Адаптер EF–RF

Canon АДАПТЕР КРІПЛЕННЯ EF–EOS R 0.71x

Перехідник із байонету EF на байонет RF, що відкриває камері EOS C70 доступ до широкого асортименту об’єктивів Canon EF.

Технічні характеристики

 • Збільшення

  0,71x

 • Компактність

  77,2 x 76,6 x 20,7 мм (прибл.).

 • Мала вага

  200 г

Canon Camera

АДАПТУЙТЕ

Адаптуйте об’єктиви EF для використання із системою RF Super 35mm

АДАПТЕР КРІПЛЕННЯ EF-EOS R 0.71x — це перехідник об’єктива EF-RF, який дозволяє використовувати можливості широкого спектра повнокадрових об’єктивів EF разом із камерою EOS C70.
Canon Camera

КАДРУЙТЕ

Підтримуйте кут огляду повнокадрового об’єктива

У разі використання повнокадрових об’єктивів із камерами EOS C70 із сенсором Super 35mm адаптер забезпечує такий самий кут огляду, адаптуючи фокусну відстань повнокадрового формату до формату Super 35mm із коефіцієнтом 0,71.
Canon Camera

БІНОКЛІВ

Яскравіше на один щабель

За рахунок зменшення фокусної відстані об’єктива адаптер кріплення EF-EOS R 0.71x збільшує коефіцієнт пропускання світла та значення діафрагми об’єктива. Наприклад, для зйомки за слабкого освітлення і зниження рівня шуму значення діафрагми F2.8 змінюється на F2.0 (орієнтовно).
Canon Camera

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Чудовий зв’язок між об’єктивом і корпусом

Повний зв’язок між об’єктивом EF та корпусом камери підтримується завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS1, а також периферійному освітленню і корекції хроматичної аберації. Адаптер також передає інформацію з об’єктива, і дані відображаються на екрані (значення F, фокусна відстань і метадані об’єктива).
Canon Camera

Досконала конструкція

Стопорні пластини, які входять у комплект і які розроблені для забезпечення надійності й довговічності, кріплять адаптер до корпусу за допомогою чотирьох гвинтів. Знімайте з упевненістю, навіть коли використовуєте великі й важкі об’єктиви.

Canon Camera

Підписатися зараз

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

ЗАХОДИ

Canon Vision

Приєднуйтеся до нас 24 вересня 2020 р. із 14:00 (за центральноєвропейським літнім часом), щоб дізнатися про нову кінокамеру й багато іншого.

Canon Camera
EOS C70, комплектація

Комплектація

 • АДАПТЕР КРІПЛЕННЯ EF-EOS R 0.71x

 • 2 опорні пластини-фіксатора й 4 гвинти

ПОВІНІСТЮ СУМІСНІ ОБ’ЄКТИВИ

Станом на липень 2020 року наведені об’єктиви Canon EF повністю сумісні з адаптером кріплення EF-EOS R 0.71x. Ці об’єктиви забезпечують повну оптичну корекцію, автоматичне фокусування та сумісність метаданих з EOS C70.

Подібна продукція

Інші адаптери кріплень RF

Вас також можуть зацікавити

 1. Усі наведені дані отримано із застосуванням стандартних методик Canon для випробувань, окрім випадків, де це окремо зазначено. Характеристики може бути змінено без повідомлення.