Компанії групи Canon, розташовані в Європі

В нашому розпорядженні є все необхідне, щоб і надалі залишатися світовим лідером у галузі технологій обробки зображень – компанії-розробники програмного забезпечення, рішення для відеомереж, технології друку і фотографування. Дізнатися більше про компанії групи Canon, розташовані в Європі, можна тут.

Arcules

Arcules

Хмарне рішення для роботи з відеоданими з використанням концепції «інтернет речей як служба» для підприємств. Поєднання концепції інтернету речей та відеоданих для створення нових підходів у галузі відеоспостереження з використанням найновіших розробок хмарних технологій і технологій штучного інтелекту.

Axis Communications

Axis

Лідер на ринку мережевих відеосистем. Постачальник інноваційних рішень у галузі відеоспостереження, який підвищує безпеку мільйонів людей в усьому світі, задовольняючи неухильно зростаючу потребу людства в більш розумному та безпечному оточенні.

BriefCam

Briefcam

Провідний постачальник рішень Video Synopsis® для швидкого пошуку і перегляду відео, сповіщень в режимі реального часу та кількісного аналізу відеоматеріалів.

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems, раніше відома як Toshiba Medical Systems, займається розробкою та виробництвом діагностичних систем візуалізації, зокрема систем КТ, МРТ, ультразвукового дослідження, рентгенівських і клінічних лабораторних систем.

Cognitas

Cognitas

Cognitas, компанія групи Canon у Німеччині, пропонує індивідуальні рішення для усього процесу документообігу та займається створенням інструкцій, посібників, інтерактивних систем довідки, каталогів та описів програмного забезпечення.

DocsPro

DocsPro

Компанія DocsPro є підрозділом Canon Netherlands і спеціалізується на скануванні документів, управлінні документообігом та інтелектуальній обробці документів.

Iris

I.R.I.S.

Компанія I.R.I.S., світовий лідер у розробці технологій оптичного розпізнавання тексту (OCR) та сканування з мобільних пристроїв, займається створенням програмного забезпечення й інших продуктів, що допомагають підвищити продуктивність під час сканування та перетворення документів.

milestone

Milestone

Провідний світовий постачальник програм керування відеоданими (VMS) IP-систем на відкритій платформі, що спеціалізується на постачанні високоякісного комерційного програмного забезпечення відеоплатформ для партнерів, які займаються апаратним і програмним забезпеченням, з метою інтеграції у відеорішення у галузі безпеки й іншого призначення.

Nokavision

Nokavision

Nokavision Software B.V., підрозділ Canon Netherlands, є провідним постачальником рішень із керування взаємодією з клієнтами та цифрової трансформації.

NTware

NT-Ware

Компанія-постачальник передових технологій, що спеціалізується на створенні, розробці та підтримці програмного забезпечення керування друком та скануванням, зокрема UniFlow.

Therefore

Therefore

Постачальник програмного забезпечення з керування інформацією для підприємств будь-якого розміру і в будь-якій галузі.