EOS 5DS

Революційна роздільна здатність

Скористайтеся перевагами поєднання 50,6-мегапіксельної роздільної здатності зі швидкою та інтуїтивно зрозумілою обробкою в цифрових дзеркальних фотокамерах, і знімайте витончені деталі в будь-яку мить. З EOS 5DS ви зможете побачити світ у новому світлі.

Зафіксуйте більше деталей та оцініть нові рівні якості зображення

Зйомка найменших деталей

З 50,6-мегапіксельним повнокадровим CMOS-сенсором можна знімати найменші деталі. З надвисокою роздільною здатністю навіть після обрізання ви все одно отримаєте зображення приголомшливої якості. Навіть у вбудованих режимах зйомки з 1,3- й 1,6-кратним обрізанням зображення можна отримати відповідно 30,5- і 19,6-мегапіксельні файли.

0%

  Використання повзунка для збільшення

  Друк високоякісних зображень

  Друк високоякісних зображень у форматі A0 і більше

  Роздруковуйте зображення з надвисокою роздільною здатністю у великому форматі — A0 і більше — з низьким рівнем шуму, природними відтінками шкіри та дивовижно точним відтворенням кольорів завдяки високоефективним подвійним процесорам DIGIC 6.

  Mirror_vib

  Зменшене тремтіння дзеркала для максимальної чіткості

  В EOS 5DS використовується система керування тремтінням дзеркал Canon, яка зменшує тремтіння, викликане внутрішніми рухами в камері, що може зіпсувати чіткість зображення та зменшити роздільну здатність. Для більш контрольованого піднімання та опускання дзеркала використовується кулачковий механізм, що дає змогу уникнути раптових зупинок і пом’якшити звук спуску затвора.

  Перегляд відео

  Завдяки високій чутливості та швидкому реагуванню елементів керування камери ви завжди будете на крок попереду

  5fps.jpg

  Насолоджуйтеся швидкою обробкою зображення та високою чутливістю камери — навіть із великим обсягом даних, який надходить у 50,6-мегапіксельний сенсор — завдяки подвійним процесорам DIGIC 6. Можна знімати динамічні рухи з неперевершеною можливістю зйомки зображень із роздільною здатністю 50,6 мегапікселя з частотою 5 кадр./сек., а підключення по USB 3.0 дає можливість швидко здійснювати прив’язану зйомку та віддалено керувати камерою.

  Виняткова чіткість там, де це дійсно важливо

  Adv_Subject_track

  Удосконалене стеження за об’єктом зйомки та його розпізнавання

  Технологія автофокусування в моделях серії EOS з інтелектуальним стеженням і розпізнаванням (iTR) використовує дані про колір і обличчя для розпізнавання об’єктів і стеження за ними, коли вони рухаються в кадрі. Чутливість автофокусування можна настроїти за допомогою простого інструмента, який дає змогу відрегулювати режим стеження відповідно до середовища зйомки, тому об’єкти, що з’являються в кадрі на мить, не перешкоджають фокусуванню.

  AF_point_select

  61-точкове автофокусування на широкій області

  Швидке й точне фокусування, навіть в умовах недостатньої освітленості, за допомогою 61-точкової системи автофокусування. 41-точкова система автофокусування перехресного типу (п’ять із яких — надчутливі, подвійного перехресного типу) забезпечує додаткову точність.

  Вибір точки автофокусування

  Використовуйте всі (61) точки автофокусування разом або згрупуйте їх у рухомі зони для захоплення об’єктів не в центрі кадру. Або ж виберіть тільки одну точку автофокусування, щоб забезпечити точне фокусування на окремій частині сюжету.

  AF_point_select

  Створено відповідно до ваших потреб

  Weather_sealing

  Захист від несприятливих погодних умов

  Знімайте впевнено, незалежно від умов, завдяки елементам керування, захищеним від потрапляння вологи та пилу, а також міцному корпусу з магнієвого сплаву.

