Canon_Girl_Hero
Blank-Rect Image

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

Цей світлосильний телефотооб’єктив серії L із бездоганним дизайном і сучасною оптикою ідеально підходить для творчої портретної фотографії.

Знімайте портрети з чудовою деталізацією та створіть історію для історії

Цей світлосильний портретний об’єктив для сенсорів із високою роздільною здатністю гарантує чудову чіткість, різкість, контрастність, деталізацію та насиченість кольорів. Покриття Air Sphere допомагає зменшити ореоли та відблиски, а велика діафрагма f/1,4 забезпечує малу глибину різкості.

Усі технічні характеристики

Canon_Side_Without_Cap

Точне фокусування на всіх рівнях освітлення завдяки великому та світлосильному об’єктиву

Світлосильний об’єктив із діафрагмою f/1,4 та підтримкою коротших витримок забезпечує точне фокусування навіть за слабкого освітлення. Велика максимальна діафрагма й мала глибина різкості забезпечують приємне боке й надають додаткової глибини портретам.

Large, bright aperture

Плавна й точна чотириступенева стабілізація зображення

Складні умови освітлення можуть зіграти на руку фотографу. Чотириступеневий стабілізатор зображення компенсує тремтіння камери та надає додаткові переваги за складних умов фото- та відеозйомки, тобто саме тоді, коли це найпотрібніше.

Dancing_in_the_rain

Приголомшлива точність фокусування завдяки чутливому, високошвидкісному й точному автофокусу

Завдяки новітнім технологіям АФ об’єктив реагує швидко й точно, забезпечуючи майже беззвучне фокусування. Повна сумісність автофокуса з усіма системами EOS робить ці об’єктиви ідеальними для фотографів і кінематографістів.

Dance_Couple

Міцна конструкція, виняткова стійкість до складних погодних умов, повна сумісність

Надійна конструкція з амортизуючою передньою частиною оправи забезпечує чудові результати за будь-яких умов. Фторне покриття передніх і задніх лінз допомагає захистити об’єктив від пилу та вологи, а точне маркування відстані дає змогу використовувати розрахунки E-TTL під час зйомки зі спалахом.

Angled_Shot

Продуктивне рішення для творчості

Чудова камера заслуговує на чудовий об’єктив. Виберіть об’єктив серії L, і результат буде неперевершеним. Повна сумісність АФ із сенсорами, що підтримують технологію Dual Pixel CMOS AF, гарантує бездоганну якість фото- та відеозйомки.

Girl_Dark_BlueRed_Room

Технічні характеристики

85 мм

Фокусна відстань

f/1,4

Максимальна діафрагма

4 позиції

Стабілізатор зображення

Ультразвуковий кільцевого типу

Автофокусування

88,6 x 105,4

Макс. діаметр x довжина (мм)

950

Вага (г)

Усі технічні характеристики

Slant_Without_Cap

Подивіться крізь об’єктив очима авторів історій Canon

EF 85mm f/1.4L IS USM — це надзвичайно універсальний об’єктив, що ідеально підходить для різноманітних видів зйомки. Автори історій Canon завжди беруть його із собою й використовують для зйомки бездоганно різких портретів, динамічних подій буденного життя тощо.

Wide Angle Lens

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.

Докладніше

Awards

Аксесуари

Подібна продукція