Програмний контролер PTZ-камер

Програма для дистанційного керування камерами Canon

Доповніть свою PTZ-інфраструктуру із цим безкоштовним програмним забезпеченням Canon, яке дозволяє керувати до 20 камерами PTZ від Canon, дані дев’яти з яких можна переглядати в інтерфейсі в режимі попереднього перегляду в будь-який момент.

 • Дистанційне керування з ПК

  Керуйте до 20 камерами PTZ від Canon, дані дев’яти з яких одночасно відображаються в інтерфейсі в режимі попереднього перегляду. Усе, що вам потрібно, це ноутбук з ОС Windows 10, і ви готові до роботи.

 • Автоматична реєстрація камери

  Функція автоматичної реєстрації камери Canon знаходить усі підключені камери Canon в одній IP-мережі, що спрощує та прискорює процес налаштування.

 • Миттєві моніторинг і перегляд налаштувань

  Екранний дисплей дозволяє в режимі реального часу налаштовувати параметри зображення, такі як діафрагма, посилення, баланс білого та багато іншого, і бачити зміни в реальному часі.

 • Повний контроль над заданими положеннями

  Керуйте до 100 попередньо визначеними кутами для кожної камери та легко перемикайтеся між положеннями. Використовуйте функцію відстеження для запису до десяти різних рухів (панорамування, нахил, масштабування), які можна відтворити одним натисканням кнопки.

 • Точне налаштування і контроль

  Програма дозволяє точно налаштувати параметри зображення вибраної камери, такі як діафрагма, баланс білого, посилення та багато іншого, а також налаштувати швидкість руху, нахилу й масштабування.

 • Налаштовуване керування з клавіатури

  Використовуйте клавіатуру для керування камерами та настройками, а також призначайте клавіші для регулювання панорамування, нахилу й масштабування. Налаштування для регулювання діафрагми або посилення можуть бути призначені заздалегідь, що дає користувачу повний контроль над налаштуванням камери PTZ.

 • Керування з планшета через Wi-Fi

  Програма також сумісна з планшетами з ОС Windows 10. Просто підключіться до мережі Wi-Fi, до якої підключені камери, щоб мати повний контроль над процесом зйомки під час переміщення.

Технічні характеристики

 • Дистанційне керування з ПК

  Контроль над 20 камерами PTZ з можливістю попереднього перегляду даних дев’яти камер

 • Миттєві моніторинг і перегляд налаштувань

  Екранний дисплей дозволяє контролювати зображення з камери, а також налаштовувати їхні параметри

 • Повний контроль над заданими положеннями

  Управління до 100 попередньо визначеними кутами для кожної камери

 • Налаштовані кнопки

  Використовуйте клавіатуру для управління камерами, налаштування і призначення кнопок

 • Керування з планшета

  Сумісність із планшетами під управлінням Windows 10

Отримайте безкоштовне програмне забезпечення

Виберіть свій виріб нижче, щоб завантажити програму для дистанційного керування камерами Remote Camera Control Application, розроблену спеціально для цієї лінійки PTZ-камер, що забезпечує повний контроль над 20 камерами з можливістю попереднього перегляду даних дев’яти камер.

Ви хочете, щоб із вами зв’язався представник Canon?

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Пов’язана продукція

 • PTZ-камери

  CR-N500

  Завдяки 15-кратному оптичному збільшенню, можливостям зйомки у форматі 4K UHD, технології автофокусування Dual Pixel з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking камера CR-N500 забезпечує точне управління і плавну потокову IP-передачу для отримання неперевершених результатів.
  Докладніше CR-N500
 • PTZ-камери

  CR-N300

  З підтримкою формату 4K UHD, 20-кратним оптичним збільшенням, системою гібридного автофокусування з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking, численними протоколами для потокової IP-передачі даних і керування нею ви можете здивувати свою аудиторію чимось новим.
  Докладніше CR-N300
 • PTZ-камери

  CR-N100

  Зручна камера 4K PTZ із вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним масштабуванням і і кількома IP-протоколами з функцією інтелектуального автоматичного стеження.
  Докладніше CR-N100
 • PTZ-камери

  CR-X300

  Компактна PTZ-камера з класом захисту IP65, яка підтримує знімання у форматі 4K, 20-кратне оптичне збільшення та потокову IP-передачу даних та керування нею, завдяки чому вона підходить для широкого спектра застосувань.
 • PTZ-камери

  CR-X500

  Завдяки надійному та водонепроникному корпусу, роздільній здатності 4K UHD, 15-кратному оптичному збільшенню, інтерфейсу 12G-SDI та технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF, CR-X500 є ідеальною PTZ-камерою для дистанційно керованої зйомки та спостереження.
 • Контролер PTZ-камер

  RC-IP1000

  Професійний контролер PTZ-камер із 7-дюймовим кольоровим сенсорним екраном, який забезпечує точне керування та моніторинг IP-відео для до 200 каналів
  Докладніше RC-IP1000
 1. Усі наведені дані отримано із застосуванням стандартних методик Canon для випробувань, окрім випадків, де це окремо зазначено.
  Характеристики може бути змінено без повідомлення.