L-series EF lenses

Об’єктиви RF

Дізнайтеся більше про модельний ряд об’єктивів EOS R наступного покоління з бездоганними оптичними характеристиками.

Об’єктиви нового покоління

Об’єктиви RF пропонують більш високу якість і швидкість з продуктивністю, оптимізованою для камери EOS R. Вони швидкі та гарантують яскраві фотографії винятковими характеристиками, які пропонують новий рівень інтуїтивного контролю.

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Насолоджуйтесь зручністю та практичністю зйомки, досліджуйте світ навколо за допомогою практичного та дуже легкого макрооб’єктива 35mm f/1.8 із гібридню системою стабілізації зображення.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 35mm F1.8 MACRO IS STM lifestyle
RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM

Вдосконалюйте свої навички портретної зйомки за допомогою швидкого 50 мм об’єктива з L серії, який гарантує неперевершені результати особливо при зйомці з розмитим фоном.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 50mm F1.2L USM sample
RF 24-105mm F4L IS USM

RF 24-105mm F4L IS USM

Ідеальний варіант для подорожей та зйомки відео, легкий об’єктив 24-105mm f/4 із серії L має широкий діапазон масштабування, вражаючу практичність та 5-точкову систему стабілізація зображення.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 24-105mm F4L IS USM sample
RF 28-70mm F2L USM

RF 28-70mm F2L USM

Видатна якість зображення та неймовірні результати при зйомці за слабкого освітлення, завдяки постійна величина діафрагми f/2, новий об’єктив 28-70mm f/2 із серії L встановлює нові стандарти якості.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 28-70mm F2L USM lifestyle

Дізнайтесь, на що ще здатні об’єктиви RF

Системи EOS R вдосконалюються щодня, щоб надати вам нові можливості зйомки; відкрийте для себе шість повнокадрових об’єктивів RF, які зараз розробляються для випуску в 2019 році.

Дізнайтеся більше

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens

Дізнатись більше про систему EOS R

Заснована на досвіді більш ніж тридцятирічних безперервних інновацій EOS, система EOS R базується на новаторському кріпленні об’єктива, що пропонує більші творчі можливості та ще більш інтуїтивне керування засоби захоплення кожного моменту.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Discover Canon EOS R

У руках професіоналівEOS R вже здобув визнання серед професійних фотографів та кінематографістів. Дізнайтеся, що саме вони зробили, щоб відзняти фільми, які до здавались не можливими.

Переглянути всі статті

Вас також можуть зацікавити…