Об’єктиви RF – Trinity

Три основні швидкі діафрагми, високопродуктивні RF-об’єктиви серії L з функцією стабілізації зображення

Врахована кожне професійне завдання

Три об’єктиви RF охоплюють ультраширокий, стандартний та телефото діапазони, тож їх можна використовувати майже у будь-якій ситуації — від фотографування пейзажів, портретів та спорту, до інтер’єрів, показів моди та міських пейзажів.
 • ОБ’ЄКТИВИ RF

  Canon RF 15-35MM F2.8L IS USM

  Надширококутний формат і неймовірна чіткість завдяки досконалим оптичним технологіям у серії L та 5-ступеневій стабілізації зображення для динамічних кутів навіть в обмеженому просторі

 • ОБ’ЄКТИВИ RF

  Canon RF 24-70MM F2.8L IS USM

  Відчуйте задоволення від використання професійних технологій з 24–70 мм швидкою діафрагмою, 5-ступеневою стабілізацією та майже безшумним сервоприводом Nano USM AF.

 • ОБ’ЄКТИВИ RF

  Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

  Цей високошвидкісний об’єктив має обов’язково бути в арсеналі будь-якого фотографа, який знімає весілля, спорт або живу природу.

Застосування «трійки» об’єктивів RF

Подивіться, як професійний фотограф Меттью Джозеф (Matthew Joseph) застосовує свій відомий багатий кінематографічний стиль за допомогою «трійки» об’єктивів серії RF, щоб задокументувати тренування та змагання місцевої команди з греблі. Перегляньте відео, щоб отримати більше інформації про день у житті фотографа, об’єктиви та веслярів.

ОСВОЮЙТЕ ОСВІТЛЕННЯ ПІД ЧАС ФОТОГРАФУВАННЯ БУДЬ-ЯКОГО РАКУРСУ

«Трійка» об’єктивів від Canon F2.8 RF Освоюйте будь-яку історію за допомогою 5-ступеневої стабілізації зображення, яка забезпечує стабільну роботу, а також плавне фокусування Nano USM у навіть ширшому фокусному діапазоні.


Розкрийте світ в кожній деталі з фокусною відстанню RF15-35 мм F2,8L IS USM і відкрийте для себе нові ракурси і вигляди, щоб розповісти свою історію. Завдяки впровадженню 5-ступеневої стабілізації зображення, цей професійний надраширокий зум досягає чіткої деталізації зображення навіть у ручному режимі, як для фотографій, так і для відео.


Новий професійний стандарт об’єктива з фокусною відстанню RF 24-70мм F2.8L IS USM. Він пропонує ще більше універсальності при професійному збільшенні завдяки стабілізації зображення, приводу Nano USM для плавного фокусування відео та виключної оптики з сучасними покриттями для отримання чітких кадрів у результаті.


«Трійку» об'єктивів завершує об'єктив RF70-200 мм F2,8L IS USM. Він маленький, але без компромісів і, має професійний зум 70-200 мм f/2,8 найменшого розміру, його можна використовувати для будь-якої зйомки, у будь-якому місці.


RF-кріплення має вищу швидкість зв'язку, ніж звичайна цифрова дзеркальна камера, тому більше інформації може бути передано безпосередньо на камеру, що призводить до оптимізації об'єктива в реальному часі для отримання найчіткіших портретів; надшвидке фокусування і безшумна робота приводів Nano USM – справжня перевага для відео.

Швидка діафрагма з постійним значенням F2.8

Зйомка в умовах недостатньої освітленості тепер стала можливою завдяки постійному значенню діафрагми F2.8 та можливістю коригувати рівень глибини різкості. Використання виняткових технологій та удосконалене покриття об’єктива забезпечують максимальну якість зображення та чіткість за будь-якого значення діафрагми.

Canon Camera

5-ступеневий стабілізатор зображення

Завдяки поєднанню цих технологій та високошвидкісного каналу RF для обміну даними цей об’єктив є найбільш досконалим в усій серії EF. 5-точкова система стабілізації зображення для зйомки за слабкого освітлення чи в умовах, коли камеру не зручно тримати.

Canon Camera

Привід фокусування Nano USM

Об’єктиви RF 15-35MM F2.8L IS USM та RF 24-70MM F2.8L IS USM стануть першими зум-об’єктивами зі швидкою апертурою, в яких застосовується технологія Nano USM. Ця технологія використовує мініатюрний ультразвуковий привід для лінійного керування системою фокусування, що забезпечує надзвичайно швидке та безшумне фокусування, що робить його ідеальним для зйомки відео та фотознімків.

Canon Camera

Знято з RF 15-35mm F2.8L IS USM

 • f/2.8
 • 1/200
 • 400

Об’єктив, який готовий до роботи та служити вам протягом довгих років

За 30 років постійного розвитку та інновацій компанії Canon було вдосконалено технічно-наукові знання, для того, щоб висунути на продаж об'єктиви, які перевищать усі очікування. Лінійка L-серії для повнокадрових бездзеркальних камер EOS R-серії просуває цю розробку на крок вперед завдяки її новаторській технології і ще швидшій роботі, щоб ви не пропустили жодного моменту.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЗАРАЗ
Canon Camera

Об’єктиви нового покоління

Об'єктиви RF пропонують більш високу якість і швидкість з продуктивністю, оптимізованою для камери EOS R. Вони швидкі та гарантують яскраві фотографії винятковими характеристиками, які пропонують новий рівень інтуїтивного контролю.

Схожі статті

Подібна продукція

 • Бездзеркальні камери

  EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.
 • Бездзеркальні камери

  EOS M50

  Зробіть крок у майбутнє з інноваційними технологіями разом із стильною, компактною та простою бездзеркальною камерою.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 90D

  Дзеркальна камера, яку оснащено усіма найновішими функціями наближає вас до об’єкту зйомки, дозволяє знімати ще швидше та закарбовувати зображення у неймовірній 32,5 мегапіксельній якості.
Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.