ВЕСІЛЬНЕ ФОТОГРАФУВАННЯ

Спогади на довгі роки: створіть мініатюрні роздруківки, гідні вашого весільного альбому

Дізнайтеся, чому камера Canon Zoemini S2 й принтер Canon Zoemini — це ідеальні аксесуари в день весілля і для вас, і для ваших гостей.
Жіночі руки вставляють в альбом весільні мініатюрні роздруківки, поруч лежить біла Canon Zoemini S2.

Саме маленькі моменти радості на весіллі перетворюються на найбільш пам’ятні фотографії. Сміх, сльози та дзвін келихів, коли різні покоління збираються разом для святкування — часто з найменшими гостями, які бігають, вимастившись тортом. Іноді професійні фотографи, які не шкодують сил, намагаючись зробити ідеальні знімки, можуть упустити ці маленькі моменти великого дня. Але що, якби гості на весіллі змогли зафіксувати ці моменти, що залишаються непоміченими?

Завдяки принтеру Canon Zoemini S2 для друку фотографій 2-в-1 кишенькового розміру робити миттєві весільні знімки та селфі стало дуже просто. Тут ми ділимося деякими креативними ідеями щодо того, як ви та ваші гості можете використовувати цей принтер миттєвого друку Canon Zoemini для пошуку та карбування цих цінних моментів.

Ідеальний привід для знайомства

Чоловік і жінка роблять селфі на рожеву камеру Canon Zoemini S. Камера сфокусована, але пара розмита.

Завдяки вбудованому дзеркалу та кільцевому спалаху Canon Zoemini S2 ідеально підходить для створення селфі, особливо весільних, коли гості зазвичай виглядають якнайкраще та мають грайливий настрій.

На весіллі ви, як правило, знайомитеся з новими людьми, де б ви не були — на тропічному пляжі, у мальовничому величному маєтку чи в банкетному залі над місцевим баром чи рестораном. Хоча ви можете запланувати кілька ігор після церемонії, щоб дати вашим гостям можливість познайомитися, спільне фото може стати для цього природним і недорогим способом.

Камера з функцією миттєвого друку, розміщена на спеціальному столі з вежею з келихів для шампанського, веселим реквізитом або весільною гостьовою книгою, може створити ідеальні можливості для фотографування та початку розмови.

Ідеальні місця для мініпринтера

Чорна камера Canon Zoemini S на гостьовій книзі на весіллі.

Камера Canon Zoemini S2 — ідеальний весільний аксесуар. Гості можуть створювати власні імпровізовані фотосесії та миттєво бачити результати на чудових мініатюрних роздруківках. Ще більш особливими їх можна зробити, підписавши роздруківки або залишивши коротке повідомлення на полях.

Два принтери Canon Zoemini на столі, поруч тарілка з тістечком та напої.

Принтер Canon Zoemini вагою лише 160 г — це елегантний та легкий пристрій, що стане малопомітним доповненням до столів з весільним тортом, ігрових станцій тощо. Працювати із цим принтером надзвичайно просто.

Якщо розмістити принтер для друку фотографій та камеру Canon Zoemini S2 поруч із тортом або пам’ятним альбомом, це може стати стимулом для ваших гостей робити та друкувати фотографії. Крім того, якщо у гостя вже є ідеальний знімок, зроблений раніше на смартфон, через Bluetooth можна підключитися до принтера Canon Zoemini, який забезпечить його друк за допомогою програми Canon Mini Print. Потім гості можуть приклеїти роздруковане зображення поруч із рукописним посланням вам на пам’ять, додавши ще один спогад до вашої гостьової книги.

Використовуючи Canon Zoemini та папір Canon ZINK 1,3" із попередньо вирізаними круглими наклейками можна робити миттєві клейкі роздруківки з телефону за допомогою програми Canon Mini Print. Друзі та родичі можуть просто знімати, друкувати, відклеювати та вклеювати свої весільні знімки в гостьову книгу чи альбом.

Фотозона власними руками

Жінка робить селфі на синю камеру Canon Zoemini S2.

Якщо ви бажаєте організувати імпровізовану фотозону, не витративши ні копійки, скористайтеся функцією Live View програми Canon Mini Print та таймером камери Canon Zoemini S2, який дасть вам час для створення ідеального знімка.

Дві молоді жінки розглядають яскраві мініатюрні роздруківки із самими собою, на які додано текст і малюнки.

Серед можливостей програми Canon Mini Print є малюнки, текст, рамки та навіть ефекти AR.

Фотозони — це веселий і неформальний спосіб заохотити дорослих гостей весілля розслабитися, розкрити свою грайливу сторону та випустити свою внутрішню дитину. Вони також є чудовим рішенням для дітей, особливо коли є коробка для переодягання, наповнена кумедними надувними аксесуарами, вирізаними фігурами, дивними перуками, гігантськими сонцезахисними окулярами та смішними капелюхами.

Якщо говорити про створення фотозон, можливості для цього чи не безмежні — від фотографування на фоні квітів до створення гігантської фігури фоторамки, за якою гості можуть позувати. Камера Canon Zoemini S2 у поєднанні з програмою Canon Mini Print дає змогу робити групові знімки зі зручним автоспуском і функцією дистанційного керування затвором, завдяки чому ваші гості зможуть створювати та друкувати пам’ятні сувеніри, які змушуватимуть вас сміятися протягом багатьох років.

