Blank-Rect Image

Canon EOS M200

Ще ніколи не було простіше знімати та ділитися креативними фотографіями професійного рівня. EOS M200 — це інтелектуальна та легка камера з мережевими можливостями, яка надасть імпульс вашому творчому потенціалу і розвине досягнуті результати.

Галерея

Проста пов'язана креативність

Не йдіть за "смартфонним" натовпом. Відкрийте для себе творчу сторону з легкою у використанні, під'єднаною до EOS камерою, яка дає змогу знімати фотографії професійного рівня, змінювати об'єктиви і фіксувати атмосферу будь-якої події – навіть при слабкому освітленні.

Усі технічні характеристики

Підпишіться на наші новини Отримуйте останні новини та інформацію про продукт
sample lowlight

Оновлюйте свою фотографію

Знімайте більше, ніж знімає смартфон. Високоякісні фотографії, зняті EOS M200, витримують перевірку часом – фіксуючи атмосферу важливих подій і показуючи ваші суб'єкти у їх найкращих виявах.

sample

Органічна частина вашого цифрового життя

Продемонструйте свої творчі здібності друзям та прихильникам. Посилайтесь на EOS M200 на своєму смарт-пристрої з Wi-Fi та Bluetooth для Auto Image Transfer, обміну фото онлайн та дистанційного керування камерою.

sample lowlight

Дайте волю своїй творчості

Це ніколи не було простіше – чи приємніше – знімати у своєму власному неповторному стилі. Керований інтерфейс користувача EOS M200 та функція творчої допомоги Creative Assist полегшать зйомку фотографій професійного рівня.

simple compact

Конструкція для використання у будь-якому місці

EOS M200 — компактна та досить легка, тож легко поміщається у вашій повсякденній сумці. Сенсорний екран типу "180˚ фліп-аут" дає змогу створювати творчі композиції і знімати відмінні селфі.

Відтворіть кожну подію

Створіть власну історію завдяки розмаїттю змінних об’єктивів. Розкрийте свій творчий потенціал, установивши портативний об’єктив EF-M або під’єднавши один із численних об’єктивів EF/EF-S через адаптер.

Дізнатися зараз

Vlogging cameras from Canon

Відеокамери Canon для відеоблогу

Хто переглядає ваші відео? Вдосконалюйте контент вашого блогу за допомогою камер Canon, ідеальне рішення для створення якісного вмісту.