CANON EOS C70

Адаптивність

Модель EOS C70, створена на базі інших камер Canon із байонетом RF, має малу вагу та цілу низку настроюваних засобів керування, що дозволяють легко адаптуватися до будь-яких обставин.
Чоловік знімає на камеру EOS C70, кінокамера EOS

Компактність, легкість і надійність

Камера EOS C70 має новий дизайн, у тому числі багатофункціональну рукоятку з трьома настроюваними дисками та багатопозиційним джойстиком. Завдяки корпусу з вуглецевого полікарбонату, що забезпечує надійність і малу вагу камери, ви зможете використовувати її як основний робочий інструмент. Компактний дизайн також дозволяє встановлювати камеру на дрони, підвіси, ручні або плечові ремені, а також транспортні засоби й шоломи FPV.

EOS C70, відеозйомка з використанням РК-екрана
Дрон, з якого ведеться зйомка камерою EOS C70, дівчина в полі
Дрон із професійною кінокамерою, EOS C70
Чоловік знімає на камеру EOS C70, кінокамера EOS

Вбудовані нейтральні світлофільтри

У моделі EOS C70 використовується новий надтонкий нейтральний світлофільтр, що оптимізований для коротшого робочого відрізку байонету RF.

Ця система нейтральної фільтрації з електронним керуванням підтримує 2/4/6, а також (додатково) 8/10 позицій фільтрації світла, що дозволяє створювати зображення з малою глибиною різкості навіть за умов яскравого освітлення.

Чоловік тримає камеру EOS C70, кінокамера EOS, система нейтральних світлофільтрів
Нейтральний світлофільтр, EOS C70

Надійне кріплення для «холодного» підключення

Модель EOS C70 обладнана надійною колодкою для «холодного» підключення, до якої можна прикріпити блок рукоятки або різні аксесуари на кшталт зовнішнього мікрофона.

EOS C70, вид зверху, кріплення для «холодного» підключення

Система незалежної вентиляції камер

У моделі EOS C70 реалізовано еквівалентну незалежну систему керування повітряним потоком, яка використовується в дорожчих камерах Cinema EOS. Ця конструкція дозволяє ізолювати повітряний потік, не дозволяючи йому потрапляти безпосередньо на електронні компоненти. Це також запобігає потраплянню всередину електричних систем крапель води, часток піску тощо, завдяки чому камера EOS C70 стає універсальним інструментом для зйомки за будь-яких умов.

EOS C70 Ventilation system
Система вентиляції EOS C70
Дрон із професійною кінокамерою, EOS C70

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАШИХ ФАХІВЦІВ

Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Схожі статті

  • СТАТТЯ

    Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

    Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

  • СТАТТЯ

    Жінки в кіновиробництві: нові обличчя в старому бізнесі

    Провідні жінки-режисери розповідають, як досягли успіху в кінобізнесі, та пропонують поради іншім жінкам, які бажають піти їхнім шляхом.