Система Cinema EOS

Canon EOS C70

Відкрийте для себе нові виміри кіновиробництва з камерою системи Canon Cinema EOS із байонетом RF.

Технічні характеристики

 • Notification Imagee

  4K, 120 кадр/с

  Сенсор Super 35mm CMOS із низьким рівнем шуму

 • Notification Imagee

  Dual Gain Output

  Більше ніж 16 ступенів динамічного діапазону

 • Notification Imagee

  Кріплення RF

  Вдосконалена платформа оброблення зображень

 • Notification Imagee

  Cinema RAW Light LT

  Записування у форматі Cinema RAW Light LT (12-біт) зі швидкістю до 645 Мбіт/с

 • Notification Imagee

  4K (4:2:2, 10 біт)

  Підтримка формату до 4K 60 кадр/с, записування у внутрішню пам’ять зі швидкістю до 600 Мбіт/с, підтримка форматів ALL-I та Long GOP

 • Notification Imagee

  MP4 (4:2:2, 10 біт)

  Записування у внутрішню пам’ять зі швидкістю до 225 Мбіт/с, підтримка форматів Long GOP та HVEC

 • Notification Imagee

  Підтримка широкого динамічного діапазону

  SMPTE ST 2084 та ITU-R BT.2100 (HLG/PQ)

 • Notification Imagee

  Два слоти SD-карток

  Поперед. запис. / одночас. запис. / естафет. запис. / запис. зміш. кодек.

 • Notification Imagee

  Тривалий час записування

  Записуйте 4K-відео без обмежень завдяки новій системі активного охолодження.

 • Notification Imagee

  Автофокусування на очі

  АФ, що розпізнає та відстежує очі об’єкта

 • Notification Imagee

  Професійний інтерфейс вводу/виводу

  Зберігайте контроль над процесом зйомки за допомогою настроюваних кнопок, входів і виходів професійного рівня, а також вдосконалених засобів управління звуком.

Оновлення мікропрограми

Нова прошивка для EOS C70 ще більше розширює можливості камери, додаючи підтримку записування у форматі ALL-I 4K 60 кадр/с, АФ із розпізнаванням очей, АФ із розпізнаванням облич і очей у повільному та швидкому (S&F) режимах зйомки, а також підтримку відображення до чотирьох каналів звуку на екрані, протоколу Canon XC і повну сумісність із новими об’єктивами CN-E 20-50mm T2.4 L F/FP, CN-E 45-135mm T2.4 L F/FP Flex Zoom та CN8x15 IAS S E1/P1 Cine Servo.

 • A Canon EOS C70 camera with a cine lens attached.

  Записування у форматі ALL-I 4K 60 кадр/с

  Нова прошивка розширює підтримку записування у форматі XF-AVC (ALL-I) з внутрішньокадровим кодуванням: тепер користувачі можуть вибирати з кількох доступних високоефективних форматів 4K з внутрішньокадровим кодуванням (до 4K 60P, 600 Мбіт/с).

 • АФ із визначенням очей

  Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF від Canon кожен піксель сенсора можна використовувати як для зйомки зображення, так і для автофокусування, що означає, що автофокус може отримувати та відстежувати об’єкти, наприклад очі об’єкта, забезпечуючи різке фокусування навіть із малою глибиною різкості поля.

 • Face & eye AF during S&F modes

  АФ із розпізнаванням облич та очей у повільному й швидкому (S&F) режимах

  Завдяки новій прошивці автофокусування з розпізнаванням облич та визначенням очей тепер доступне в режимах повільної та швидкої зйомки від 24 до 120 кадр.

 • Відображення до чотирьох каналів звуку на екрані

  На екрані тепер можна відображати до чотирьох вибраних каналів звуку, що дозволяє точно їх контролювати.

 • CR-N500 RC-IP100 Case Study Inspiroiva Creative

  Протокол XC

  Протокол Canon XC — це новий IP-протокол, розроблений компанією Canon, який дозволяє дистанційно керувати обладнанням Canon для відеозйомки. Цей протокол додає нові можливості для роботи з відео. Його зможуть гідно оцінити ті спеціалісти, які хочуть використовувати кілька продуктів Canon у своєму робочому процесі й додати йому іншого виміру.

 • Підтримка нових моделей об’єктивів

  Безкоштовна прошивка тепер підтримує нові кінооб’єктиви Canon Flex Zoom Cinema — CN-E 20-50mm T2.4 L F/FP, CN-E 45-135mm T2.4 L F/FP — і новий кінооб’єктив Cine Servo — CN8x15 IAS S E1 /P1 — для використання із C70, забезпечуючи оптимізовану продуктивність процесу знімання.

