, що оживають у чарівному світі.

Вибір і друк шаблонів

Рука тримає смартфон із моделлю вітряка з каталогу Canon Creative Park на екрані. На задньому плані на столі стоїть принтер Canon PIXMA.

З програмою Canon Creative Park і сумісним принтером Canon PIXMA ви можете роздрукувати шаблон просто зі свого смартфона.

Аркуш паперу із шаблоном для створення кольорового вітряка друкується на принтері Canon PIXMA, який стоїть на дерев’яному столі.

Хелен сподобався світлодіодний індикатор стану та OLED-дисплей на принтері Canon PIXMA TS5340a. Завдяки картриджам FINE із чорнилом ChromaLife100 кольори на відбитку виходять яскравими, і тому цей принтер ідеально підходить для рукоділля.

Каталог Canon Creative Park неймовірно простий у використанні. Ви можете завантажити програму на свій пристрій з iOS чи Android або скористатися широким вибором безкоштовних шаблонів на вебсайті. У каталозі є різноманітні веселкові моделі, наприклад об’ємні листівки та оригамі. Хелен обрала веселковий вітряк і повітряну кулю. До кожного шаблону додається окремий набір інструкцій для друку, указано приблизний час виготовлення і рівень складності, а також найкращий тип паперу.

Хелен оцінила доступність вебсайту. «Інструкції були чудові, а вебсайт дуже простий і зрозумілий, — каже вона. — Приємно, що всі моделі для завантаження зібрані в одному місці».

Вибравши шаблон, ви можете роздрукувати його просто зі свого смартфона, якщо у вас є сумісний принтер Canon PIXMA. Хелен використовувала для роздруківки моделей принтер Canon PIXMA TS5340a. «Підключитися через Wi-Fi було дуже просто, — із захопленням розповідає вона. — Якість друку мені сподобалася».

Хелен використовувала матовий фотопапір Canon Matte Photo Paper і зазначила, що якість друку була ідеальною для паперових виробів. «Кольори були чудовими, і папір був потрібної товщини, — пояснює вона. — Не надто крихкий, але й не надто схожий на листівку: просто в точку».

Складання моделей

Людина схилилася над столом, вирізуючи складний шаблон за допомогою канцелярського ножа.

Виготовлення моделей із паперу — це доступний спосіб розважитися, відпочити та продемонструвати свій творчий талант. «Купувати складні інструменти не обов’язково — достатньо гострого канцелярського ножа, — каже Хелен. — Не поспішайте. Якщо ви хочете зробити щось гарне, приділіть цьому час та отримуйте задоволення».

Усміхнена жінка в барвистому смугастому топі сидить за столом і завершує роботу над веселковим вітряком, зробленим із паперу.

Ви також можете подарувати свої веселкові вироби друзям. Хелен каже, що відчуває гордість, коли отримує відгуки від людей, яким подобаються її вироби.

Хелен вирізала свої моделі за допомогою канцелярського ножа. «Повітряна куля доволі складна, тому краще за все використовувати канцелярський ніж, — каже вона. — Для вітряка більше підходять ножиці».

Перш ніж починати складання, важливо розмітити шаблони. «Потрібно розмітити папір за допомогою металевої лінійки, інакше буде дуже важко складати модель, особливо якщо папір щільний, — пояснює вона. — Уся справа в тому, щоб створити акуратні згини. Я не раджу пропускати цей крок».

Позначивши згини на папері, за допомогою клейкого олівця складіть із шаблона готову модель. Повітряна куля — це складна конструкція з великою кількістю дрібних деталей, тому її виготовлення потребує терпіння, але частина задоволення від паперового рукоділля полягає саме в тому, щоб забути про все інше і зосередитися на проєкті.

«Для мене паперове рукоділля — це заняття, яке розвиває уважність, — каже Хелен. — Хтось звертається до книжок чи спорту, але для мене це саме те, що мені потрібно. Я просто маю відключитися від світу, коли мені потрібно зосередитися. У цей момент є лише ти».

«Мені подобається спостерігати за поступовим складанням моделі, — продовжує вона. — Я починаю з усіх тих маленьких деталей і збираю їх разом, щоб створити емоції, чи щось таке, що привертає увагу, або ж щось, що подобається саме мені».

Демонстрація своїх веселкових виробів

Усміхнена жінка в барвистому смугастому джемпері підвішує паперову повітряну кульку веселкових кольорів до жовтого світильника.
Пласке зображення дерев’яного столу, на якому лежать барвистий вітряк, виготовлений із паперу, і повітряна куля, а також стоять кілька мисочок із солодощами та фруктами.

Вітряк також має кілька різних центральних елементів — наприклад, квітку й зірку, тож ви зможете персоналізувати його на свій смак.

Коли справа доходить до демонстрації веселкових виробів, єдиним обмеженням є ваша уява. Хелен підвісила повітряну кулю за допомогою дроту в спальні свого сина. «Це маленька радісна дрібничка, яка додає кольору в будь-яку кімнату», — каже вона.

До того ж, веселкові вироби не є одноразовими. «Ви можете повісити їх де завгодно, і з ними можна гратися, адже вітряк насправді крутиться!», — додає Хелен.

«Колір — це не обов’язково лише для дітей, — продовжує вона. — Якщо ви дорослі, це не означає, що ви повинні стримуватися. Кольори можуть впливати на настрій, тож додаючи їх у своє оточення, ми почуваємося щасливішими».

Якщо ви шукаєте натхнення, підпишіться на нашу сторінку на Pinterest і не забувайте ділитися своїми витворами в соціальних мережах із хештегом #MadeWithPIXMA.

Nikita Achanta

Пов’язана продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.

Схожі статті

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Поради та рекомендації для особливих подарунків із паперу

  Дізнайтеся, як за допомогою Creative Park від Canon і принтера PIXMA можна створювати змістовні подарунки.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Архітектурні пам’ятки з паперу

  Відтворіть особливі місця за допомогою принтера Canon PIXMA та програми Creative Park.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Фотобудка своїми руками з Canon Zoemini

  Використовуючи лише камеру Canon Zoemini S2 та програму Mini Print, ви можете зробити наступну вечірку цікавішою за допомогою знімків у стилі фотобудки.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Зробіть декор у вигляді динозавра з програмою Creative Park

  Прикрасьте спальню своєї дитини доступним способом за допомогою доісторичних виробів із паперу.