Об’єктиви для EOS R

Canon RF 85mm F1.2L USM

RF 85mm F1.2L USM – це неперевершені можливості для креативної портретної зйомки з високим рівнем різкості й ефективності в умовах слабкого освітлення.

Для чого підходить цей чудовий об’єктив?

 • Портрети

  Досконала оптична система, інноваційне покриття об’єктива та кріплення RF дозволяють підвищити деталізацію і додати іншого виміру портретним знімкам завдяки малій глибині різкості та винятковій чіткості.

 • Вулична фотографія

  Повністю контролюйте процес фотографування на вулиці із системою швидкого фокусування з високоефективним ультразвуковим двигуном, що миттєво захопить об’єкт зйомки і не дозволить пропустити жодного цікавого моменту.

 • Недостатня освітленість

  Швидка та широка максимальна діафрагма f/1.2 дає змогу зафіксувати найдрібніші деталі з приголомшливою різкістю у всьому діапазоні масштабування і продовжувати зйомку навіть після заходу сонця.

Canon Camera

Ідеальна фокусна відстань для портретної зйомки

RF 85mm F1.2L USM – ідеальний короткофокусний телеоб’єктив для портретної зйомки, результати якої вражають винятковою деталізацією, приємним ракурсом і відсутністю спотворень.

Швидкий та яскравий об’єктив з надзвичайною оптичною точністю

Цей об’єктив зі швидкою діафрагмою F1.2 показує чудові результати в умовах слабкого освітлення, створюючи надзвичайно чіткі зображення з приємним розмиттям фону без втрати якості.

Canon Camera
Canon Camera

Інноваційні комплектуючі та покриття об’єктива

В об’єктиві використовується оптика з рефракцією синьої частини спектра (BR – Blue Spectrum Refractive), яка усуває кольорові аберації, і асферичний елемент, що попереджає появу сферичних аберацій через використання великої максимальної діафрагми.

Якість корпусу серії L і герметизація для захисту від несприятливих погодних умов

Цілком новий рівень якості корпусу серії L: стійкість до атмосферних впливів і фтористе покриття для запобігання потраплянню води, пилу й утворенню подряпин.

Canon Camera

Неймовірно швидке фокусування завдяки використанню ультразвукового двигуна й кільця керування об’єктивом

Завдяки кріпленню RF об’єктив RF 85mm F1.2L USM миттєво фокусується на об’єкті зйомки, а кільцевий регулятор надає більше можливостей для тонкого налаштування.

Надходження у продаж: 2-ге півріччя 2019 р.

RF 85mm F1.2L USM DS – це унікальний високопродуктивний об’єктив із надшвидкою діафрагмою, з яким ви зможете створювати органічний ефект «боке» несфокусованих ділянок на задньому плані, а також виразні портретні знімки.

Canon Camera

Технічні характеристики

 • Максимальна діафрагма F1.2

  Для зйомки в умовах недостатньої освітленості та досягнення малої глибини різкості

 • Оптична система BR

  Для повного контролю над абераціями

 • Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи

  Для надзвичайно чітких знімків

 • Ультразвуковий двигун

  Для злагодженої та майже безгучної роботи

 • Покриття ASC (Air Sphere)

  Захищає від утворення відблисків і ореолів

 • Кільце керування об’єктивом

  Для додаткових налаштувань значень ISO, діафрагми та витримки

Комплектація

 • Об’єктив RF 85mm F1.2L USM

 • Бленда об’єктива ET-89

 • Кришка об’єктива E-82II

 • Кришка RF для захисту об’єктива від пилу

 • Чохол для об’єктива LP1424

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

У руках професіоналів

У руках професіоналів Дізнайтеся, як RF 85mm F1.2L USM працює в найрізноманітніших ситуаціях зйомки в руках професіоналів Canon.

 • Canon RF 85mm – ідеальний вибір для художньої портретної зйомки

  Професійний фотограф Розі Харді (Rosie Hardy) розповідає історію створення свого першого портретного знімка за допомогою камери Canon EOS R і об’єктивом RF 85mm F1.2L USM.

 • Весільні портрети з об’єктивом RF 85 мм F1.2L USM

  Весільний фотограф і посланець Canon Феліція Сіско (Félicia Sisco) розповідає про створення постановочних весільних портретів за допомогою об’єктива RF 85mm F1.2L USM.

Canon Camera

Аксесуари для об’єктивів

Робіть знімки з унікальних ракурсів з аксесуарами для об’єктивів від Canon. З нашим широким асортиментом кришок, футлярів і сумок ваші об’єктиви будуть надійно захищені між використаннями. Ми створили бленди й фільтри спеціально для захисту і покращення роботи вашого об’єктива в різних умовах зйомки, зокрема, для прикривання від прямих сонячних променів або для створення крупних планів природи.

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.
Докладніше

Подібна продукція

 • Бездзеркальні камери

  EOS R

  Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.
 • Бездзеркальні камери

  EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.
 • Об’єктиви для EOS R

  RF 50mm F1.2L USM

  Об’єктив із фіксованим фокусом 50 і діафрагмою f/1.2 для створення неймовірно знімків і якісного фотографування за умов слабкого освітлення.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 85mm f/1.2L II USM

  Легендарний високоякісний об’єктив для портретної зйомки
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 85mm f/1.4L IS USM

  Відкрийте для себе досконалість портретної зйомки цим винятковим телефотооб’єктивом.