PTZ-РІШЕННЯ

Більше спілкування, більше трансляцій: нові можливості 4K для PTZ-камер Canon

Компанія Canon успішно виробляє камери з можливістю віддаленого панорамування, нахилу та масштабування (PTZ) і, щоб зміцнити свою репутацію лідера ринку, випустила новий драйвер для веб-камери, який стане доступним для завантаження найближчим часом і який надає PTZ-камерам додаткові функції та можливості підключення. На додаток до нового програмного забезпечення, до лінійки PTZ-камер було впроваджено два нових протоколи — протокол SRT та протокол FreeD — для безперешкодної інтеграції в процеси трансляції та віртуальної/доповненої реальності.

Більше спілкування, більше трансляцій: нові можливості 4K для PTZ-камер Canon

Enhanced connectivity and quality via LAN on CR-N500, CR-N300, CR-X300

Ринок, що швидко зростає

Після пандемії попит на камери з дистанційним керуванням для трансляції подій у прямому ефірі та проведення відеоконференцій в офісних і корпоративних середовищах різко виріс. Підприємства в багатьох секторах економіки скористалася новими можливостями, які пропонує PTZ-інфраструктура, включно з рішеннями для закладів вищої освіти, концертних залів, театрів та культових споруд.

Завдяки новому драйверу для веб-камери1 від Canon, доступному для ОС Windows, можна легко налаштовувати PTZ-камери для високоякісної потокової передачі, користуватися можливостями веб-камери з довшими кабелями для підключення через локальну мережу, функцією автоматичного виявлення камери та можливістю реєстрації кількох камер.

Вихід 4K 30p
Тепер користувачі можуть використовувати CR-N300, CR-N500 та CR-X300 для зйомки потокового відео у форматі до 4K 30p2 за допомогою підключення через локальну мережу та нового USB-драйвера, що забезпечує додаткову гнучкість у виборі розташування камери під час підключення до ПК.

Автоматичне виявлення камери
Нове програмне забезпечення виявляє сумісні PTZ-камери Canon в спільній із комп’ютером мережі. Це дозволяє користувачам легко налаштувати камери, щоб визначити, які камери зареєструвати в програмному забезпеченні.

Реєстрація кількох камер
У програмі можна зареєструвати до п’яти камер, тому, залежно від установки, можна легко обрати, яку з них підключити до ПК.

Кабель USB-C та локальна мережа

Якість зображення 4K 30P2 стала реальною завдяки виводу через локальну мережу. Можливості USB обмежені через максимальну довжину кабелю (зазвичай 3 м). З іншого боку, у разі підключення через локальну мережу використовується значно довший кабель, що робить його ідеальним для великих приміщень у професійному просторі доповненої реальності. Візьмемо, наприклад, університет: замість того, щоб підключати 3-метровий USB-кабель від ноутбука до PTZ-камери, завдяки новому драйверу веб-камери Canon користувачі можуть установити її в кінці великої аудиторії без погіршення надійності та якості.

Представляємо два нові протоколи: SRT та FreeD

У лінійці PTZ-камер Canon було впроваджено два нові протоколи, що дозволяє легко й зручно інтегрувати їх у робочі процеси, які значною мірою представляють собою трансляції та віртуальну (доповнену) реальність. Мікропрограма буде доступна для завантаження згодом у 2022 р. та буде застосовуватися до PTZ-камер CR-N300 та CR-N500.

Протокол SRT
Протокол SRT (Secure Reliable Transport) — це протокол передачі відеофайлів, який завоював високу репутацію на ринку дистанційно керованої зйомки й здатний забезпечити високоякісну, швидку та безпечну передачу відеофайлів навіть у непередбачуваних мережевих умовах. Цей протокол широко використовується в індустрії мовлення та наразі застосовується до PTZ-камер Canon CR-N300 і CR-N500.

Протокол FreeD
Протокол FreeD широко використовується у віртуальних студіях та для розробки віртуальної (доповненої) реальності. Тепер завдяки цьому протоколу камери Canon CR-N500 та CR-N300 можна легко інтегрувати у віртуальні програми, як-от програми новин, прогнозу погоди, спортивні програми та програми для трансляції подій у реальному часі. Він дозволяє їм безпосередньо передавати в режимі реального часу дані про панорамування, нахил, масштабування, фокусування та керування діафрагмою, а також розміщення PTZ-камери у віртуальній платформі, як-от Unreal Engine.

ОНОВЛЕННЯ ПЗ ДЛЯ НОВИХ ПРОГРАМ AUTO TRACKING І AUTO LOOP

Canon CR-N700 тепер підтримує дві програми для автоматичного відстеження та автоматичної циклізації рухів камери. Для того, щоб отримати доступ до цих функцій, слід оновити ПЗ. Ці дві програми будуть доступні у вашому центрі дистрибуції за додаткову плату пізніше у 2023 році.

 • Автоматичне стеження

  Програма Auto Tracking RA-AT001. Розкрийте потенціал функцій відстеження людини, навіть коли вона рухається по сцені. Оптимізуйте ефективність проведення лекцій, корпоративних заходів, процесій у молитовних будинках, живих виступах і трансляцій.

 • Auto Looping

  Програма Auto Loop RA-AL001. Запрограмуйте повторювані рухи панорамування, нахилу та масштабування камери, щоб послідовно й точно відстежувати повторювані дії в реальному часі. Знімайте креативно події та музичні виступи.

Рішення для будь-яких ситуацій

Дізнайтеся, як PTZ-рішення Canon можна використовувати в широкому спектрі застосувань за допомогою нашої чудової технології обробки зображень.

 • Радіомовні студії і телестудії

  Радіомовні студії і телестудії

 • Живі та музичні виступи

  Живі та музичні виступи

 • Корпоративні заходи та презентації

  Корпоративні заходи та презентації

 • Заклади вищої освіти

  Заклади вищої освіти

 • Релігійні установи та організації, церква

  Релігійні установи та організації

 • Позастудійне мовлення і трансляція спортивних подій

  Позастудійне мовлення і трансляція спортивних подій

 • Пов’язана продукція

  Коли спостереження вирішує все, скористайтеся мережевими камерами Canon, які задовольнять будь-які потреби. Компактні, але потужні, вони забезпечують приголомшливу якість зображення навіть за слабкого освітлення, коли загрози безпеці підвищуються.

  • PTZ-камери

   CR-N500

   Завдяки 15-кратному оптичному збільшенню, можливостям зйомки у форматі 4K UHD та технології автофокусування Dual Pixel камера CR-N500 забезпечує точне управління і плавну потокову IP-передачу для отримання неперевершених результатів.
  • PTZ-камери

   CR-N300

   З підтримкою формату 4K UHD, 20-кратним оптичним збільшенням, системою гібридного автофокусування, численними протоколами для потокової IP-передачі даних і керування нею ви можете здивувати свою аудиторію чимось новим.
  • PTZ-камери

   CR-X300

   Компактна PTZ-камера з класом захисту IP65, яка підтримує знімання у форматі 4K, 20-кратне оптичне збільшення та потокову IP-передачу даних та керування нею, завдяки чому вона підходить для широкого спектра застосувань.
  1. Застосовується лише до CR-N300, CR-N500 та CR-X300.
  2. Роздільна здатність на виході залежить від того, яка програма використовується