Контролер PTZ-камер

Canon RC-IP1000

Керуйте до 200 камерами за допомогою цього професійного контролера PTZ-камер із 7-дюймовим багатофункціональним сенсорним екраном, ергономічним джойстиком і перемикачем масштабування, а також кнопками та дисками для точного керування.

Технічні характеристики

 • IP-відео та вхідний моніторинг

  Моніторинг та управління до 200 камер одночасно.

 • Налаштування камер без підключення до ПК

  Реєстрація та налаштування системи камер без ПК.

 • Професійні входи та виходи

  Вихід HDMI, вхід/вихід 12G-SDI, послідовний порт RJ45, LAN/POE+, два порти USB та два канали GPIO D-Sub з 25 контактами.

 • Велика кількість кнопок і дисків

  Для професійного контролю та налаштування.

 • Високоякісний джойстик та гойдалка масштабування

  Ергономічний і зручний дизайн

 • Сенсорний дисплей із діагоналлю 7 дюйма

  Переглядайте канали та регулюйте параметри автофокусування, області кадрування тощо.

 • Керування декількома камерами одночасно

  Керуйте кількома камерами, об’єднуючи їх у групи.

 • Кнопки зі стрілками

  Зручна навігація по меню.

 • Розширений контроль попереднього налаштування та трасування

  Керуйте іншими камерами під час трасування. Майте легкий доступ до попереднього заданого налаштування за допомогою фізичної кнопки / сенсорного екрана.

Історії застосування

Можливості прямих трансляцій додають відеопродукції нових вимірів. Дізнайтеся, як ці клієнти скористалися перевагами інтегрованих рішень Canon.

 • Переосмислення телевізійного мовлення одного з найпопулярніших каналів Словаччини за допомогою PTZ-рішень Canon

  Популярний словацький канал TV JOJ революціонізує використання PTZ-камер Canon CR-N500 для телевізійного мовлення. Це перша станція в Словаччині, яка побудувала ексклюзивні студії з PTZ-камерами.

 • Як компанія Canon надихнула друзів дитинства заснувати свою агенцію з відеовиробництва

  Силами невеликої команди в Inspiroiva Creative прагнули реалізовувати будь-які проєкти їхніх клієнтів, — і вони змогли досягти цього завдяки повному парку обладнання Canon.

 • Повне оновлення обладнання Canon для найбільшого незалежного телевізійного каналу Румунії

  Група Antena мала бути готовою до будь-яких виробничих викликів, і з Canon вони змогли впоратися з усім: від зйомки на тайських островах до зйомки на ковзанках.

 • Порівняння RC-IP1000

  Подивіться, як RC-IP1000 порівнюється з іншими контролерами PTZ-камер Canon.

  Розмір екрана

  7 дюймів
  7 дюймів

  Перегляд контенту в режимі реального часу

  Так

  Відеопідключення

  Вхід/вихід 12G-SDI, вхід IP, вихід HDMI

  Підключення камер

  Локальна мережа, RS-422 x 5
  LAN, RS-422

  Кількість керованих камер

  200
  100

  Підключення Tally/GPIO

  D-Sub із 25 контактами x 2
  D-Sub із 9 контактами

  Джерело живлення

  DC12V (XLR) / PoE+
  12 В постійного струму

  benefit-module_01

  Тактильна точність, професійний контроль

  Точно налаштовуйте рухи PTZ-камери за допомогою ергономічного джойстика, який зручно поміщається у долоні для інтуїтивно зрозумілого керування поворотом. Настроювана кнопка у верхній частині забезпечує ще більшу універсальність, наприклад, покадрове автофокусування та повернення у вихідне положення.

  Велика кількість кнопок і дисків

  Керуйте підключеними камерами за допомогою 42 кнопок і 14 дисків, які керують такими функціями, як діафрагма, гамма, коліно та баланс білого. Світлодіоди з підсвічуванням покращують загальну видимість, а професійний перемикач зуму забезпечує точне налаштування зуму.

  benefit-module_02
  benefit-module_03

  IP-відео та вхідний моніторинг

  Відстежуйте та керуйте камерами Canon швидко та легко на 7-дюймовому сенсорному екрані через IP, при цьому одночасно можна переглядати до дев'яти зображень у різних варіантах компонування. Яку б камеру не було обрано, сенсорний екран автоматично перемикатиметься, щоб показувати канал із трансляцією. Крім того, можна вивести одне повноекранне зображення на зовнішній монітор через порт 12G-SDI або HDMI.

