Trinity RF Lenses Range

Об’єктиви RF – Trinity

Три основні швидкі діафрагми, високопродуктивні RF-об’єктиви серії L з функцією стабілізації зображення

Врахована кожне професійне завдання

Три об’єктиви RF охоплюють ультраширокий, стандартний та телефото діапазони, тож їх можна використовувати майже у будь-якій ситуації — від фотографування пейзажів, портретів та спорту, до інтер’єрів, показів моди та міських пейзажів.

The RF trinity on assignment

Застосування «трійки» об’єктивів RF

Подивіться, як професійний фотограф Меттью Джозеф (Matthew Joseph) застосовує свій відомий багатий кінематографічний стиль за допомогою «трійки» об’єктивів серії RF, щоб задокументувати тренування та змагання місцевої команди з греблі. Перегляньте відео, щоб отримати більше інформації про день у житті фотографа, об’єктиви та веслярів.

Переглянути відео

ОСВОЮЙТЕ ОСВІТЛЕННЯ ПІД ЧАС ФОТОГРАФУВАННЯ БУДЬ-ЯКОГО РАКУРСУ

«Трійка» об’єктивів від Canon F2.8 RF Освоюйте будь-яку історію за допомогою 5-ступеневої стабілізації зображення, яка забезпечує стабільну роботу, а також плавне фокусування Nano USM у навіть ширшому фокусному діапазоні.

Розкрийте світ в кожній деталі з фокусною відстанню RF15-35 мм F2,8L IS USM і відкрийте для себе нові ракурси і вигляди, щоб розповісти свою історію. Завдяки впровадженню 5-ступеневої стабілізації зображення, цей професійний надраширокий зум досягає чіткої деталізації зображення навіть у ручному режимі, як для фотографій, так і для відео.

Новий професійний стандарт об’єктива з фокусною відстанню RF 24-70мм F2.8L IS USM. Він пропонує ще більше універсальності при професійному збільшенні завдяки стабілізації зображення, приводу Nano USM для плавного фокусування відео та виключної оптики з сучасними покриттями для отримання чітких кадрів у результаті.
«Трійку» об'єктивів завершує об'єктив RF70-200 мм F2,8L IS USM. Він маленький, але без компромісів і, має професійний зум 70-200 мм f/2,8 найменшого розміру, його можна використовувати для будь-якої зйомки, у будь-якому місці.

RF-кріплення має вищу швидкість зв'язку, ніж звичайна цифрова дзеркальна камера, тому більше інформації може бути передано безпосередньо на камеру, що призводить до оптимізації об'єктива в реальному часі для отримання найчіткіших портретів; надшвидке фокусування і безшумна робота приводів Nano USM – справжня перевага для відео.

Image

Швидка діафрагма з постійним значенням F2.8

Зйомка в умовах недостатньої освітленості тепер стала можливою завдяки постійному значенню діафрагми F2.8 та можливістю коригувати рівень глибини різкості. Використання виняткових технологій та удосконалене покриття об’єктива забезпечують максимальну якість зображення та чіткість за будь-якого значення діафрагми.

Image

5-ступеневий стабілізатор зображення

Завдяки поєднанню цих технологій та високошвидкісного каналу RF для обміну даними цей об’єктив є найбільш досконалим в усій серії EF. 5-точкова система стабілізації зображення для зйомки за слабкого освітлення чи в умовах, коли камеру не зручно тримати.

Image

Привід фокусування Nano USM

Об’єктиви RF 15-35MM F2.8L IS USM та RF 24-70MM F2.8L IS USM стануть першими зум-об’єктивами зі швидкою апертурою, в яких застосовується технологія Nano USM. Ця технологія використовує мініатюрний ультразвуковий привід для лінійного керування системою фокусування, що забезпечує надзвичайно швидке та безшумне фокусування, що робить його ідеальним для зйомки відео та фотознімків.

Об’єктиви нового покоління

Об'єктиви RF пропонують більш високу якість і швидкість з продуктивністю, оптимізованою для камери EOS R. Вони швидкі та гарантують яскраві фотографії винятковими характеристиками, які пропонують новий рівень інтуїтивного контролю.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЗАРАЗ

Image

Подібна продукція