МІКРОПРОГРАМА PTZ-КАМЕР

Оновлення мікропрограми PTZ-камер і додаткові програми Canon

Компанія Canon постійно шукає нові інтуїтивно зрозумілі способи покращення функціональності існуючих PTZ-камер. У цій статті ви знайдете інформацію про найактуальніші мікропрограми та програми, які можна встановити на PTZ-камери Canon. Функція автоматичного відстеження чи протокол SRT або FreeD — Canon пропонує широкий спектр безкоштовних оновлень, що змінять ваш підхід до зйомки.

Виберіть PTZ-камери, щоб переглянути доступні для завантаження мікропрограми. Докладну інформацію про оновлення мікропрограми та додаткові програми можна знайти нижче. Щоб отримати додаткові програми, зверніться до місцевого дилера Canon.

Квітень 2023 р: програма автоматичного відстеження Auto Tracking (RA-AT001)

Розкрийте потенціал функцій автоматичного відстеження обличчя/голови людини, яка розмовляє, навіть коли вона рухається по сцені. Використовуйте можливості PTZ-камери для зйомки у форматі 4K з легкою автоматизацією, щоб додати новий вимір своїй зйомці. Програма автоматичного відстеження Auto Tracking — це вбудована програма, яка передбачає простоту використання без потреби в потужних комп’ютерах.

Плавне й точне відстеження
Удосконалений привідний механізм Canon дозволяє PTZ-камері відстежувати людей, що рухаються з різною швидкістю — від повільної до швидкої.

Пріоритетна область відображення
Стежить за об’єктом зйомки, а кут огляду при цьому завжди охоплює дошки, слайди та дисплеї.

Область припинення панорамування/нахилу
Запобігає небажаному керуванню панорамуванням і нахилом із фіксуванням незначних похитувань об’єкта зйомки.

Гнучка композиція
Коригуйте композицію об’єкта стеження, наприклад розмір об’єкта, щоб налаштувати ідеальний кут зйомки.

Область із фіксованим кутом огляду
Виберіть область, у якій потрібно припинити відстеження, коли там буде знаходитись об’єкт, для підтримки певного кута зйомки.

Повернення в початкове положення
Переміщує кут огляду в попередньо визначене початкове положення в разі втрати об’єкта стеження, щоб зона контролю завжди знаходилася в кадрі.

Чутливість відстеження динамічних рухів
Точне налаштування 10 рівнів чутливості для зйомки повільних чи швидких рухів: що вище число, то гнучкішою є функція відстеження PTZ-камери, що дозволяє знімати навіть динамічні рухи.

Інтелектуальна функція виявлення людини
Автоматично фіксується на тілі людини в заданій області як на об’єкті стеження для його швидкої ідентифікації, у той час як для точнішого виявлення можна ініціалізувати ручний вибір цілі.

Автоматичний вибір зони виключення
Створюйте зони виключення, щоб унеможливити стеження за небажаними людьми, що дозволяє сфокусуватися на потрібному об’єкті стеження.

Програма автоматичного відстеження Auto Tracking доступна на камері CR-N700 з квітня 2023 р. та з’явиться на камерах CR-N500 та CR-N300 у третьому кварталі 2023 р.

Зверніться до місцевого дилера Canon або місцевого офісу Canon, щоб отримати інформацію щодо придбання програми автоматичного відстеження Auto Tracking.

Програмне забезпечення для автоматичного відстеження Auto Tracking
налаштування камери

Квітень 2023 р.: програма циклізації рухів камери Auto Loop (RA-A001)

Запрограмуйте повторювані рухи панорамування, нахилу та масштабування камери, щоб послідовно й точно відстежувати повторювані дії в реальному часі без участі оператора. Програма циклізації рухів камери Auto Loop — це вбудована програма, яка передбачає простоту використання без потреби в потужних комп’ютерах.

Гнучкість програмування рухів
Можливість запуску циклізації уперед і назад, що виключає потребу в залученні оператора.

Плавне й точне управління
Використовуючи можливості вдосконаленого привідного механізму Canon, функція автоматичної циклізації рухів камери забезпечує точне автоматизоване керування переміщеннями PTZ-камери.

Адаптивні положення і напрямки
Установіть п’ять окремих запрограмованих циклів, кожен із яких може мати максимум чотири положення, що робить це рішення ідеальним для використання як онлайн, так і офлайн.

Два інтуїтивно зрозумілі режими циклізації
Режими безперервної і зворотної циклізації забезпечують повну гнучкість переміщення камери. Безперервний цикл дозволяє камері рухатися з положення A-B-C безперервно, у той час як зворотний цикл дозволяє камері переміщатись із положення A-B-C в положення B-A-B і C-B-A.

Легке налаштування інтерфейсу користувача
П’ять напрямків автоматичного руху можна зареєструвати й легко створити/налаштувати за допомогою інтерфейсу користувача з попереднім переглядом відео.

Програма циклізації рухів камери Auto Loop доступна на камері CR-N700 із квітня 2023 р. та з’явиться на камерах CR-N500 і CR-X300 у третьому кварталі 2023 р.

Зверніться до місцевого дилера Canon або місцевого офісу Canon, щоб отримати інформацію щодо придбання програми циклізації рухів камери Auto Loop.

Кадри роботи функції циклізації рухів камери Auto Loop
Інтерфейс програмного забезпечення циклізації рухів камери Auto Loop

Квітень 2023 р: протоколи SRT та FreeD

У лінійці PTZ-камер Canon було впроваджено два нові протоколи, що дозволяє легко й зручно інтегрувати їх у робочі процеси, які значною мірою представляють собою трансляції та віртуальну (доповнену) реальність. Прошивка доступна для завантаження для камер CR-N300 і CR-N500 PTZ, а для CR-X300 буде доступна пізніше у 2023 році.