 • EXPLORE

  CANON EOS C70

  Познайомтеся з моделлю EOS C70 — камерою Cinema EOS нового покоління з кріпленням RF і DGO-сенсором Super 35mm із підтримкою формату 4K. Джоладе Олусанья (Jolade Olusanya) продемонструє вам, на що здатна камера EOS C70. Ласкаво просимо в нову еру кіновиробництва
  Canon Camera

  ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ

  Камера Cinema EOS нового покоління

  Дізнайтся про переваги моделі EOS C70.
  Canon Camera

  Революційні зміни в галузі кіновиробництва

  Canon EOS C70, автофокусування

  Інноваційна технологія автофокусу

  Камери EOS C70 оснащені визнаною технологією автофокусування Dual Pixel CMOS AF (DPAF). Режисери тепер можуть використовувати можливості точного й надійного автофокусу з відстеженням об’єктів та розпізнаванням облич і очей. Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF від Canon кожен піксель сенсора можна використовувати як для зйомки зображення, так і для автофокусування, що означає, що автофокус може отримувати та відстежувати об’єкти, наприклад очі об’єкта, забезпечуючи різке фокусування навіть із малою глибиною різкості поля.

  Формат Cinema RAW Light

  EOS C70 підтримує записування у 12-бітному форматі RAW із Cinema RAW Light зі швидкістю до 645 Мбіт/с, що справді розкриває виняткові можливості його DGO-сенсора Super 35mm. Доступні три варіанти Cinema RAW Light, включно з LT (Світлий), ST (Стандартний) і HQ (Висока якість), а також варіанти для форматів Super 35mm та Super 16mm. На додаток до існуючих форматів запису 4:2:2 10-біт XF-AVC і HEVC камера EOS C70 забезпечує ще більшу гнучкість робочого процесу для задоволення ваших виробничих потреб.

  Canon Camera
  Canon EOS C70, кріплення RF

  RF-кріплення. Майбутнє візуалізації

  RF-кріплення великого діаметру з коротким шляхом до задньої точки фокусування та 12-контактним комунікаційним портом забезпечує баланс оптичних та електронних інноваційних технологій, а також високу швидкість автофокусування, притаманну RF-об’єктивам Canon.

  Універсальність. Гнучкість. Надійність. Ваш новий робочий інструмент

  У камерах EOS C70 застосовуються інженерні рішення, реалізовані в інших камерах Canon із RF-кріпленням. Крім того, вони обладнані додатковими елементами управління, захищені від впливу погодних умов і мають зручний розмір, завдяки чому ви зможете використовувати їх разом зі своїм робочим обладнанням.

  Canon EOS C70, дівчина танцює на вулиці
  Canon EOS C70, зйомка у форматі 4K, сенсор DGO

  DGO-сенсор 4K Super 35mm, що забезпечує насправді вражаючу якість зображення

  Камера EOS C70, оснащена новим датчиком Super 35mm із підтримкою запису у форматі 4K та процесором обробки зображень DIGIC DV7, забезпечує виняткову якість зображення з високою роздільною здатністю та підтримує більш ніж 16 ступенів динамічного діапазону.

  Різні формати записування

  Два слоти для SD-карток UHS-II забезпечують одночасне або естафетне записування у різних форматах. XF-AVC підтримує ALL-I та Long-GOP, а додаткова гнучкість досягається завдяки підтримці запису у форматі MP4.

  Canon EOS C70, два слоти для SD-карток, кілька форматів записування
  Canon EOS C70, універсальність об’єктива

  Універсальність об’єктивів

  Об’єктиви RF пропонують виняткову якість і швидкість, а їхні характеристики оптимізовані для моделі EOS C70 і камер серії EOS R. Надшвидке фокусування і неперевершені оптичні технології поєднані з унікальними функціями й можливостями, як-от кільце керування об’єктивом, що спрощує управління параметрами. Адаптери для системи EOS R розширюють творчі можливості, дозволяючи відеооператорам використовувати наявні об’єктиви серій EF та EF-S. АДАПТЕР КРІПЛЕННЯ EF-EOS R 0.71x — перехідник для кріплення EF-RF, з яким ви отримуєте доступ до всього асортименту повнокадрових об’єктивів Canon EF, зберігаючи при цьому повнокадровий кут огляду в поєднанні з форматом Super 35mm.

