L-series EF lenses

Об’єктиви RF

Дізнайтесь більше про модельний ряд об’єктивів Canon EOS R та розкрийте їх унікальні властивості.

Об’єктиви нового покоління

Об’єктиви RF пропонують більш високу якість і швидкість з продуктивністю, оптимізованою для камери EOS R. Вони швидкі та гарантують яскраві фотографії винятковими характеристиками, які пропонують новий рівень інтуїтивного контролю.

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

Насолоджуйтесь зручністю та практичністю зйомки, досліджуйте світ навколо за допомогою практичного та дуже легкого макрооб’єктива 35mm f/1.8 із гібридню системою стабілізації зображення.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 35mm f/1.8 IS Macro STM lifestyle
RF 50mm f/1.2L USM

RF 50mm f/1.2L USM

Вдосконалюйте свої навички портретної зйомки за допомогою швидкого 50 мм об’єктива з L серії, який гарантує неперевершені результати особливо при зйомці з розмитим фоном.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 50mm f/1.2L USM sample
RF 24-105mm f/4L IS USM

RF 24-105mm f/4L IS USM

Ідеальний варіант для подорожей та зйомки відео, легкий об’єктив 24-105mm f/4 із серії L має широкий діапазон масштабування, вражаючу практичність та 5-точкову систему стабілізація зображення.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 24-105mm f/4L IS USM sample
RF 28-70mm f/2L USM

RF 28-70mm f/2L USM

Видатна якість зображення та неймовірні результати при зйомці за слабкого освітлення, завдяки постійна величина діафрагми f/2, новий об’єктив 28-70mm f/2 із серії L встановлює нові стандарти якості.

Дізнайтеся більше

EOS R Lens RF 28-70mm f/2L USM lifestyle

Дізнатись більше про систему EOS R

Заснована на досвіді більш ніж тридцятирічних безперервних інновацій EOS, система EOS R базується на новаторському кріпленні об’єктива, що пропонує більші творчі можливості та ще більш інтуїтивне керування засоби захоплення кожного моменту.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Discover Canon EOS R

У руках професіоналівEOS R вже здобув визнання серед професійних фотографів та кінематографістів. Дізнайтеся, що саме вони зробили, щоб відзняти фільми, які до здавались не можливими.

Переглянути всі статті

Вас також можуть зацікавити…