Sponsorship at Canon Hero

Спонсорські програми Canon

Розмах спонсорської і партнерської діяльності нашої компанії в країнах EMEA охоплює низку проектів у соціальній, культурній і спортивній сферах, які сприяють реалізації завдань з ділової та корпоративної соціальної відповідальності. Беручи участь у цих заходах, ми прагнемо за допомогою нашого досвіду з обробки зображень і широкого асортименту продукції покращити життя місцевих спільнот.

Запит щодо спонсорської підтримки


Виставка «Експо-2020» у Дубаї
Компанія Canon стане офіційним постачальником рішень для друку та обробки зображень на виставці «Експо-2020» у Дубаї. Ця платформа надає чудову можливість продемонструвати наші інноваційні технології та продукти протягом усіх шести місяців роботи виставки, яка відбуватиметься з 1 жовтня 2021 р. до 31 березня 2022 р.
Dubai Expo 2020
Visa pour l’image
Canon протягом останніх 29 років підтримує Visa pour l’image – один із провідних фестивалів фотожурналістики в світі. Ми проводимо тижневі навчальні курси для студентів у сфері засобів масової інформації з усієї Європи, допомагаючи їм розповідати свої історії про що завгодно — від конфліктів і природи до людей і довкілля.
Visa L’image

Запит щодо спонсорської підтримки

Canon Europe, розглядаючи численні запити про спонсорську підтримку, які надходять на її адресу, для прийняття рішення про можливість майбутнього партнерства, застосовує такі критерії:

  • Ми не виступаємо спонсорами окремих осіб або груп людей. Зокрема, блогерів, влогерів і будь-яких туристичних проектів, учасники яких пропонують рекламування продукту в обмін на його безкоштовне надання.
  • Щоб дізнатися більше про програму посланців Canon, відвідайте сайт Canon Pro.
  • Подія/захід має бути загальноєвропейським проектом. Стосовно заходів місцевого масштабу звертайтеся до представництва Canon у відповідному регіоні.
  • Подія/захід не може стосуватися релігії, політики або бути пов’язаним із будь-якими видами бойових операцій.
  • Подія/захід має збігатися з нашими цілями щодо раціонального використання ресурсів і сталого розвитку.


Якщо події або заходи, для яких ви хотіли б отримати спонсорську підтримку, відповідають визначеним вище критеріям, заповніть форму нижче. Зверніть увагу, що реалізація нашої спонсорської програми більшою мірою здійснюється через наших постійних партнерів і бюджет для додаткових напрямків дуже обмежений. На жаль, через дуже велику кількість отримуваних запитів, ми не завжди маємо змогу надіслати на них відповідь. Якщо вашу пропозицію буде відібрано, офіційне підтвердження про це надійде протягом 60 днів після отримання вашої заявки.

Заповніть форму запиту щодо спонсорської підтримки, і представник нашої команди зв’яжеться з вами