Цифрові дзеркальні фотоапарати

Canon EOS 5DS

Новий еталон зображення високої чіткості завдяки роздільній здатності 50,6 МП та двом процесорам DIGIC 6.

Переваги

 • Зафіксуйте більше деталей та оцініть нові рівні якості зображення

 • Завдяки високій чутливості та швидкому реагуванню елементів керування камери ви завжди будете на крок попереду

 • Виняткова чіткість там, де це дійсно важливо

 • Створено відповідно до ваших потреб

 • Доповніть свою креативність вбудованими в камеру функціями

Характеристики

 • Зафіксуйте більше деталей та оцініть нові рівні якості зображення

  Зйомка найменших деталейЗ 50,6-мегапіксельним повнокадровим CMOS-сенсором можна знімати найменші деталі. З надвисокою роздільною здатністю навіть після кадрування ви все одно отримаєте зображення приголомшливої якості. Навіть у вбудованих режимах зйомки з 1,3- і 1,6-кратним кадруванням зображенням можна отримати відповідно 30,5- і 19,6-мегапіксельні файли.Друк високоякісних зображень у форматі A0 і більше Роздруковуйте зображення з надвисокою роздільною здатністю у великому форматі — A0 і більше — з низьким рівнем шуму, природними відтінками шкіри та дивовижним точним відтворенням кольорів завдяки високоефективним подвійним процесорам DIGIC 6.Зменшене тремтіння дзеркала для максимальної чіткостіВ EOS 5DS використовується система керування тремтінням дзеркал Canon, яка зменшує тремтіння, викликане внутрішніми рухами в камері, що може зіпсувати чіткість зображення та зменшити роздільну здатність. Для більш контрольованого піднімання та опускання дзеркала використовується кулачковий механізм, що дає змогу уникнути раптових зупинок і пом’якшити звук спуску затвора.

 • Завдяки високій чутливості та швидкому реагуванню елементів керування камери ви завжди будете на крок попереду

  Насолоджуйтеся швидкою обробкою зображення та високою чутливістю камери — навіть із великим обсягом даних, який надходить у 50,6-мегапіксельний сенсор — завдяки подвійним процесорам DIGIC 6. Можна знімати динамічні рухи з неперевершеною можливістю зйомки зображень із роздільною здатністю 50,6 мегапікселя з частотою 5 кадр./сек., а підключення по USB 3.0 дає можливість швидко здійснювати прив’язану зйомку та віддалено керувати камерою.

 • Виняткова чіткість там, де це дійсно важливо

  61-точкове автофокусування на широкій областіШвидке й точне фокусування, навіть в умовах недостатньої освітленості, за допомогою 61-точкової системи автофокусування. 41-точкова система автофокусування перехресного типу (п’ять із яких є надчутливими, подвійного перехресного типу) забезпечує додаткову точність. Удосконалене стеження за об’єктом зйомки та його розпізнавання Технологія автофокусування в моделях серії EOS з інтелектуальним стеженням і розпізнаванням (iTR) використовує дані про колір і обличчя для розпізнавання об’єктів і стеження за ними, коли вони рухаються в кадрі. Чутливість автофокусування можна настроїти за допомогою простого інструмента, який дає змогу відрегулювати режим стеження відповідно до середовища зйомки, тому об’єкти, що з’являються в кадрі на мить, не перешкоджають фокусуванню.Вибір точки автофокусуванняВикористовуйте всі (61) точки автофокусування разом або згрупуйте їх у рухомі зони для захоплення об’єктів не в центрі кадру. Або ж виберіть тільки одну точку автофокусування, щоб забезпечити точне фокусування на окремій частині сюжету.

 • Створено відповідно до ваших потреб

  Налаштовувані елементи керування Налаштуйте параметри камери відповідно до своїх потреб і збережіть улюблені функції, щоб використовувати їх у майбутньому.Інтелектуальний видошукач II Насолоджуйтеся яскравим зображенням (приблизно) 100 відсотків із налаштовуваними інформаційними накладками. Обрізані зображення (в 1,6 і 1,3 разу) можна вибрати у видошукачі та зняти як файли JPEG.Екран із можливістю налаштування Гнучка зміна типу, розміру та положення піктограм на екрані швидкого керування камери з можливістю їх налаштування дає змогу легко знайти улюблені настройки.Захист від несприятливих погодних умовЗнімайте впевнено, незалежно від умов, завдяки елементам керуванням, захищеним від потрапляння вологи та пилу, а також міцному корпусу з магнієвого сплаву.Подвійні гнізда для карти пам’ятіГнізда для карт пам’яті CompactFlash і SD дають змогу автоматично створювати резервні копії знятих файлів і легко ділитися ними з клієнтами, збільшуючи місце для зберігання.

 • Доповніть свою креативність вбудованими в камеру функціями

  Зйомка у високому динамічному діапазоні Зберігайте деталізацію зображення під час зйомки в освітлених місцях і в тіні за допомогою функції HDR. Ідеально підходить для зйомки пейзажу та предметів і поєднує три кадри з різною експозицією: стандартна, недодержка, передержка (природний, художній (стандартний), художній (яскраві кольори), художній знімок, художній (рельєфний)). Багаторазова експозиціяСтворюйте приголомшливі зображення, використовуючи саму тільки камеру, за допомогою режиму багаторазової експозиції, який складає зображення шарами одне на одне з вибором автоматичних параметрів керування багаторазовою експозицією. Відео стандарту Full HD EOSЗнімайте відео стандарту Full HD EOS із творчим ручним керуванням зображенням і звуком.Стиль зображення з чіткими деталями Пріоритезуйте градації та деталі, зняті сенсором із високою роздільною здатністю за допомогою стилю зображення з чіткими деталями, який також забезпечує можливість настроювання чіткості в камері (наприклад, поріг і чіткість для файлів JPEG), щоб ви могли отримати високоефективні зображення безпосередньо з камери Функції таймера зйомкиСтворюйте чудові відео в режимі вповільненої зйомки з вбудованим запрограмованим таймером інтервалів часу. Щоб створювати знімки з надзвичайно тривалою експозицією, затвор можна зафіксувати в режимі ручної витримки на вказаний проміжок часу.

Технічні характеристики

 • 50,6-мегапіксельний CMOS-сенсор

 • Подвійний процесор DIGIC 6

 • 150k + IR metering sensor

 • До 5,0 кадру на секунду

 • 61-точкове автофокусування

 • 1,3-кратне, 1,6-кратне, 1:1 кадрування зображення

 • USB 3.0

 • Система керування тремтінням дзеркал

 • Періодична зйомка з таймером