Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Для тих, хто не звик обтяжувати себе, цей об’єктив створює приголомшливо якісні зображення з підвищеною стабілізацією.

Об’єктив для

Canon Camera

Створення неперевершених високоякісних зображень

Спеціальні елементи об’єктива забезпечують високу якість зображення в усьому діапазоні масштабування, зменшуючи спотворення. Удосконалене покриття ASC захищає від утворення відблисків і ореолів під час зйомки в умовах непередбачуваного природного освітлення.

Розширений діапазон масштабування з постійною максимальною діафрагмою

Швидко переключайтеся між ширококутним, стандартним і короткофокусним режимами з максимальною діафрагмою f/4.
Canon Camera

Висока різкість навіть в умовах слабкого освітлення

Стабілізатор зображення усуває ефекти розмиття через тремтіння камери, що дає змогу знімати з витримкою, що на 4 ступені довша, ніж зазвичай.

Універсальні можливості для записування відео

Завдяки широкому діапазону фокусних відстаней для різних об’єктів компактна модель EF 24-105mm f/4L IS II USM стане в пригоді під час фото- та відеозйомки. Сучасний механізм автофокусування забезпечує майже беззвучне й точне встановлення фокуса з його відстеженням. Крім того, ви завжди можете скористатися ручним фокусуванням.

Canon Camera

Усе необхідне для зйомки навіть у складних і непередбачених ситуаціях

Об’єктив EF 24-105mm f/4L IS II USM вирізняється новим дизайном, притаманним для серії L-series. Цей надійний об’єктив вирізняється підвищеною стійкістю до ударів і вібрації, адже його розроблено спеціально для використання в складних умовах професійної зйомки.

Чи варто переходити на цю модель?

EF 24-105mm f/4L IS II USM — це нове покоління об’єктива EF 24-105mm f/4L IS USM, що має стати стандартним об’єктивом для багатьох професійних фотографів і ентузіастів.
Canon Camera

Оптична система

Порівняно з попередником, EF 24-105mm f/4L IS II USM має вдосконалену оптичну конструкцію, що забезпечує вищу роздільну здатність і різкість у всьому діапазоні масштабування.

Покращена стабілізація зображення

Завдяки новому стабілізатору зображення ефект витримки, еквівалентний позиції 2,5 на об’єктиві EF 24-105mm f/4L IS, можна досягти на чотири позиції нижче.

Canon Camera

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.
Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Аксесуари

Подібні продукти й вироби