CANON EOS C70

Професійний інтерфейс

Зберігайте контроль над процесом зйомки за допомогою настроюваних кнопок, професійних терміналів, а також модернізованих засобів управління звуком і записом.
EOS C70, покращений професійний інтерфейс

Покращений інтерфейс

EOS C70 успадковує багато професійних функцій, що є в існуючих камерах Cinema EOS, включно з 13 настроюваними користувачем кнопками, двома роз’ємами Mini XLR, окремими дисками керування звуком, а також входами/виходами Timecode. Порт USB-C підтримує можливість підключення сторонніх адаптерів Wi-Fi та Ethernet.

налаштування управління покращеним інтерфейсом

1. Вхід 1 (3-контактний роз’єм Mini XLR) / 2. Вхід 2 (3-контактний роз’єм Mini XLR) / 3. Роз’єм для мікрофона / 4. Роз’єм для навушників / 5. Роз’єм USB Type-C / 6. Роз’єм для пульта дистанційного керування / 7. Вихідний роз’єм HDMI (тип A) / 8. Роз’єм вводу/виводу Timecode (BNC)

Диски керування звуком

Зі зворотнього боку розташовані два диски керування звуком для незалежного налаштування рівнів записування. Усього доступно чотири вхідні звукові канали: лінійний вхід, вбудований стереомікрофон і два мікрофонні входи XLR.

Диски керування звуком, EOS C70
зйомка з використанням інтерфейсу введення/виводу

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАШИХ ФАХІВЦІВ

Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Схожі статті

  • СТАТТЯ

    Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

    Мартін Бліссіг (Martin Bissig) та Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають заощаджувати час і розширюють творчі можливості.

  • СТАТТЯ

    Жінки в кіновиробництві: нові обличчя в старому бізнесі

    Провідні жінки-режисери розповідають, як досягли успіху в кінобізнесі, та пропонують поради іншім жінкам, які бажають піти їхнім шляхом.