Canon EF 14mm f/2.8L II USM

EF 14mm f/2.8L II USM

Ультраширококутний об’єктив із високою точністю виготовлення. У цій 14-міліметровій оптичній системі з діафрагмою f/2,8 для покращення якості зображення використовуються низькодисперсні та асферичні елементи, а прямолінійна форма виправляє спотворення.

EF 14mm f2.8L II USM

Переваги

  • Пило- та вологонепроникна конструкція об’єктивів серії L
  • Асферичні й наднизькодисперсні оптичні елементи
  • Кругла діафрагма
  • Покриття Super Spectra
  • Прямолінійна форма

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 14mm f/2.8L II USM

Надзвичайна перспектива


Об’єктив EF 14mm f/2.8L II USM виходить за рамки людського сприйняття перспективи, охоплюючи широке поле огляду 114˚. Завдяки покращеній прямолінійній формі цей об’єктив ідеально підходить для зйомки архітектури, інтер’єрів і пейзажів. Його ультраширококутна конструкція забезпечує чітке розділення об’єктів переднього плану та фону.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Максимальна діафрагма з високою світлосилою


Діафрагма з максимальним розміром f/2,8 дозволяє фотографам проводити зйомку з рук в умовах недостатньої освітленості, не хвилюючися про розмиття зображення через тремтіння камери.

Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи


Для оптимальної роботи об’єктив обладнано асферичними елементами, що зменшують виникнення сферичних аберацій, і наднизькодисперсними елементами, що виправляють хроматичні аберації. Це забезпечує чіткі, висококонтрастні та вільні від спотворень зображення.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і високу контрастність. Крім того, воно зменшує утворення відблисків і ореолів, поглинаючи світло, що могло відбиватися від внутрішніх елементів об’єктива та цифрового датчика камери.

Кругла діафрагма


Кругла діафрагма забезпечує м’яке, рівномірне розмиття фону — ідеально для виділення об’єктів на розмитому фоні.

Аксесуари


Об’єктив EF 14mm f/2.8L II USM оснащений вбудованою блендою, яка захищає передню лінзу об’єктива та поліпшує контрастність. Бленда у вигляді пелюсток запобігає ефекту віньєтування. Також у комплект поставки входять ковпачок об’єктива та м’який футляр.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 14mm f/2.8L II USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.