PTZ-камери

Canon CR-X300

Робіть приголомшливі знімки у форматі 4K UHD навіть у погану погоду завдяки цій портативній PTZ-камері із захистом класу IP65, яка може похвалитися 20-кратним оптичним збільшенням, можливістю підключення 6G-SDI, а також підтримкою потокової IP-передачі даних та керування нею і додатковою функцією автоматичної циклізації рухів камери Auto Loop*.

 • Потужна візуалізація у форматах 4K та Full HD

  1/2,3-дюймовий 4K/UHD CMOS-сенсор із процесором обробки зображень DIGIC DV6 робить деталізовані кадри у форматі до 4K зі швидкістю 30 кадрів на секунду з якістю 4:2:2, 10 біт. Відео можна виводити у форматі Full HD покращеної якості, що виграє від зменшення дискретизації 4K.

 • Універсальна камера з 20-кратним оптичним збільшенням, що дозволяє знімати високоякісний контент

  Камера CR-X300 оснащена 20-кратним оптичним зумом із діапазоном фокусних відстаней 29,3–601 мм (еквівалент 35 мм) у форматі UHD, а також підтримує можливість 20-кратного цифрового збільшення. Для підвищення стабільності під час зйомки камера CR-X300 також обладнана 4-осьовою системою стабілізації зображення Canon.

 • Розширені параметри потокової передачі та виведення даних

  Камера CR-X300 характеризується відмінною гнучкістю використання, що досягається завдяки наявності виходів 6G SDI і HDMI, PoE++, а також мережевому підключенню, яке підтримує такі протоколи, як Canon XC, RTP/RTSP, RTMP/RTMPS SRT, FreeD та NDI|HX, а також стандартні протоколи зв’язку, протоколи потокової передачі та протоколи контролю.

 • Система гібридного АФ для точності фокусування

  У камері CR-N300 високоточне автофокусування з визначенням контрасту поєднується з високошвидкісним автофокусуванням із розпізнаванням фаз, що забезпечує точне фокусування на об’єкті навіть за умов слабкого освітлення.

 • Плавне й точне керування

  Камера CR-X300 здатна одночасно з високою точністю виконувати панорамування, нахил та масштабування із частотою 0,3 градуса/сек (навіть із попередньо встановленими налаштуваннями). Крім того, вона сумісна з контролером RC-IP100 від Canon, програмою для дистанційного керування камерою та деякими додатковими компонентами сторонніх виробників.

 • Для різних умов освітлення

  Камера CR-X300 оснащена внутрішнім нейтральним фільтром, який знижує кількість світла до 1/8, і передбачає можливість для зовнішнього кріплення нейтрального фільтра ступеня 1/32 — фільтр установлюється на передню поверхню блоку об’єктива, розширюючи діапазон нейтрального фільтр від 1/32 до 1/256.

 • Користувацькі налаштування зображення

  У CR-X300 є меню користувацьких налаштувань зображення, яке дозволяє точно налаштувати параметри зображення в широкому діапазоні сценаріїв зйомки з використанням інших камер, як-от Cinema EOS, для ефективності робочого процесу з налаштуванням кількох камер.

 • Міцний та надійний корпус

  Водо- та пилостійкість класу IP65 із додатковим захистом від солі для роботи за температури від –15 до +40 °C та вологості 90 %, повністю герметичний корпус також має вбудований склоочисник для отримання чіткого зображення.

 • Безперервна потокова передача відео 4K високої якості

  За допомогою безкоштовного1 драйвера для веб-камери2 ви можете насолоджуватися безперебійним потоковим відео у форматі до 4K 30p з максимум 5 вибраних PTZ-камер Canon3 через звичайне з’єднання Ethernet. Це програмне забезпечення для ОС Windows сумісне з більшістю платформ і програм для конференц-зв’язку, де потребується UVC, і слугує віртуальним USB-драйвером, який дозволяє легко інтегрувати потокове відео та ідеально підходить для проведення відеоконференцій та онлайн-лекцій.

  1. Може знадобитися ліцензія сторонніх виробників.
  2. Програмне забезпечення доступне в червні 2022 р.
  3. Застосовується лише до CR-N500, CR-N300 та CR-X300.

ОНОВЛЕННЯ ПЗ ДЛЯ НОВОЇ ПРОГРАМИ AUTO LOOP

Canon CR-X300 тепер підтримує нову програму для автоматичної циклізації рухів камери. Для того щоб отримати доступ до цих функцій, слід оновити мікропрограму. Цей застосунок доступний у вашому центрі дистрибуції за додаткову плату.