  Подвійні гнізда для карти пам’яті

  Гнізда для карт пам’яті CompactFlash і SD дають змогу автоматично створювати резервні копії знятих файлів і легко ділитися ними з клієнтами, збільшуючи місце для зберігання.

  Dual_card_slot

  Рекомендовані об’єктиви

  Знімайте життєві події з нових ракурсів за допомогою наших рекомендованих об’єктивів із фіксованою або змінною фокусною відстанню. Серед них — надширококутні об’єктиви для зйомки дивовижних пейзажів і телеоб’єктиви з довгою фокусною відстанню, які дають змогу знімати спортивні події та диких тварин великим планом зі збереженням чудової якості. У багатьох об’єктивах передбачено можливість зйомки при слабкому освітленні завдяки широкій діафрагмі й механізмам нахилу та зсуву, які уможливлюють цілковитий контроль глибини різкості.

  Доповніть свою креативність вбудованими в камеру функціями

  Зйомка у високому динамічному діапазоні

  Зберігайте деталізацію зображення під час зйомки в освітлених місцях і в тіні за допомогою функції HDR. Ідеально підходить для зйомки пейзажу та предметів і поєднує три кадри з різною експозицією: стандартна, недодержка та передержка

  Multi_exposure

  Багаторазова експозиція

  Створюйте приголомшливі зображення, використовуючи саму тільки камеру, за допомогою режиму багаторазової експозиції, який накладає зображення одне на одне з вибором автоматичних параметрів керування багаторазовою експозицією.

  Full_HD_Movie

  Відео стандарту Full HD EOS

  Знімайте відео стандарту Full HD EOS із творчим ручним керуванням зображенням і звуком.

  Функції таймера зйомки

  Створюйте чудові відео в режимі вповільненої зйомки з вбудованим запрограмованим таймером інтервалів часу. Щоб створювати знімки з надзвичайно тривалою експозицією, затвор можна зафіксувати в режимі ручної витримки на вказаний проміжок часу.

  Таймер Відтворення відео
  Fine_detail

  Стиль зображення з чіткими деталями

  Установіть пріоритет градації й деталізації, зафіксованих сенсором із високою роздільною здатністю за допомогою стилю зображення з чіткими деталями, який також забезпечує можливість настроювання різкості в камері (наприклад, поріг і чіткість для файлів JPEG), щоб ви могли отримати вражаючі зображення безпосередньо з камери.

  Низькочастотний фільтр

  У традиційних цифрових дзеркальних фотокамерах низькочастотний фільтр розташовано перед сенсором. Це перешкоджає виникненню таких цифрових артефактів, як муар і неправильне передавання кольорів. В EOS 5DS Rтакі фільтри дещо пом’якшують зображення, забезпечуючи максимальну різкість завдяки відсутності ефекту низьких частот. Оскільки у зв’язку з цим існує невеликий ризик виникнення артефактів, EOS 5DS R чудово підходить для зйомки на відкритому повітрі або в контрольованих умовах студії. В інших ситуаціях бажано використовувати EOS 5DS.

  Нагороди

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Технічні характеристики

  50,6-мегапіксельний CMOS-сенсор формату APS-C

  50,6-мегапіксельний CMOS-сенсор

  Подвійний процесор DIGIC 6

  Подвійний процесор DIGIC 6

  150 000-піксельний датчик вимірювання RGB+IR

  150 000-піксельний датчик вимірювання RGB+IR

  До 5,0 кадру на секунду

  До 5,0 кадру на секунду

  Spec-61AF

  61-точкове автофокусування

  Зйомка з обрізуванням

  Зйомка з обрізуванням

  USB 3.0

  USB 3.0

  Система керування тремтінням дзеркал

  Система керування тремтінням дзеркал

  Періодична зйомка з таймером

  Періодична зйомка з таймером

  Переглянути повні технічні характеристики

  Завантажте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники.

  Підтримка продуктів

  Рекомендовано для вас

  Об’єктиви та спалахи

  Аксесуари