Спонсорська підтримка

Canon Camera

Спонсорська підтримка

Розмах спонсорської діяльності Canon в країнах EMEA охоплює низку проектів у соціальній, культурній і спортивній сферах, які підтримують наш бренд та сприяють реалізації завдань з ділової та корпоративної соціальної відповідальності. Ці проекти узгоджуються с метою нашого бренду — «Зображення, що перетворюють світ».

Філософія Kyosei покликана змінити суспільство, надавши людям доступ до досвіду компанії у галузі технологій обробки зображень. Філософія «Kyosei» зміцнює наше прагнення до гармонійного світу, в якому всі люді, незалежно від культурних, мовних особливостей чи раси житимуть і працюватимуть разом заради спільного блага та добробуту суспільства.

Ігри Співдружності 2022 року

Компанія Canon є офіційним постачальником рішень у галузі візуалізації для Ігор Співдружності, які проходитимуть у Бірмінгемі з 28 липня по 8 серпня 2022 р. Ми будемо використовувати весь спектр провідних рішень у галузі візуалізації, щоб сформувати унікальний візуальний імідж цієї події.

Посланець Canon Пьотр Малецький (Piotr Malecki), який стоїть и на колінах на пляжі та знімає волейболіста
Expo 2020 Dubai

Виставка «Експо-2020» у Дубаї

Компанія Canon стане офіційним постачальником рішень для друку та обробки зображень на виставці «Експо-2020» у Дубаї. Ця платформа надає чудову можливість продемонструвати наші інноваційні технології та продукти протягом усіх шести місяців роботи виставки, яка відбуватиметься з 20 жовтня 2020 р. до 10 квітня 2021 р.

Visa pour l’image

На міжнародному фестивалі фотожурналістики Visa Pour l’Image проводять виставки, круглі столи, покази та вручення нагород, і цей фестиваль відвідують люди з усього світу.

Ми можемо з гордістю сказати, що вже понад 30 років фестиваль Visa pour l’image відбувається за нашої підтримки.

visa logo
Canon foundation final

Фонд Canon в Європі

Фонд Canon підтримує філософію Kyosei — «жити й працювати разом заради спільного блага».

Партнери Canon повинні обов’язково бути здатними об’єднувати та підтримувати емоційний зв’язок з широким колом наших клієнтів, транслюючи мету нашого бренду «Зображення, що перетворюють світ».

Усі наші партнери повинні підтримувати наші цінності. Саме тому ми прагнемо співпрацювати з компаніями, що: 

  • відрізняються інноваційним, сміливим та/або далекоглядним підходом до роботи;
  • можуть стати платформою для демонстрації наших технологій та послуг у галузі обробки зображень;
  • підтримують нашу відданість до раціонального використання ресурсів;
  • є прикладом корпоративної філософії Canon, що ґрунтується на принципі Kyosei — «жити й працювати разом заради спільного блага»;
  • підтримують бачення нашої компанії «Поліпшення умов життя та бізнесу за допомогою зображень».

 Наразі ми не плануємо нових партнерств, але, приймаючи рішення про співпрацю, ми використовуємо такі критерії:

  • Ми не виступаємо спонсорами окремих осіб або груп людей. Зокрема, блогерів, влогерів і будь-яких туристичних проектів, учасники яких пропонують рекламування продукту в обмін на його безкоштовне надання. Щоб дізнатися більше про програму посланців Canon, відвідайте сайт Canon Pro.
  • Подія/захід має бути загальноєвропейським проектом. Стосовно заходів місцевого масштабу звертайтеся до представництва Canon у відповідному регіоні.
  • Подія/захід не може стосуватися релігії, політики або бути пов’язаним із будь-якими видами бойових операцій.
  • Подія/захід має збігатися з нашими цілями щодо раціонального використання ресурсів і сталого розвитку.

Вас також можуть зацікавити

Контактні дані

Дізнайтеся, як зв’язатися з нами.