  Легке налаштування без підключення до ПК

  Використовуйте функцію пошуку камер RC-IP1000, щоб знайти та зареєструвати нові камери через локальну мережу. RC-IP1000 може змінювати всі системні налаштування до 200 підключених камер, такі як IP-адреса, ID і пароль. Він також може виконати початкове налаштування камери та контролера без підключення до ПК.

  benefit-module_04
  benefit-module_05

  Легке керування кількома камерами

  Групуйте всі камери разом або до десяти в одну групу. Впроваджуйте попередні налаштування для кількох камер PTZ одночасно, а також керуйте іншими за допомогою PTZ Canon і Cinema EOS1, а також відеокамерою XF605 Pro.

  Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран

  Доступ до широкого спектру налаштувань через сенсорний екран. Встановіть точки фокусування та налаштування в сенсорному автофокусі, розпізнаванні обличчя та очей; керувати точкою ручного фокусування та налаштовувати області кадрування, щоб з однієї камери можна було відправляти два потоки2.

  benefit-module_06
  benefit-module_07

  Професійні входи та виходи та можливості підключення

  Вбудуйте RC-IP1000 в існуючу інфраструктуру або використовуйте віддалено завдяки широкому спектру входів, серед яких порт постійного струму 12 В XLR, п’ять портів послідовного зв’язку RJ45, LAN/POE+, USB, вихід HDMI, вхід/вихід 12G-SDI та два 25-канальних роз’єми GPIO D-Sub. Використовуючи з'єднання GPIO/SDI з відеокомутатором, вибір камери на RC-IP1000 може бути автоматично пов'язаний із вибором камери на відеокомутаторі.

  Розширений контроль попереднього налаштування та трасування

  Керуйте іншою камерою під час трасування та встановлюйте положення інших камер, не чекаючи завершення трасування/попереднього налаштування. Реєструйте попередньо задані налаштування і трасування та керуйте ними, присвоюючи їм імена за допомогою сенсорного екрана, і використовуйте фізичну кнопку на RC-IP1000 для швидкого доступу до попередньо заданих настройок і трасування.

  benefit-module_08
  1. Камери C500 Mark II, C300 Mark III та C70
  2. Лише CR-N700
  RC-IP1000

  Комплектація

  • Головний блок RC-IP1000

  Пов’язана продукція

  • PTZ-камери

   CR-N700

   Виняткова професійна PTZ-камера, що знімає у форматі 4K 60 кадр/c з підключенням через інтерфейс 12G-SDI і найкращим у своєму класі автоматичним фокусуванням з інтелектуальною функцією автоматичного відстеження Auto Tracking.
   Докладніше CR-N700
  • PTZ-камери

   CR-N500

   Завдяки 15-кратному оптичному збільшенню, можливостям зйомки у форматі 4K UHD, технології автофокусування Dual Pixel з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking камера CR-N500 забезпечує точне управління і плавну потокову IP-передачу для отримання неперевершених результатів.
   Докладніше CR-N500
  • PTZ-камери

   CR-X300

   Компактна PTZ-камера з класом захисту IP65, яка підтримує знімання у форматі 4K, 20-кратне оптичне збільшення та потокову IP-передачу даних та керування нею, завдяки чому вона підходить для широкого спектра застосувань.
   Докладніше CR-X300
  • Контролер PTZ-камер

   RC-IP100

   Високоякісний контролер із багатофункціональним джойстиком і інтуїтивно зрозумілим сенсорним екраном для зручного управління до 100 підключеними камерами.
  • Професійні відеокамери

   XF605

   Універсальна відеокамера для трансляцій у якості 4K із підтримкою розширених функцій АФ, можливостей підключення і потокового передавання для складних творчих процесів.
  • Цифрові дзеркальні фотоапарати

   EOS C500 Mark II

   Система Cinema EOS нового покоління з повнокадровою матрицею та якістю відеозйомки 5,9K у компактному корпусі.
  • Система Cinema EOS

   EOS C300 Mark III

   Універсальна камера Super 35mm Cinema EOS, що підтримує записування у внутрішньому форматі 4K/120P RAW із широким динамічним діапазоном.
  • Система Cinema EOS

   EOS C70

   EOS C70 — це кінокамера серії EOS нового покоління з RF-кріпленням і сенсором Super 35mm DGO та підтримкою запису у форматі 4K, призначена стати «містком» для камер DILC та кінокамер.

  Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

  Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

  Вас також можуть зацікавити

  Canon є першопрохідцем PTZ-технологій і фахівцем у галузі відеовиробництва з кількома камерами.