  Професійні та практичні функції підтримки

  Забезпечте плавність робочого процесу під час зйомки на камеру EOS C70 завдяки таким корисним функціям, як Direct Touch Control (пряме сенсорне управління), Auto ISO (автоматичне встановлення ISO), вертикальна зйомка, а також наявності електронного стабілізатора зображення.

  Canon EOS C70, сенсорне управління, автоматичне налаштування ISO, вертикальна зйомка
  A studio scene with several different cameras including Canon PTZ cameras on tripods and an operator at a control desk using a Canon RC-IP100 hardware controller.

  Підключення та потокове передавання даних професійного рівня

  Протокол Canon XC — це новий IP-протокол, розроблений компанією Canon, який дозволяє дистанційно керувати обладнанням Canon для відеозйомки. Цей протокол додає нові можливості для роботи з відео. Його зможуть гідно оцінити ті спеціалісти, які хочуть використовувати кілька продуктів Canon у своєму робочому процесі й додати йому іншого виміру.

  Професійний інтерфейс вводу/виводу

  Зберігайте контроль над процесом зйомки за допомогою настроюваних кнопок, входів і виходів професійного рівня, а також вдосконалених засобів управління звуком.

  Canon EOS C70, IO interface, audio controls

  СИСТЕМА

  Адаптер кріплення EF-EOS R 0.71x

  Адаптер EF-RF розроблений спеціально для того, щоб дозволити користувачам використовувати широкий спектр об’єктивів Canon EF із камерою EOS C70 із таким самим повнокадровим кутом огляду. Ідеально підходить для кінематографістів та режисерів документальних фільмів та відмінно доповнює камеру EOS C70, що використовується разом із об’єктивом EF.

  Сенсор

  CMOS-сенсор DGO Super 35mm

  Чудовий 35-мм CMOS-сенсор

  Чудовий CMOS-сенсор 35 мм

  Розмір сенсора (ефективні мегапікселі)

  Прибл. 8,85 МП (4K/2K)

  Прибл. 8,29 МП (4K UHD/FHD)

  Прибл. 8.85 MP (4K / 2K)

  Прибл. 8.29 MP (4K UHD / FHD)

  Прибл. 8.85 MP (4K / 2K)

  Прибл. 8.29 MP (4K UHD / FHD)

  Роздільна здатність записування

  4K/4K UHD/2K/FHD

  4K / 4K UHD / 2K / FHD

  4K / 4K UHD / 2K / FHD

  Форма записування/швидкість передавання даних (макс.)

  XF-AVC/MXF: 410 Мбіт/с 

  MP4: 150 Мбіт/с

  MP4 (HEVC): 225 Мбіт/с

  Cinema RAW Light, 1Gbps 

  XF-AVC: (4096 x 2160)

  MP4 (150 Мбіт/с)

  Cinema RAW Light, 1Gbps

  XF-AVC/MXF:

  Динамічний діапазон

  16+ ступенів (CANON LOG2)

  13 ступенів (Canon LOG3)

  16 ступенів (Canon LOG2)

  Типи файлів

  XF-AVC (MXF)

  ALL-I або Long GOP

  MP4

  Cinema RAW Light

  XF-AVC/MXF:

  MP4

  Cinema RAW Light (CRM), XF-AVC (MXF)

  ALL-I or Long GOP

  Sampling/Bit depth

  XF-AVC ALL-I або Long GOP. 4:2:2, 10 біт

  MP4 HEVC H.265, 4:2:2, 10 біт

  MP4 H.264 4:20, 8 біт

  RAW:10 / 12-bit

  XF-AVC/MP4: 4:2:0 8-bit

  RAW:10-bit / 12-bit XF-AVC: 4:2:2 10-bit

  XF-AVC: 4:2:0 8-bit Long GOP (Proxy)

  Кадрова частота відео (PAL)

  50p/25p/50i

  50p або 25p

  50p або 25p

  Кадрова частота відео (PAL)

  До 120 кадрів на секунду (4K)

  До 180 кадрів на секунду (Super 16mm з кадруванням 2K/FHD). Записування звуку на нормальній швидкості

  MAX 50 FPS (4K RAW / 4K)

  MAX 100 FPS (FHD)

  MAX 120 FPS (4K RAW / 4K)

  MAX 180 FPS (Super 16mm crop 2K / FHD)

  Носії для записування

  SD-картка, 2 шт.

