Творчі рішення для робочого простору від Canon

Виберіть обладнання, програмне забезпечення та послуги, які допоможуть вашій компанії виділятися поміж інших завдяки привабливим друкованим маркетинговим матеріалам і винятковим можливостям ділової комунікації в офісі, забезпечуючи повний контроль над кожним завданням.
Зробити інформаційний запит

Творчі рішення для робочого простору від Canon

Виберіть обладнання, програмне забезпечення та послуги, які допоможуть вашій компанії виділятися поміж інших завдяки привабливим друкованим маркетинговим матеріалам і винятковим можливостям ділової комунікації в офісі, забезпечуючи повний контроль над кожним завданням.
Canon Camera

Креативні маркетингові матеріали на замовлення

Створюйте друковані матеріали на замовлення для креативних рекламних кампаній прямо в офісі, скорочуючи витрати та час друку, а також забезпечуючи гнучкість у персоналізації документів на замовлення.

Ділові комунікації

Підвищуйте продуктивність і впроваджуйте цифрову трансформацію за допомогою автоматизації робочих процесів, покращуючи при цьому якість обслуговування клієнтів і знижуючи витрати за допомогою низки безпечних і екологічних рішень. Легко створюйте та розповсюджуйте внутрішні ділові документи — від презентацій до контрактів.

Canon Camera

Переваги творчих рішень для робочого простору

Комплексні творчі рішення для робочого простору від Canon допоможуть вам у такому:

Підвищений рівень залученості клієнтів

Створюйте маркетингові матеріали професійної якості, які привертають увагу, підвищують залученість клієнтів, провокують реакцію та розвивають лояльність замовників.

Підвищена продуктивність

Скоротіть терміни виробництва кампаній і легко керуйте чергою друку, використовуючи можливості простої персоналізації та редагування в останню хвилину, а також автоматизовані процеси для виконання повторюваних завдань.

Спільна робота

Діліться інтуїтивно зрозумілими рішеннями, які не потребують спеціальних знань, зі своєю командою та користуйтеся перевагами простого підключення до хмарних сервісів, що дозволяє легко працювати разом з будь-якого місця. Розширюйте власні творчі можливості за допомогою широкого спектра інструментів, які допоможуть вам на шляху до цифрової трансформації.

a group of people working together

Збільшуйте раціоналізацію використання природно-ресурсного потенціалу

Використовуйте енергоефективні пристрої з аналітичними даними, які дають змогу оптимізувати середовище друку. Попередній перегляд і редагування кожного завдання дозволяють уникнути зайвих відходів та зменшити вплив на довкілля завдяки відсутності потреби звертатися до зовнішніх постачальників послуг друку (аутсорсинг).

Підвищення економічної ефективності

Підвищення економічної ефективності за рахунок повної інформації про використання, що дозволяє скоротити експлуатаційні витрати без шкоди для якості друку.

Надійніший захист

Безпека даних і дотримання нормативних вимог за допомогою функцій та послуг комплексного захисту.

зображення фахівців, що разом дивляться на ноутбук

Потрібна допомога?

Дізнайтеся більше про переваги творчих рішень для робочого простору для вашої компанії

Office professionals in the office enjoying benefits of Universal Output Queue

Подібна продукція

Ознайомтеся з нашими інноваційними апаратними та програмними рішеннями, які допоможуть вам підвищити продуктивність, ефективність і безпеку.

 • Серія imagePRESS C270

  Забезпечте високу швидкість друку й сканування на папері різних форматів за допомогою надійного та екологічного кольорового багатофункціонального пристрою формату A3.

 • Серія imageRUNNER ADVANCE DX 8900

  Підвищте безпеку свого бізнесового середовища за допомогою інтелектуального та екологічного монохромного багатофункціонального пристрою формату A3.

 • uniFLOW Online

  Передове рішення для друку та сканування, яке допомагає організаціям контролювати доступ до документів, автентифікувати користувачів і дбати про безпеку завдань друку як у хмарі, так і у реальному світі.

 • Рішення Fiery

  Fiery пропонує зручні у використанні рішення професійного рівня для друку на робочому місці, що забезпечують виняткову якість друку й простоту використання, що дозволяє досягти чудової інтеграції для всіх потреб корпоративного друку, забезпечуючи високу якість і стабільність результатів.

 • PosterArtist

  PosterArtist — це інтуїтивно зрозумілий творчий веб-додаток із тисячами дизайнерських шаблонів і стокових зображень, що дозволяє створювати привабливі друковані матеріали.

 • Висновок

  Програмне забезпечення для керування документообігом, що забезпечує управління контентом та ефективну організацію робочих процесів. Створіть центральну базу даних на власному сервері для збору документів та інформації для вашої організації.

 • ObjectifLune

  Рішення для друку професійного рівня для початку цифрової трансформації за допомогою програмного забезпечення, що дозволяє створювати й розповсюджувати найважливіші документи, а також автоматизувати процеси ділової комунікації.

 • Ознайомтеся з послугами із цифрової трансформації

  Впроваджуйте цифрову трансформацію незалежно від того, де ви працюєте.
  Ознайомтеся з пов’язаними послугами
  An AI image representing digital transformation

  Дізнайтеся більше

 • Управління інформаційною безпекою в гібридному робочому просторі

  Отримуйте важливі поради й рекомендації щодо безпечного керування даними від Canon, звідки б не працювали ваші робітники.

 • П’ять порад для покращення бізнес-операцій

  Упорядкуйте свою стратегію за допомогою цього списку важливих справ — від перепланування щоденних робочих процесів до переходу на хмарні технології.

 • Дізнайтеся більше та зв’яжіться з нашими експертами