Компанії групи Canon, розташовані в Європі

У нашому розпорядженні є все необхідне, щоб і надалі залишатися світовим лідером у галузі технологій обробки зображень — компанії-розробники програмного забезпечення, рішення для відеомереж, технології в сфері друку, візуалізації та медицини.
 • Arcules

  Arcules

  Хмарне рішення для роботи з відеоданими з використанням концепції «інтернет речей як служба» для підприємств. Поєднання концепції інтернету речей та відеоданих для створення нових підходів у галузі відеоспостереження з використанням найновіших розробок хмарних технологій і технологій штучного інтелекту.

 • xis Communications

  Axis

  Лідер на ринку мережевих відеосистем. Постачальник інноваційних рішень у галузі відеоспостереження, який підвищує безпеку мільйонів людей в усьому світі, задовольняючи неухильно зростаючу потребу людства в більш розумному та безпечному оточенні.

 • BreifCam Ltd.

  Briefcam

  Провідний постачальник рішень Video Synopsis® для швидкого пошуку і перегляду відео, сповіщень в режимі реального часу та кількісного аналізу відеоматеріалів.

 • Canon medical research

  Canon Medical Research Europe

  Провідний науково-дослідницький центр передових технологій, медичного програмного забезпечення, який займається створенням інноваційних технологій та об’єктів інтелектуальної власності для Canon Medical Systems.

 • canon Medical

  Canon Medical Systems Europe

  Розробка та виробництво діагностичних систем візуалізації, зокрема систем КТ, МРТ, ультразвукового дослідження, рентгенівських і клінічних лабораторних систем.

 • Canon Production Printing

  Canon Production Printing

  Виробництво та продаж обладнання для друку й копіювання і супутнього програмного забезпечення.

 • I.R.I.S

  I.R.I.S.

  Компанія I.R.I.S., світовий лідер у розробці технологій оптичного розпізнавання тексту (OCR) та сканування з мобільних пристроїв, займається створенням програмного забезпечення й інших продуктів, що допомагають підвищити продуктивність під час сканування та перетворення документів.

 • Milestone Systems

  Milestone

  Провідний світовий постачальник програм керування відеоданими (VMS) IP-систем на відкритій платформі, що спеціалізується на постачанні високоякісного комерційного програмного забезпечення відеоплатформ для партнерів, які займаються апаратним і програмним забезпеченням, з метою інтеграції у відеорішення у галузі безпеки й іншого призначення.

 • Nokavision

  Nokavision

  Nokavision Software B.V., підрозділ Canon Netherlands, є провідним постачальником рішень із керування взаємодією з клієнтами та цифрової трансформації.

 • NT-WARE

  NT-Ware

  Компанія-постачальник передових технологій, що спеціалізується на створенні, розробці та підтримці програмного забезпечення керування друком та скануванням, зокрема uniFLOW.

 • Therefore

  Therefore

  Постачальник програмного забезпечення з керування інформацією для підприємств будь-якого розміру і в будь-якій галузі.