  Картка пам’яті CFast 2.0™/CRM

  SD CARD (PROXY, XF-AVC/MP4) X2

  CFexpress 2.0™ X2 

  SD-карта X1

  ЧАСОВИЙ КОД

  Так

  Ні

  Так

  Genlock

  Ні

  Ні

  Yes (when paired with EU-V1/EU- V2 expansion unit. Гніздо BNC (тільки вхід, також працює як гніздо SYNC OUT)

  Звук

  XF-AVC: лінійна імпульсно-кодова модуляція (24 біт/48 кГц), 4 канали

  MP4: MPEG-2 AAC-LC (16 біт, 48 кГц, 2 канали)/лінійна імпульсно-кодова модуляція (16 біт, 48 кГц, 4 канали)

  Запис у форматі Cinema RAW Light (24 біт{foot} / 16 біт, 48 кГц, 4 канали)

  XF-AVC{foot}: Linear PCM (24 біт{foot} / 16 біт, 48 кГц, 4 канали)

  MP4: MPEG-2 AAC-LC (16 біт, 48 кГц, 2 канали), лінійна імпульсно-кодова модуляція (16 біт, 48 кГц, 4 канали)

  Лінійна імпульсно-кодова модуляція (24-біт / 48 кГц), 4 канали

  Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS

  Так, у діапазоні 80 % від області сенсора по горизонталі та вертикалі

  Yes; Within 80% horizontal and vertical range of sensor area

  Yes; Within 80% horizontal and vertical range of sensor area

  Focus assist/points**

  Так, дві точки

  Yes, two points

  Yes, two points

  Вбудований градієнтний нейтральний світлофільтр

  Так, 2/4/6/8/10 ступенів

  Yes, 2 / 4 / 6 / 8 / 10 Stops

  Yes, 2 / 4 / 6 / 8 / 10 Stops

  Anamorphic support

  Так, x2/x1,3

  Ні

  Так. x2.0, x1.8, x1.3

  Байонет

  Canon RF

  Canon EF

  Canon EF

  User changeable options: Canon EF Cinema Lock Mount PL Mount (Cooke/I Technology)

  Dimensions (Body only) - (HxWxL)

  160 × 130 × 116 мм

  Прибл. 144 x 153 x 20,7 мм

  прибл. 153 x 148 x 109 мм

  Вага (лише корпус)

  Прибл. 1170 г

  Прибл. 1430 г

  Прибл. 1750 г

  Камера Cinema EOS нового покоління

  Технологія байонетного кріплення RF, сенсор Dual Gain Output Super 35mm із підтримкою формату 4K, адаптер кріплення EF-EOS R 0.71x і безліч інших функцій — про все це ви можете дізнатися в нашій галереї, що присвячена камері EOS C70.
  Canon EOS C70, комплектація

  Комплектація

  • Камера EOS C70

  • Ручка

  • Тримач мікрофона

  • Адаптер тримача мікрофона

  • Акумулятор BP-A30

  • Зарядний пристрій CG-A20

  • Компактний блок живлення CA-CP200L

  • Наплічний ремінь

  • Кришка байонетного кріплення

  • Гачок для вимірювальної стрічки

  ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

  Зацікавлені? Тож підпишіться на новини про EOS C70

  Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру EOS C70, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

  Сумісні аксесуари

  Схожі статті

 • Фотографія трюку на гірському велосипеді в повітрі на фоні сонця. Знімок зроблений знизу, по краях — червоні квіти й трава на схилі пагорба.

  СТАТТЯ

  Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

  Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

 • Film making, EOS C70

  СТАТТЯ

  Жінки в кіновиробництві: нові обличчя в старому бізнесі

  Провідні жінки-режисери розповідають, як досягли успіху в кінобізнесі, та пропонують поради іншім жінкам, які бажають піти їхнім шляхом.

 • Jolade Olusanya holds a Canon EOS C70 camera to film a woman seated on the floor in front of him.

  СТАТТЯ

  Перша зйомка на Canon EOS C70

  Джоладе Олусанья (Jolade Olusanya) розповідає про те, як він використовував камеру Canon Cinema EOS із кріпленням RF для зйомки прекрасного фільму про поетесу Софію Такур (Sophia Thakur).

 • A man stands in a wheat field holding a Canon EOS C70 camera by his side.

  СТАТТЯ

  EOS C70: зустрічайте нову камеру Cinema EOS із кріпленням RF

  Нове кріплення, новий дизайн, нові можливості... Дізнайтеся, як компактна й потужна камера Canon Super 35mm може розширити ваші творчі можливості.

 • Подібна продукція

  Вас також можуть зацікавити

  Отримайте перевагу, зареєструйтеся зараз

  Підпишіться та отримуйте поради від інших професіоналів, новини галузі, запрошення на заходи й оновлення прошивки.

  Canon Camera
  1. Зовнішній вигляд камери Canon[EOS C70], що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.