Canon EF 50mm f/1.2L USM

EF 50mm f/1.2L USM

Цей неперевершений об’єктив EF 50mm f/1.2L USM із максимальною діафрагмою f/1,2 та надзвичайно високою світлосилою забезпечує досконалі зображення в умовах недостатнього освітлення. Обʼєктив, що дає змогу точно керувати фокусуванням і глибиною різкості для досягнення творчих задумів.

Переваги

  • Велика діафрагма f/1,2
  • Автофокусування за допомогою ультразвукового приводу (USM)
  • Покриття Super Spectra
  • Кругла діафрагма для створення ефекту розмитості на фоні
  • Надає інформацію про відстань для системи спалаху E-TTL II
  • М’який футляр і бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 50mm f/1.2L USM

Висока світлосила на максимальній діафрагмі


Велика максимальна діафрагма f/1,2 забезпечує неперевершену швидкість зйомки в умовах недостатнього освітлення. Цей об’єктив також надає повний контроль над фокусуванням, забезпечуючи неймовірно низьку глибину різкості для різноманітних творчих ефектів.

М’яке розмиття фону


Кругла діафрагма надає розфокусованим ділянкам м’якості й органічного вигляду. Чіткі об’єкти переднього плану виділяються на м’якому розмитому фоні.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення відблисків і ореолів, які виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Аксесуари


Об’єктив постачається разом із блендою та м’яким футляром.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 50mm f/1.2L USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products