About Canon Hero

Про Canon

Компанія Canon є світовим постачальником цифрових технологій для роботи із зображеннями та візуалізації. Ця компанія, заснована в Японії в 1937 році, наразі нараховує понад 187 тисяч працівників, зайнятих у виробничих і маркетингових підрозділах у Японії, Північній і Південній Америці, Європі, Азії та Океанії. 

Про Canon

Canon займає передові позиції в галузі обробки зображень вже 80 років. Наша компанія є провідним постачальником рішень для фізичних осіб, корпоративних клієнтів і промислових систем цифрової обробки зображень. Компанія Canon завжди надавала великого значення технологіям; ми прагнемо допомогти людям розширити межі своєї уяви за допомогою візуалізації й обробки зображень.


Ми використовуємо наші технології обробки зображень для розширення свого багатого асортименту продукції й опанування нових галузей, де ці технології допоможуть розширити границі можливого. Це стосується проектування супутників, розвитку медичних технологій, розширення можливостей друкарського і промислового обладнання та мережевих відеокамер; все це допоможе створити насправді розумні міста. Технології оптичних систем і обробки зображень, на яких спеціалізується Canon, також сприяють новим досягненням у галузі астрономії.


Постійно долаючи нові виклики, ми неухильно дотримуємося своєї корпоративної філософії «Kyosei», яка зміцнює наше прагнення до гармонійного світу, в якому всі люді, незалежно від раси, релігійних переконань і культурних особливостей, житимуть і працюватимуть разом заради спільного блага та добробуту суспільства.


Прочитайте «Історію Canon», щоб дізнатися більше про нашу компанію, а також буклет «Передові позиції Canon», щоб отримати уявлення про наші технологічні досягнення та прогрес у дослідженнях. Дізнатися більше про історію компанії Canon можна на нашому міжнародному сайті.

Canon Europe

Про Canon Europe

Canon Europe, одне з трьох головних регіональних представництв компанії, було засновано в 1957 році; наразі на нього припадає близько чверті щорічного прибутку Canon в усьому світі. Canon Europe має центральні офіси в Лондоні (Велика Британія) й Амстелвені (Нідерланди) і відповідає за продажі і маркетинг у Європі, на Близькому Сході та в Африці. Canon Europe та інші компанії цієї групи нараховують разом понад 13 500 тисяч працівників, що працюють на приблизно 120 ринках по всьому регіону.

Історія нашої компанії

Дослідницькі та виробничі центри Canon у Європі

Окрім того, Canon має певну кількість дослідницьких і виробничих центрів у Європі, на Близькому Сході та в Африці, що створюють інноваційні рішення за ключовими напрямками діяльності компанії:


  • Компанія Canon Research Centre France S.A.S спеціалізується на високопродуктивних мережах зв’язку, обробці відеоданих високої якості та веб-протоколах.
  • Компанія Canon Bretagne у Франції виробляє та заправляє картриджі з тонером для всієї Європи, а також забезпечує утилізацію картриджів Canon з усієї Європи. 
  • Компанія Canon Giessen (Німеччина) є центром технічної підтримки та сервісного обслуговування; це перша компанія-виробник офісного обладнання, заснована Canon поза межами Японії.
  • Компанія Canon Ophthalmic Technologies, розташована в Польщі, займається розробкою передових технологій обробки зображень і є ключовим постачальником програмного забезпечення для сучасного офтальмологічного діагностичного обладнання. 
  • Компанія Technologies B.V., розташована у Венло (Нідерланди), є міжнародним головним офісом , а також центром розробки інноваційних технологій. Основними напрямками її діяльності є наукові дослідження, виробництво та постачання великоформатних аркушевих систем друку, а також постачання витратних матеріалів і запчастин.
  • Компанія Printing Systems є центром розробки інноваційних технологій у місті Пойнг (Німеччина). Вона спеціалізується на науково-дослідницькій та виробничій діяльності у галузі високошвидкісних монохромних систем друку з неперервним подаванням, розробки програмного забезпечення та робочих рішень, а також професійних послугах.

Компанії групи Canon, розташовані в Європі

Ми постійно шукаємо інноваційні рішення за основними напрямками діяльності нашої компанії та в нових перспективних галузях і продовжуємо поповнювати наш список компаній, здатних розширити можливості Canon у галузі технологій обробки зображень. Ми постійно шукаємо нові ресурси, які допоможуть нам і надалі залишатися світовим лідером у галузі технологій обробки зображень – компанії-розробники програмного забезпечення, рішення для відеомереж, технології друку і фотографування. Дізнатися більше про компанії групи Canon, розташовані в Європі, можна тут.

Огляд компаній групи

Вас також може зацікавити…