Протокол SRT
Протокол SRT (Secure Reliable Transport) — це протокол передачі відеофайлів, який завоював високу репутацію на ринку дистанційно керованої зйомки й здатний забезпечити високоякісну, швидку та безпечну передачу відеофайлів навіть у непередбачуваних мережевих умовах. Цей протокол широко використовується в індустрії мовлення та наразі застосовується до PTZ-камер Canon CR-N300, CR-N500 та CR-X300.

Протокол FreeD
Протокол FreeD широко використовується у віртуальних студіях та для розробки віртуальної (доповненої) реальності. Тепер завдяки цьому протоколу камери Canon CR-N500, CR-N300 та CR-X300 можна легко інтегрувати у віртуальні програми, як-от програми новин, прогнозу погоди, спортивні програми та програми для трансляції подій у реальному часі. Він дозволяє їм безпосередньо передавати в режимі реального часу дані про панорамування, нахил, масштабування, фокусування та керування діафрагмою, а також розміщення PTZ-камери у віртуальній платформі, як-от Unreal Engine.

Квітень 2022 р.: драйвер веб-камери для PTZ-камер

Enhanced connectivity and quality via LAN on CR-N500, CR-N300, CR-X300

Після пандемії попит на камери з дистанційним керуванням для трансляції подій у прямому ефірі та проведення відеоконференцій в офісних і корпоративних середовищах різко виріс. Підприємства в багатьох секторах економіки скористалася новими можливостями, які пропонує PTZ-інфраструктура, включно з рішеннями для закладів вищої освіти, концертних залів, театрів та культових споруд.

Завдяки новому драйверу для веб-камери1 від Canon, доступному для ОС Windows, можна легко налаштовувати PTZ-камери для високоякісної потокової передачі, користуватися можливостями веб-камери з довшими кабелями для підключення через локальну мережу, функцією автоматичного виявлення камери та можливістю реєстрації кількох камер.

Вихід 4K 30p
Тепер користувачі можуть використовувати CR-N300, CR-N500 та CR-X300 для зйомки потокового відео у форматі до 4K 30p2 за допомогою підключення через локальну мережу та нового USB-драйвера, що забезпечує додаткову гнучкість у виборі розташування камери під час підключення до ПК.

Автоматичне виявлення камери
Нове програмне забезпечення виявляє сумісні PTZ-камери Canon в спільній із комп’ютером мережі. Це дозволяє користувачам легко налаштувати камери, щоб визначити, які камери зареєструвати в програмному забезпеченні.

Реєстрація кількох камер
У програмі можна зареєструвати до п’яти камер, тому, залежно від установки, можна легко обрати, яку з них підключити до ПК.

Кабель USB-C та локальна мережа

Якість зображення 4K 30P2 стала реальною завдяки виводу через локальну мережу. Можливості USB обмежені через максимальну довжину кабелю (зазвичай 3 м). З іншого боку, у разі підключення через локальну мережу використовується значно довший кабель, що робить його ідеальним для великих приміщень у професійному просторі доповненої реальності. Візьмемо, наприклад, університет: замість того, щоб підключати 3-метровий USB-кабель від ноутбука до PTZ-камери, завдяки новому драйверу веб-камери Canon користувачі можуть установити її в кінці великої аудиторії без погіршення надійності та якості.

Рішення для будь-яких ситуацій

Дізнайтеся, як PTZ-рішення Canon можна використовувати в широкому спектрі застосувань за допомогою нашої чудової технології обробки зображень.

 • Радіомовні студії і телестудії

 • Живі та музичні виступи

 • Корпоративні заходи та презентації

 • Заклади вищої освіти

 • Релігійні установи та організації

 • Позастудійне мовлення і трансляція спортивних подій

 • Пов’язана продукція

  Коли спостереження вирішує все, скористайтеся мережевими камерами Canon, які задовольнять будь-які потреби. Компактні, але потужні, вони забезпечують приголомшливу якість зображення навіть за слабкого освітлення, коли загрози безпеці підвищуються.

  • PTZ-камери

   CR-N700

   Виняткова професійна PTZ-камера, що знімає у форматі 4K 60 кадр/c з підключенням через інтерфейс 12G-SDI і найкращим у своєму класі автоматичним фокусуванням з інтелектуальною функцією автоматичного відстеження Auto Tracking.
   Докладніше CR-N700
  • PTZ-камери

   CR-N500

   Завдяки 15-кратному оптичному збільшенню, можливостям зйомки у форматі 4K UHD, технології автофокусування Dual Pixel з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking камера CR-N500 забезпечує точне управління і плавну потокову IP-передачу для отримання неперевершених результатів.
   Докладніше CR-N500
  • PTZ-камери

   CR-N300

   З підтримкою формату 4K UHD, 20-кратним оптичним збільшенням, системою гібридного автофокусування з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking, численними протоколами для потокової IP-передачі даних і керування нею ви можете здивувати свою аудиторію чимось новим.
   Докладніше CR-N300
  • PTZ-камери

   CR-X300

   Компактна PTZ-камера з класом захисту IP65, яка підтримує знімання у форматі 4K, 20-кратне оптичне збільшення та потокову IP-передачу даних та керування нею, завдяки чому вона підходить для широкого спектра застосувань.
   Докладніше CR-X300
  1. Застосовується лише до CR-N300, CR-N500 та CR-X300.
  2. Роздільна здатність на виході залежить від того, яка програма використовується