CANON EOS C70

Інноваційна технологія автофокусування

Камера EOS C70 являє собою новий етап в еволюції нашої знаменитої технології автофокусування Dual Pixel CMOS (DPAF), яка забезпечує ще більшу продуктивність.
EOS C70, система автофокусування Dual Pixel

Автоматичне фокусування Dual Pixel CMOS

Завдяки технології RF-кріплення, що лежить в основі EOS C70 й забезпечує ідеальний баланс оптичної, механічної та електронної інженерії, кінематографісти тепер можуть користуватися перевагами неперевершеного оптичного дизайну, більш швидкого автофокусування і зв’язку між камерою та об’єктивом, що забезпечується технологією RF. Ця революційна система обміну даними на базі кріплення RF виводить на новий рівень існуючу технологію DPAF.


Для ще гнучкішого керування автофокусом у моделі EOS C70 можна налаштувати швидкість та відгук цієї функції.


Новий інтерфейс користувача прямого управління (Direct Touch) надає такі можливості, як швидке управління настройками на екрані, налаштування різних параметрів, а також запуск/зупинка записування. Усе одним дотиком пальця.

Посібник із використання технології Dual Pixel

Технологія автофокусування з визначенням відмінності фаз Dual Pixel CMOS забезпечує інноваційне графічне представлення відхилення переднього й заднього фокусів. Прямокутник стає зеленим, коли об’єкт знаходиться у фокусі, що підвищує зручність використання і точність під час ручного фокусування. Це особливо корисно для фокусування під час знімання у форматі 4K.

EOS C70, система автофокусування Dual Pixel
Автофокусування з інтелектуальним стеженням

EOS iTR AF X (інтелектуальне відстеження та розпізнавання)

У EOS C70 використовується інтелектуальна система відстеження та розпізнавання, заснована на алгоритмі глибокого навчання для високоточного відстеження обличчя, навіть коли об’єкт дивиться в бік від камери.

Автофокусування з пріоритетом обличчя / автофокусування лише на обличчі

Разом із технологією визначення обличчя Canon система автофокусування Dual Pixel CMOS ідеально підходить для автоматичного розпізнавання та відстеження обличчя під час руху.

Відстеження обличчя, EOS C70
EOS c70, зйомка з автофокусуванням

АФ із визначенням

Завдяки технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF від Canon кожен піксель сенсора можна використовувати як для зйомки зображення, так і для автофокусування, що означає, що автофокус може отримувати та відстежувати об’єкти, наприклад очі об’єкта, забезпечуючи різке фокусування навіть із малою глибиною різкості поля.

Підтримка АФ із визначенням облич і очей у повільному та швидкому (S&F) режимах зйомки

Технологія АФ із розпізнаванням облич дозволяє відстежувати обличчя в кадрі, зберігаючи його у фокусі. Завдяки новій прошивці автофокусування з розпізнаванням облич та визначенням очей тепер доступне в режимах повільної та швидкої зйомки від 24 до 120 кадр.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАШИХ ФАХІВЦІВ

Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Схожі статті

  • СТАТТЯ

    Жінки в кіновиробництві: нові обличчя в старому бізнесі

    Провідні жінки-режисери розповідають, як досягли успіху в кінобізнесі, та пропонують поради іншім жінкам, які бажають піти їхнім шляхом.

  • СТАТТЯ

    Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

    Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.