Canon EF 85mm f/1.2L II USM

EF 85mm f/1.2L II USM

Професійний високоточний короткофокусний телеоб’єктив для зйомки в умовах слабкого освітлення, коли потрібна дуже мала глибина різкості. Ідеальний вибір для художньої портретної зйомки.

Переваги

  • Неймовірна діафрагма з максимальним числом f/1,2
  • Швидке й безшумне автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Кругла діафрагма для ефекту «боке» на розмитому фоні
  • Інтеграція із системою спалаху E-TTL II
  • М’який футляр і бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 85mm f/1.2L II USM

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Висока світлосила на максимальній діафрагмі


Велика діафрагма з максимальним числом f/1,2 дає змогу знімати з короткою витримкою в умовах слабкого освітлення. Цей об’єктив також забезпечує точне керування фокусуванням, тож ви можете фотографувати з надзвичайно малою глибиною різкості, застосовуючи художні ефекти, наприклад, під час портретної зйомки.

М’яке розмиття фону


Кругла діафрагма надає розфокусованим ділянкам м’якості й органічного вигляду. Чіткі об’єкти переднього плану виділяються на м’якому розмитому фоні.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення відблисків і ореолів, які виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Аксесуари


Об’єктив постачається разом із блендою та м’яким футляром.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 85mm f/1.2L II USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.