About Canon Hero

Про Canon

Компанія Canon є світовим постачальником цифрових технологій для роботи із зображеннями та візуалізації. Ця компанія, заснована в Японії в 1937 році, наразі нараховує понад 198 тисяч працівників, зайнятих у виробничих і маркетингових підрозділах у Японії, Північній і Південній Америці, Європі, Азії та Океанії. 

Про Canon

Canon займає передові позиції в галузі обробки зображень вже 80 років. Наша компанія є провідним постачальником рішень для фізичних осіб, корпоративних клієнтів і промислових систем цифрової обробки зображень. Компанія Canon завжди надавала великого значення технологіям; ми прагнемо допомогти людям розширити межі своєї уяви за допомогою візуалізації й обробки зображень.


Ми використовуємо наші технології обробки зображень для розширення свого багатого асортименту продукції й опанування нових галузей, де ці технології допоможуть розширити границі можливого. Це стосується проектування супутників, розвитку медичних технологій, розширення можливостей друкарського і промислового обладнання та мережевих відеокамер; все це допоможе створити насправді розумні міста. Технології оптичних систем і обробки зображень, на яких спеціалізується Canon, також сприяють новим досягненням у галузі астрономії.


Постійно долаючи нові виклики, ми неухильно дотримуємося своєї корпоративної філософії «Kyosei», яка зміцнює наше прагнення до гармонійного світу, в якому всі люді, незалежно від раси, релігійних переконань і культурних особливостей, житимуть і працюватимуть разом заради спільного блага та добробуту суспільства.


Прочитайте «Історію Canon», щоб дізнатися більше про нашу компанію, а також буклет «Передові позиції Canon», щоб отримати уявлення про наші технологічні досягнення та прогрес у дослідженнях. Дізнатися більше про історію компанії Canon можна на нашому міжнародному сайті.

Canon Europe

Про Canon Europe

Canon Europe, одне з трьох головних регіональних представництв компанії, було засновано в 1957 році; наразі на нього припадає близько чверті щорічного прибутку Canon в усьому світі. Canon Europe має центральні офіси в Лондоні (Велика Британія) й Амстелвені (Нідерланди) і відповідає за продажі і маркетинг у Європі, на Близькому Сході та в Африці. Canon Europe та інші компанії цієї групи нараховують разом понад 25 тисяч працівників, що працюють на приблизно 120 ринках по всьому регіону.

Історія нашої компанії

Дослідницькі та виробничі центри Canon у Європі

Окрім того, Canon має певну кількість дослідницьких і виробничих центрів у Європі, на Близькому Сході та в Африці, що створюють інноваційні рішення за ключовими напрямками діяльності компанії:


  • Компанія Canon Research Centre France S.A.S спеціалізується на високопродуктивних мережах зв’язку, обробці відеоданих високої якості та веб-протоколах.
  • Компанія Canon Bretagne у Франції виробляє та заправляє картриджі з тонером для всієї Європи, а також забезпечує утилізацію картриджів Canon з усієї Європи. 
  • Компанія Canon Giessen (Німеччина) є центром технічної підтримки та сервісного обслуговування; це перша компанія-виробник офісного обладнання, заснована Canon поза межами Японії.
  • Компанія Canon Ophthalmic Technologies, розташована в Польщі, займається розробкою передових технологій обробки зображень і є ключовим постачальником програмного забезпечення для сучасного офтальмологічного діагностичного обладнання. 
  • Компанія Technologies B.V., розташована у Венло (Нідерланди), є міжнародним головним офісом , а також центром розробки інноваційних технологій. Основними напрямками її діяльності є наукові дослідження, виробництво та постачання великоформатних аркушевих систем друку, а також постачання витратних матеріалів і запчастин.
  • Компанія Printing Systems є центром розробки інноваційних технологій у місті Пойнг (Німеччина). Вона спеціалізується на науково-дослідницькій та виробничій діяльності у галузі високошвидкісних монохромних систем друку з неперервним подаванням, розробки програмного забезпечення та робочих рішень, а також професійних послугах.

Компанії групи Canon, розташовані в Європі

Ми постійно шукаємо інноваційні рішення за основними напрямками діяльності нашої компанії та в нових перспективних галузях і продовжуємо поповнювати наш список компаній, здатних розширити можливості Canon у галузі технологій обробки зображень. Ми постійно шукаємо нові ресурси, які допоможуть нам і надалі залишатися світовим лідером у галузі технологій обробки зображень – компанії-розробники програмного забезпечення, рішення для відеомереж, технології друку і фотографування. Дізнатися більше про компанії групи Canon, розташовані в Європі, можна тут.

Огляд компаній групи

Вас також може зацікавити…