Canon EF 135mm f/2L USM

EF 135mm f/2L USM

EF 135 мм f/2 L USM — це швидкий, легкий і високоякісний телеоб’єктив. Він ідеально підходить для зйомки спортивних подій у приміщеннях і для портретної фотографії.

Переваги

  • Велика діафрагма f/2
  • Швидке й безшумне автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Конструкція та оптика серії L
  • Кругова діафрагма для створення м’якого ефекту розмитості
  • Інтеграція із системою спалаху E-TTL II
  • М’який чохол і бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 135mm f/2L USM

Чіткий, швидкий і легкий


Велика максимальна діафрагма дає змогу знімати з відносно короткою витримкою навіть в умовах недостатньої освітленості. Це робить об’єктив EF 135 мм f/2,0L USM ідеальним вибором для зйомки спортивних подій у приміщеннях. Незважаючи на високі характеристики, об’єктив є відносно легким і компактним. Він важить лише 750 г.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Велика діафрагма f/2


Максимальне значення діафрагми f/2 забезпечує надзвичайну швидкість для зйомки без спалаху в умовах недостатньої освітленості. Крім того, велике значення діафрагми дає змогу точно регулювати глибину різкості.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Аксесуари


Об’єктив постачається разом із блендою та м’яким чохлом.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 135mm f/2L USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.