Технічні характеристики

 • 4K UHD

  1/2,3-дюймовий CMOS-сенсор для приголомшливої​якості

 • 20-кратне оптичне масштабування

  Еквівалент фокусної відстані для плівки 35 мм — 29,3–601 мм (тільки UHD), а також додаткове 20-кратне цифрове збільшення у FHD

 • Процесор обробки зображень DIGIC DV6

  Потужний процесор обробки зображення, який підтримує зйомку у форматі 4K зі швидкістю 30 кадрів на секунду з якістю 4:2:2, 10 біт

 • Підтримка широкого спектра носіїв

  RTMP, NDI|HX, RTP/RTSP, протокол Canon XC RTMPS і стандартний протокол зв’язку

 • Система гібридного АФ

  Для швидкого та точного фокусування навіть за слабкого освітлення

 • Клас IP65

  Герметизація для захисту від води та пилу

 • Функція циклізації рухів камери Auto Loop

  Запрограмуйте циклічні повороти, нахили та масштабування камери за допомогою додаткової платної програми

Функція інтелектуальної циклізації рухів камери Auto Loop*

Запрограмуйте повторювані рухи панорамування, нахилу та масштабування камери, щоб послідовно й точно відстежувати повторювані дії в реальному часі завдяки вдосконаленому приводному механізму Canon. Відчуйте гнучкість програмування рухів із можливістю ініціалізації циклізації уперед і назад, що виключає потребу в залученні оператора. Можна зареєструвати п’ять напрямків автоматичного руху, які легко створити або налаштувати завдяки простому інтерфейсу користувача.

* Потрібна платна ліцензія

Кадри роботи функції циклізації рухів камери Auto Loop

Швидке порівняння

Розмір сенсора

1-дюймовий CMOS-сенсор
CMOS-сенсор типу 1/2.3
1-дюймовий CMOS-сенсор
CMOS-сенсор типу 1/2.3

Оптичне збільшення

15-кратне оптичне збільшення
20-кратне оптичне збільшення
15-кратне оптичне збільшення (30-кратне додаткове збільшення)(1)*
20-кратне оптичне збільшення

Система фокусування

Автоматичне фокусування Dual Pixel CMOS
Гібридне автофокусування
Автоматичне фокусування Dual Pixel CMOS
Гібридне автофокусування

Максимальна роздільна здатність

4K UHD / 30 кадр/с
4K UHD / 30 кадр/с
4K UHD / 60 кадр/с
4K UHD / 30 кадр/с

На вулиці / у приміщенні

У приміщенні
У приміщенні
Для встановлення поза приміщенням (водо- та пилостійкість класу IP55)
Для встановлення поза приміщенням (водо- та пилостійкість класу IP65)

Усі наведені дані отримано із застосуванням стандартних методик Canon для випробувань, окрім випадків, де це окремо зазначено. Характеристики може бути змінено без повідомлення.

 1. * Удосконалене 30-кратне збільшення у FHD
CR-X300

Комплектація

 • Головний блок CR-X300

 • Кабель живлення

 • Кришка з’єднувача

 • Аркуш із важливою інформацією

 • Буклет з нормативними вимогами

Пов’язана продукція

 • PTZ-камери

  CR-X500

  Завдяки надійному та водонепроникному корпусу, роздільній здатності 4K UHD, 15-кратному оптичному збільшенню, інтерфейсу 12G-SDI та технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF, CR-X500 є ідеальною PTZ-камерою для дистанційно керованої зйомки та спостереження.
  Докладніше CR-X500
 • PTZ-камери

  CR-N500

  Завдяки 15-кратному оптичному збільшенню, можливостям зйомки у форматі 4K UHD, технології автофокусування Dual Pixel з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking камера CR-N500 забезпечує точне управління і плавну потокову IP-передачу для отримання неперевершених результатів.
  Докладніше CR-N500
 • PTZ-камери

  CR-N300

  З підтримкою формату 4K UHD, 20-кратним оптичним збільшенням, системою гібридного автофокусування з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking, численними протоколами для потокової IP-передачі даних і керування нею ви можете здивувати свою аудиторію чимось новим.
  Докладніше CR-N300
 • PTZ-камери

  CR-N100

  Високоякісна PTZ-камера для зйомки у форматі 4K із вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним масштабуванням і кількома IP-протоколами з функцією інтелектуального автоматичного стеження.
  Докладніше CR-N100
 • Контролер PTZ-камер

  RC-IP100

  Високоякісний контролер із багатофункціональним джойстиком і інтуїтивно зрозумілим сенсорним екраном для зручного управління до 100 підключеними камерами.
  Докладніше RC-IP100
 • Програмний контролер PTZ-камер

  Програма для дистанційного керування камерами Canon

  Безкоштовно завантажте програмне забезпечення Canon для управління і настройки до 20 камер PTZ із ПК або планшета.