Ширококутний об’єктив серії L

Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM

Ця нова популярна версія класичного ширококутного об’єктива забезпечує виняткову різкість зображення в усьому діапазоні масштабування.

Об’єктив для

Висока якість зображення

Скляні литі лінзи великого діаметру з подвійною поверхнею та наднизькодисперсні елементи допомагають значно зменшити спотворення зображень і хроматичні аберації. Покриття ASC й SWC, у свою чергу, захищають від утворення відблисків і ореолів, тому можна знімати навіть за несприятливого освітлення.

Canon Camera

Універсальний набір фокусних відстаней у короткофокусному діапазоні

EF 16-35mm f/2.8L III USM забезпечує масштабування в діапазоні короткофокусних відстаней 16–35 мм.

Висока світлосила та постійна діафрагма

Велика діафрагма f/2.8 дає змогу максимально ефективно використовувати доступне світло, тоді як 9-пелюсткова кругла діафрагма забезпечує приголомшливу глибину різкості.

Міцна конструкція, притаманна об’єктивам серії L

Надійна та міцна конструкція EF 16-35mm f/2.8L III USM із захистом від несприятливих погодних умов допоможе впоратися з будь-якими завданнями.

Удосконалене автофокусування

EF 16-35mm f/2.8L III USM обладнано ультразвуковим двигуном кільцевого типу й продуктивним процесором, що забезпечує швидке фокусування.

Canon Camera

Чи варто переходити на цю модель?

EF 16-35mm f/2.8L III USM — це нове покоління F 16-35mm f/2.8L II USM, що встановлює нові стандарти якості зображення для масштабування в надкороткофокусному діапазоні.
Canon Camera

Оптична система

Новітня оптика забезпечує приголомшливу різкість на всіх ділянках зображення. Удосконалений механізм масштабування з 5 групами підвищує стійкість до вібрації та ударів.

Canon Camera

Покриття об’єктива

Покриття SWC й ASC запобігає утворенню відблисків і ореолів на зображеннях.

9-пелюсткова діафрагма

На відміну від об’єктива EF 16-35mm f/2.8L II USM із 7-пелюстковою круглою діафрагмою, модель EF 16-35mm f/2.8L III USM оснащено 9-пелюстковою круглою діафрагмою, що дає змогу створювати чудовий ефект розмиття фону за об’єктом у фокусі.

Canon Camera

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.

Аксесуари

Подібні продукти й вироби