Trinity RF Lenses Range

Об’єктиви RF – Trinity

Три основні швидкі діафрагми, високопродуктивні RF-об’єктиви серії L з функцією стабілізації зображення

Врахована кожне професійне завдання

Три об’єктиви RF охоплюють ультраширокий, стандартний та телефото діапазони, тож їх можна використовувати майже у будь-якій ситуації — від фотографування пейзажів, портретів та спорту, до інтер’єрів, показів моди та міських пейзажів.

WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses

Enter the prize draw for a chance to WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses. You can also sign up to recieve your own personalised tips, tutorials and inspiration to help grow own storytelling skills.

Prize draw terms & conditions

Enter prize draw

Продуктивність професійного рівня та можливість ділитись відзнятим матеріалом

Ці три об’єктиви оснащено новими технологічними рішеннями, що забезпечує постійність продуктивності систем EOS R.

Швидка діафрагма з постійним значенням F2.8

Зйомка в умовах недостатньої освітленості тепер стала можливою завдяки постійному значенню діафрагми F2.8 та можливістю коригувати рівень глибини різкості. Використання виняткових технологій та удосконалене покриття об’єктива забезпечують максимальну якість зображення та чіткість за будь-якого значення діафрагми.

5-ступеневий стабілізатор зображення

Завдяки поєднанню цих технологій та високошвидкісного каналу RF для обміну даними цей об’єктив є найбільш досконалим в усій серії EF. 5-точкова система стабілізації зображення для зйомки за слабкого освітлення чи в умовах, коли камеру не зручно тримати.

5-stop Image Stabilizer

Привід фокусування Nano USM

Об’єктиви RF 15-35MM F2.8L IS USM та RF 24-70MM F2.8L IS USM стануть першими зум-об’єктивами зі швидкою апертурою, в яких застосовується технологія Nano USM. Ця технологія використовує мініатюрний ультразвуковий мотор для лінійного керування системою фокусування, що забезпечує надзвичайно швидке та безшумне фокусування, що робить його ідеальним під час зйомки відео та фотознімків.

Nano USM focussing motor

Кільце керування об’єктивом

Як і на всіх об'єктива з RF, кільце керування дозволяє вам змінювати налаштування експозиції, не відводячи очей від видошукача. Кільцю керування можна призначити в меню камери функцію налаштування ISO, експокорекції, витримки затвора або діафрагми.

Lens Control Ring

Вас також можуть зацікавити…