Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Сумісний з усіма камерами серії EOS, зокрема бездзеркальних, з перехідником EF-EOS M

Преміум-об’єктив із винятковими можливостями макрозйомки

Об’єктив EF 100mm f/2.8L Macro IS USM має дійсний коефіцієнт макрозбільшення 1:1. Це означає, що об’єкт зйомки в реальному житті має такий же розмір, що й на сенсорі камери. З цим легким універсальним об’єктивом ви отримуватимете бездоганні результати портретної зйомки й відеозйомки з рук, адже він забезпечує невелику глибину різкості з привабливим боке та має вбудований стабілізатор зображення.

Призначення EF 100mm f/2.8L Macro IS USM:

Різкі макрознімки

Хоча більшість об’єктивів Canon мають стабілізатор зображення, що компенсує тремтіння камери під час зйомки з рук, цей об’єктив оснащено революційною гібридною системою стабілізації зображення. Вона протидіє кутовому й позиційному тремтінню, що надзвичайно помітне під час зйомки дуже великим планом.

Hybrid IS ON IS OFF

Зображення для «УВІМК.» створено з використанням гібридного стабілізатора зображення, а для «ВИМК.» — без стабілізатора зображення.

Зсув і тремтіння

Позиційне тремтіння виникає, коли камера рухається паралельно до об’єкта, який закарбовує сенсор зображення. Воно особливо помітне за макрозйомки. Зазвичай для макрозйомки необхідний штатив, однак новий гібридний стабілізатор зображення допомагає усувати кутове й позиційне тремтіння камери. Це надає вам додаткові можливості компенсувати природне тремтіння камери й переміщати її відповідно до траєкторії руху об’єкта, щоб отримувати виразні макрознімки.

Shift-blurring

Унікальний об’єктив

Швидка й тиха робота для чудових результатів

Іноді найменший шурхіт може зруйнувати ідеально підготовлений знімок, а завдяки високошвидкісному й тихому автофокусу ультразвукового двигуна в поєднанні з фокусною відстанню 100 мм ви зможете знімати на достатній відстані, щоб не потурбувати об’єкт зйомки. Внутрішній перемикач граничного положення фокусування робить автофокусування ще швидшим, обмежуючи фокус певним діапазоном відстані.

IMG_0308
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Якість серії L

Об’єктив EF 100mm f/2.8L Macro IS USM, представник відомої серії L, виготовлено з матеріалів найвищої якості. Завдяки герметичному корпусу його можна використовувати за будь-яких умов.

Цей об’єктив ідеально підходить для зйомки портретів завдяки наднизькодисперсному елементу, що усуває хроматичну аберацію, і 9-пелюстковій круглій діафрагмі, яка в поєднанні з діафрагмовим числом f/2.8 утворює чудове боке.

Комбінація гібридного стабілізатора зображення, діафрагми f/2.8 і швидкої системи автофокусування USM робить цей об’єктив справді унікальним. Він неймовірно продуктивний, тому користується популярністю у фотографів, які час від часу або регулярно виконують макрозйомку.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM

Універсальний об’єктив для зйомки портретів

Об’єктив EF 100mm f/2.8L Macro IS USM чудово доповнить комплект обладнання фотографа. Він слугуватиме двом цілям: створювати чудові портрети й наближатися на достатню відстань до об’єктів зйомки, забезпечуючи приголомшливо різкі знімки.

Прекрасні портрети з надзвичайно чіткими деталями

Об’єктив EF 100mm f/2.8L Macro IS USM має все, належить мати преміум-об’єктиву. Завдяки відмінній якості оптичних елементів і неперевершеній деталізації цей об’єктив майстерно підкреслює риси обличчя на портретах.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Ідеальна перспектива

Фокусна відстань 100 мм ідеально підходить для зйомки красивих портретів великим планом, не спотворюючи риси обличчя. Гібридна стабілізація зображення дає змогу створювати прекрасні фотографії з рук за слабкого освітлення.

Найголовніше в деталях

Діафрагма f2.8 забезпечує невелику глибину різкості, створюючи ефект відстані. Це допомагає виокремити об’єкт від фону й привернути увагу до потрібних деталей.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Технічні характеристики

Щоб переглянути всі технічні характеристики об’єктива EF 100mm f/2.8L Macro IS USM, натисніть кнопку нижче.

Аксесуари