Зберіть роздруківки після дня весілля, створіть колаж, який передаватиме дух свята. Цей колаж у рамці неодмінно стане яскравим елементом у вашому домі, який весело контрастуватиме з більш традиційними весільними фотографіями.

Важлива кожна мить

Кілька принтерів Canon Zoemini S2 синьо-зеленого, білого та рожево-золотого кольорів.

З Canon Zoemini S2 можна зробити приблизно 25 фотографій за один заряд. Також камера має слот для карти Micro SD, тому можна легко зберігати знімки, щоб роздрукувати їх пізніше, не пропустивши жодного моменту.

Бенкет — саме під час нього на весіллях відбувається велика частина магії, оскільки святкування триває до світанку, гості стають більш розслабленими, а люди, від яких ви найменше цього очікуєте, можуть похизуватися танцювальними рухами, які вони демонструють виключно на подібних заходах. Часто офіційні фотограф і відеооператор у цей час вже не працюють, тому зафіксувати ці спонтанні моменти на камеру мають ваші друзі та родичі.

Чому б не влаштувати біля танцполу свою селфі-зону, де вони зможуть миттєво фотографувати, друкувати та ділитися своїми улюбленими зображеннями? Для цього ідеально підійде принтер для друку фотографій Canon Zoemini S2. Можна обрати синьо-зелений, білий чи рожево-золотий колір, залежно від теми вашого свята.

Якщо після танців усю ніч у гостей все ще залишаться сили, вони можуть навіть персоналізувати свої роздруківки, додавши ефекти та рамки за допомогою програми Canon Mini Print. Якщо ж у вас закінчиться папір, камера збереже зображення на карті Micro SD, і ви зможете роздрукувати їх пізніше.

Ідеальний для будь-якого випадку

Роздруківки Canon Zoemini на гірлянді перед вікном.

Фотопапір Canon ZINK TM стійкий до забруднень та водостійкий, що робить його ідеальним високоякісним вибором для вашого принтера Canon Zoemini.

Canon Zoemini S, кілька роздруківок та значок поруч із фотоальбомом із надписом Team Bride на обкладинці.

Canon Zoemini S2 і Canon Zoemini ідеальний вибір для будь-якої події — весілля, дня народження чи неочікуваного відпочинку з друзями.

Коли мова заходить про щирі весільні фотографії, можливості необмежені. Створивши власний весільний хештег, ви можете переглянути всі фотографії ваших гостей наприкінці свого особливого дня та роздрукувати ті, які вам подобаються. Якщо ж ви бажаєте створити щось креативне, виберіть свої улюблені зображення на смартфоні, і скориставшись фотопапером Canon ZINKTM 2x3 дюйма та принтером Canon Zoemini, роздрукуйте їх та навіть перетворіть їх на листівки з подякою. Ці роздруківки повністю стійкі до забруднень, пошкоджень і води. Ви можете наклеїти улюблені зображення на дзеркала, чохли для телефонів чи ноутбуків, а також у паперовий альбом чи щоденник.

Canon Zoemini і Canon Zoemini S2 призначені не лише для весілля. Вони ідеально підходять для всіх подій у житті людини, наприклад днів народження, випускних, релігійних церемоній, а також у будь-який момент, знявши та роздрукувавши який можна створити пам’ятку, яку можна закріпити на стіні або поділитися з іншими. Ви навіть можете зробити кілька копій одного зображення, щоб поділитися груповим селфі з усіма, з ким ви сфотографувалися.

Дайте волю своїй фантазії у програмі Canon Mini Print.

Жінка використовує програму Canon Mini Print на своєму смартфоні. На столі перед нею лежать камера Canon Zoemini S2 й альбом, заповнений весільними мініатюрними роздруківками.

Гості на весіллі можуть додати своїм фотографіям унікального стилю, скориставшись своїм смартфоном та фільтрами програми Canon Mini Print.

Дві круглі наклейки із селфі на них.

З фотопапером Canon ZINK із попередньо вирізаними круглими наклейками можна навіть створити веселі круглі наклейки й поділитися ними з друзями.

Коли справа дійде до створення виставки миттєвих фотографій, з програмою Canon Mini Print, яка пропонує безліч корисних функцій, зокрема веселі текстові шрифти, цікаві рамки та навіть ефекти доповненої реальності (AR), творчі гості весілля, можливо, спробують перевершити себе.

Також є функція розумного колажу, яка дозволить вам вибрати три, чотири або дев’ять улюблених зображень, а запропонує кілька творчих способів їх організації. Програма повністю сумісна із Canon Zoemini та Canon Zoemini S2 через Bluetooth, тож гості можуть знімати, редагувати та друкувати фотографії розміром 2x3 дюйми, а потім організувати їх у весільну виставку із зображеннями всіх, хто зробив ваше свято справді особливим.


Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  Canon Zoemini 2

  Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.
 • Принтер кишенькового розміру для миттєвого друку

  Canon Zoemini S2

  Виведіть свої селфі на новий рівень із кишеньковою камерою миттєвого друку, що обладнана дзеркальцем, кільцевим спалахом, дистанційним спуском і має режим інтерактивного перегляду.
 • Домашні принтери

  Canon Zoemini

  Робіть знімки, редагуйте та роздруковуйте їх, де б ви не були, за допомогою цього кишенькового мобільного аксесуара.

Схожі статті