Сталий розвиток у нашій ДНК

 • Ми виступаємо за необхідність і дотримання ефективних норм, що регулюють безпеку продукції, захист довкілля та роботу з хімічними речовинами.

 • Ми управляємо питаннями, пов’язаними із захистом прав людини та сучасним рабством у наших ланцюжках поставок.

 • Ми заохочуємо та активно збільшуємо розмаїття наших робочих ресурсів, щоб забезпечити залучення і утримання талановитих фахівців.
Canon Camera

Сталий розвиток у нашій ДНК

Responsible business

Відповідальний підхід до бізнесу

Для забезпечення послідовної добросовісної практики в таких областях, як права людини, трудові відносини та навколишнє середовище, ми щорічно звітуємо про результати своєї ресурсоефективної роботи перед Глобальним договором ООН — найбільшою у світі добровільною соціально-відповідальною ініціативою в галузі сталого розвитку — і Альянсом відповідального бізнесу — провідною галузевою коаліцією, що займається питаннями корпоративної соціальної відповідальності в глобальних ланцюжках поставок.

Частина Canon Global Family

Ми підтримуємо глобальний підхід Canon до сталого розвитку. Наші колективні заходи щодо вирішення соціальних проблем будуються навколо: реагування як свідомого громадянина; захисту й збереження навколишнього середовища; створення нових цінностей і вирішення соціальних проблем.

Canon Camera
Managed Print Services

Найкращі показники ресурсоефективної роботи

Наші показники сталого розвитку дозволяють нам зберігати найвище місце в рейтингу EcoVadis Gold четвертий рік поспіль. Ми також отримали оцінку «А» від CDP за керування нашим впливом на довкілля.

Дотримання нормативних вимог і політика

В основі нашої стратегії сталого розвитку лежать фундаментальні принципи, що охоплюють всі аспекти дотримання відповідних нормативних вимог і сертифікації. Ми також розробили політики, які забезпечують постійне вдосконалення нашої системи керування нашим впливом на суспільство та довкілля:

Дивитися далі

 • Empowering young People

  Надання можливостей молоді

  Ми розширюємо можливості нового покоління оповідачів.

 • Sustainability

  Зменшення впливу на навколишнє середовище

  Дізнайтеся, як ми зменшуємо шкідливий вплив на довкілля.

 • Environmentally friendly products

  Друк

  Дізнайтеся про переваги нашої технології струминного друку для довкілля.

 • Подивіться фільм про наше бачення цієї ситуації

  У нашому уявленні майбутнє є екологічно безпечним

 • КОНТАКТНІ ДАНІ

  Зв’язатися

  Поділіться своїми думками та поставте питання нашій команді зі сталого розвитку