Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60 мм f/2,8 Macro USM — це перший справжній макрооб’єктив у серії EF-S. Цей динамічний і компактний об’єктив зі швидким фокусуванням захоплює важливі деталі, що виходять за межі людського сприйняття.

Переваги

  • Прибл. Фокусна відстань 96 мм (35-міліметровий формат)
  • Компактний і легкий
  • Висока роздільна здатність, контрастність і якість зображення
  • Швидке та практично безшумне ультразвукове автофокусування
  • Постійно доступне ручне фокусування
  • Покриття Super Spectra

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

Наближення


Завдяки можливості фокусування зображень натуральної величини в датчику зображень об’єктив EF-S 60 мм f/2,8 Macro USM є справжнім макрооб’єктивом серії EF-S. Фактична фокусна відстань складає приблизно 96 мм у 35-міліметровому форматі, що дає змогу отримувати вражаючі знімки крупним планом. Мінімальна фокусна відстань складає 20 см, що дає змогу знаходитися дуже близько до об’єкта, заповнюючи кадр його детальним зображенням.

Світ у мініатюрі


Об’єктив EF-S 60 мм f/2,8 Macro USM гармонічно працює з камерами EOS із системою приєднання EF-S, даючи можливість вивчати новий простір фотографії. Фотографам природи сподобається можливість захоплювати тонку красу дрібних деталей. Завдяки можливості створювати на датчику зображення натуральної величини ви можете відправити публіку в подорож до світу мініатюр.

Розмиття фону


Портретним фотографам сподобається працювати із широкою діафрагмою, що зменшує глибину різкості та створює красиве розмиття фону, виділяючи об’єкт.

Легке подорожування


Об’єктив EF-S 60 мм f/2,8 Macro USM додає неймовірну гнучкість до вашого комплекту, практично не збільшуючи його вагу. Практично безшумний ультразвуковий привід забезпечує швидке й точне автофокусування з постійною можливістю ручного керування.

Роздільна здатність і якість


У результаті більше ніж 60 років розробки було створено об’єктив, що відповідає високим вимогам до якості зображення. У ньому поєднуються технології Canon, що забезпечують високу роздільну здатність, яскравість, контрастність і колірний баланс на всіх фокусних відстанях.

Розроблений для цифрової зйомки


Цей об’єктив розроблено спеціально для цифрової зйомки й обладнано оптичними елементами спеціальної форми та покриттями Super Spectra, що зменшують утворення бліків і ефекту «привиду», зумовлених відбиттям світла від датчиків камери. Ексклюзивна додаткова бленда також допомагає зменшити утворення бліків.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products