КАМЕРА CANON EOS C70

Професійні та практичні функції

Камера EOS C70 підтримує цілу низку корисних функцій і можливостей, серед яких автоматичне налаштування ISO, вертикальна зйомка, пряме сенсорне управління (Direct Touch Control) і електронна стабілізація зображення. Виведіть свої творчі й кінематографічні навички на геть новий рівень.
EOS C70, відеозйомка з використанням РК-екрана, сенсорне управління

Пряме сенсорне управління (Direct Touch Control)

Камера EOS C70 підтримує новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс прямого сенсорного управління (Direct Touch Control), який забезпечує швидкий доступ до екранних налаштувань із можливістю керування ними. Просто торкніться елемента, який хочете змінити, і проведіть по екрану, щоб налаштувати його.

EOS C70, пряме сенсорне управління, автоматичне налаштування ISO, автоматичне посилення

Автоматичне налаштування ISO та автоматичне посилення

Камера EOS C70 підтримує функції автоматичного налаштування ISO та посилення для згладжування переходів шляхом автоматичного коригування чутливості під час переходу з темної ділянки на світлу й навпаки. Ви можете встановити порогове значення, вибравши обмеження ISO, і камера зробить усе інше: вам не знадобиться турбуватися про ці налаштування під час зйомки, і ви зможете приділити більше уваги тому, щоб закарбувати найкращий момент.

Вертикальна зйомка

Окрім отворів під кріплення для штатива знизу камери, на рукоятці є додатковий монтажний отвір, що спрощує тривалу зйомку у вертикальній орієнтації — як на штативі, так і на підвісі.

Підтримка вертикальної орієнтації розширює можливості зйомки контенту для мобільних пристроїв або цифрових табло. Просто виберіть у меню бажану орієнтацію або призначте спеціальну функціональну кнопку для ще швидшого доступу (метадані обертання підтримуються лише під час запису у форматі MP4).

вертикальна зйомка, EOS C70
Вертикальна зйомка, EOS C70
вертикальна зйомка, EOS C70

Підтримка вбудованого електронного стабілізатора зображення

EOS C70 — це перша кінокамера EOS, яка підтримує комбіновану систему стабілізації зображення разом з об’єктивами під байонет RF. Завдяки цьому камера та об’єктив працюють разом для забезпечення кращих результатів. Поєднання об’єктива RF з електронним стабілізатором зображення в камері EOS C70 дозволяє досягти оптимальної стабілізації. У порівнянні з традиційними об’єктивами EF з електронною стабілізацією зображення також покращено захист від вібрації.

Об’єктив RF

Коли безпосередньо до камери прикріплено об’єктив RF, він працює разом із камерою, допомагаючи забезпечити оптимальні результати.

Вбудована електронна стабілізація зображення з використанням об’єктива RF

Об’єктив EF

Коли на камеру встановлено об’єктив EF через адаптер EF-EOS R, об’єктив і камера виконують стабілізацію незалежно.

Незалежна стабілізація корпусу об’єктива

Підтримка анаморфних об’єктивів

EOS C70 підтримує анаморфні об’єктиви за рахунок зменшення стиснення зображення як на РК-екрані, так і на виході HDMI. Камера підтримує використання анаморфних об’єктивів з 1,3- та 2-кратним стисненням.

Можливість вертикальної зйомки, EOS C70

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАШИХ ФАХІВЦІВ

Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

  Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

 • СТАТТЯ

  Жінки в кіновиробництві: нові обличчя в старому бізнесі

  Провідні жінки-режисери розповідають, як досягли успіху в кінобізнесі, та пропонують поради іншім жінкам, які бажають піти їхнім шляхом.

 • СТАТТЯ

  Перша зйомка на Canon EOS C70

  Джоладе Олусанья (Jolade Olusanya) розповідає про те, як він використовував камеру Canon Cinema EOS із кріпленням RF для зйомки прекрасного фільму про поетесу Софію Такур (Sophia Thakur).

 • СТАТТЯ

  EOS C70: зустрічайте нову камеру Cinema EOS із кріпленням RF

  Нове кріплення, новий дизайн, нові можливості... Дізнайтеся, як компактна й потужна камера Canon Super 35mm може розширити ваші творчі можливості.