CANON EOS C70

Вражаюча якість зображення

У DGO-сенсорі 4K Super 35mm у моделі EOS C70 втілено нашу інноваційну технологію подвійного посилення Dual Gain Output, яка вперше з’явилася в камері C300 Mk III, і він забезпечує неймовірно чисте зображення за слабкого освітлення, а також 16 ступенів динамічного діапазону.
Головний блок EOS C70

Ще більше можливостей із сенсором подвійного посилення Dual Gain Output

Датчик DGO зчитує кожен піксель із двома різними рівнями посилення, одним високим та одним низьким, які потім об’єднуються в одне зображення. Зчитування з більш високим посиленням оптимізовано для більш чіткої фіксації деталей на темніших областях, а зчитування з більш низьким посиленням оптимізовано для фіксації деталей на світліших областях. Отже, після об’єднання з точністю до пікселя деталі та якість отриманого результату — як на світліших, так і на більш темних областях — будуть зберігатися та поліпшуватися, що дозволяє розширите динамічний діапазон камери до 16 ступенів та більше.

На відміну від технології Dual ISO, переваги DGO помітні на ширшому діапазоні значень ISO: це дозволяє максимізувати динамічний діапазон і якість зображення незалежно від умов зйомки.

Новий датчик DGO також сумісний із технологією Dual Pixel AF, що надає користувачу більшу свободу дій для досягнення бажаних результатів.

Сенсор DGO, розширений динамічний діапазон

Підтримка записування у форматі HDR

Відтепер вам доступні понад 16 ступенів динамічного діапазону під час зйомки в режимі Canon Log 2, що наближає результати до показників під час зйомки на плівку з максимальною гнучкістю узгодження кольорів і деталізацією тіней.

У режимі Canon Log 3 також забезпечується винятковий динамічний діапазон, підвищується ефективність процесу узгодження кольорів і мінімізується шум на затінених ділянках.

Модель EOS C70 також підтримує формати Hybrid Log-Gamma (HLG) та Perceptual Quantization (PQ) для миттєвого записування відео HDR без узгодження.

Природне й точне відтворення кольорів

Система Canon Cinema EOS відома своєю досконалою технологією відтворення кольорів, що забезпечує відображення природних тонів шкіри та відтінків. У камері EOS C70 також є ціла низка налаштувань колірної матриці, що дозволяє узгодити результати з показниками інших типів і моделей камер.

EOS C70, природні кольори зображення

Підтримка формату LUT

Окрім вбудованих таблиць підстановки Canon Cinema EOS, ви також можете імпортувати власні тривимірні таблиці для внутрішнього записування, що робить процеси узгодження кольорів ще ефективнішими.

EOS C70, відеозйомка з використанням РК-екрана, чоловік біля озера

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАШИХ ФАХІВЦІВ

Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Схожі статті

  • СТАТТЯ

    Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

    Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

  • СТАТТЯ

    Жінки в кіновиробництві: нові обличчя в старому бізнесі

    Провідні жінки-режисери розповідають, як досягли успіху в кінобізнесі, та пропонують поради іншім жінкам, які бажають піти їхнім шляхом.