Hero Image
Blank-Rect Image

Canon DP-V3120

31-дюймовий контрольний HDR-монітор 4K.

Specification Intro

Неймовірні можливості для роботи з HDR

Canon DP-V3120 — це 31-дюймовий професійний контрольний дисплей 4K HDR, який має одне з найвищих у галузі значень яскравості у 2000 кд/м2 на всьому екрані й коефіцієнт контрастності 2 000 000:1, забезпечуючи неймовірну точність і стабільно високу якість зображення, а також підтримуючи численні допоміжні функції моніторингу HDR. DP-V3120 ідеально підходить для професійної роботи з форматом HDR.

Усі технічні характеристики

Яскравість 2000 кд/м2 на всьому екрані, коефіцієнт контрастності 2 000 000:1

Дисплей Canon DP-V3120 забезпечує неймовірні 2000 кд/м2 яскравості на всьому екрані, спрощуючи створення якісного контенту в широкому динамічному діапазоні. Завдяки розробленій спеціалістами Canon інноваційній системі підсвічування, точному алгоритму керування світлодіодами й розширеним функціям оброблення зображень модель DP-V3120 здатна забезпечити мінімальний рівень чорного у 0,001 кд/м2 і неперевершений коефіцієнт контрастності у 2 000 000:1, що гарантує точне відтворення всіх тіней і яскравіше підсвічення відповідних ділянок зображення.

Full-screen brightness

Точна якість зображення й гнучкість для будь-яких умов робочого процесу

Точне відтворення зображення дуже важливе для належного моніторингу сигналу HDR. Модель DP-V3120 точно відтворює весь діапазон відтінків сірого з показниками світності від низьких до високих, а також основні кольори (червоний, зелений і синій), що гарантує належний рівень світності. Такий ступінь точності забезпечує впевнене керування удосконаленням показників HDR.

Окрім підтримки традиційної гами 2.2, 2.4, 2.6 та ITU BT.1886, а також функцій електро-оптичного перенесення HDR (Electro-Optical Transfer Functions, EOTF) SMPTE ST.2084 та ITU-R BT.2100 (HLG), DP-V3120 також працює з широкими кольоровими просторами BT.2020 і DCI-P3 з точним і стабільним відтворенням кольорів, що забезпечує відповідність вимогам робочих процесів для форматів SDR та HDR.

Accurate image quality

Численні функції моніторингу HDR

Модель Canon DP-V3120 підтримує одні з найкращих в галузі численні функції моніторингу HDR, які дозволяють користувачам візуалізувати параметри сигналу HDR, такі як контрольний білий HDR, рівні сигналу, а також яскравість зображення, щоб максимально точно оптимізувати їх.

Надійна й тиха робота

Інноваційна система підсвічування Canon з дуже ефективними світлодіодами й найновішим механізмом охолодження дозволяє підтримувати дуже стабільний рівень світності навіть за яскравості 2000 кд/м2. Цей новий механізм охолодження забезпечує низький рівень шуму в поєднанні з високою яскравістю, що ідеально підходить, наприклад, для корекції кольорів.

Крім того, інноваційна система підсвічування Canon використовує повноекранну сенсорну матрицю для відстеження показників підсвічування, а також коригує точність кольорів під час роботи за допомогою інтелектуальної технології автокорекції.

Reliable and quiet operation

Удосконалений інтерфейс і висока керованість

Дисплей DP-V3120 обладнаний інтерфейсом 12G-SDI, який сьогодні використовується для роботи з форматом 4K і дозволяє передавати сигнал 4K через один кабель SDI. Завдяки чотирьом інтерфейсним виходам 12G-SDI дисплей здатний працювати з кількома сигналами 4K одночасно в режимі розділення екрана на 4 частини, єдиного 4К- або навіть 8K-зображення (яке відтворюється з якістю 4K).

DP-V3120 підтримує ідентифікатори корисних даних для визначення характеристик передавання сигналу, а функція автоматичного налаштування дозволяє автоматично перемикатися між різними значеннями параметра [Режим зображення]. Крім того, завдяки функціям моніторингу сигналу дисплей DP-V3120 може ідентифікувати різні помилки, як-от відсутність чи невірна послідовність сигналів 2SI і помилки CRC.

Advanced interface and operability

Пульт дистанційного керування

Дисплеєм DP-V3120 можна керувати дистанційно через LAN-з’єднання з комп’ютера або планшета, які забезпечують доступ до меню і дозволяють переглядати різну інформацію про дисплей.

Технічні характеристики

4K

4K

Роздільна здатність 4096 x 2160

UHD

4K UHD

Роздільна здатність 3840 x 2160

DCI

DCI

Роздільна здатність 2048 x 1080

Supporting HDR standards

Підтримка стандартів HDR

ITU-R BT.2100 й SMPTE ST 2084

12G-SDI

12G-SDI

Підтримка чотирьох інтерфейсів 12G-SDI

Усі технічні характеристики

Specification-Icons - Header Image

Подібна продукція